Reklama

Mám paranoiu?Pocity, že mě manžel podvádí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 00:34
Mám paranoiu?Pocity, že mě manžel podvádí

Ahoj, nemohu spát už asi 4.noc, potrebuji se svěřit nebo se už úplně zbláznim. Chodím hodně na emimino, ráda si tu čtu diskuze, ale všude samá nevěra a já poslední týden mám pocit že mě manžel podvadi, že si s někým píše. Chová se furt stejně, ale v práci dělá cely den u počítače a já mám strach že má čas si s někým psat po emailu nebo po messengeru. Dukaz nemam, ale bojim se. Doslo to tak daleko ze jsem zkoušela se mu nabourat do mejlu. Marně. Co mám teď dělat? Hnusný pocit mám a nevim jestli vsugerovany nebo ne.Diky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 19.02.17 00:54

Vypni emimino a misto nespani prijemne manzela prekvap. ;-)_

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 19.02.17 00:55
@Anonymní píše:
Ahoj, nemohu spát už asi 4.noc, potrebuji se svěřit nebo se už úplně zbláznim. Chodím hodně na emimino, ráda si tu čtu diskuze, ale všude samá nevěra a já poslední týden mám pocit že mě manžel podvadi, že si s někým píše. Chová se furt stejně, ale v práci dělá cely den u počítače a já mám strach že má čas si s někým psat po emailu nebo po messengeru. Dukaz nemam, ale bojim se. Doslo to tak daleko ze jsem zkoušela se mu nabourat do mejlu. Marně. Co mám teď dělat? Hnusný pocit mám a nevim jestli vsugerovany nebo ne.Diky.

ano takhle popsáno - je to paranoa a tobě prospěje dát si od emimina pauzu než si zničíš fungující vztah… začni žít v reálu

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12871 příspěvků 19.02.17 01:00
@Anonymní píše:

Je čas udělat Emiminu pápá. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 01:13
@jdukolem píše:
ano takhle popsáno - je to paranoa a tobě prospěje dát si od emimina pauzu než si zničíš fungující vztah… začni žít v reálu

Pořád si namlouvam ze si s nejakou píše, ze je na seznamkach, že je oslovuje „prdelko“atd.Vim že to neni pravda, ale bojim se a mam hnusné představy.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 19.02.17 01:18
@Anonymní píše:
Pořád si namlouvam ze si s nejakou píše, ze je na seznamkach, že je oslovuje „prdelko“atd.Vim že to neni pravda, ale bojim se a mam hnusné představy.

ale toto opravdu není normální, ty to víš.. proč by to tvůj muž dělal? sama říkáš - chování se nezměnilo… hele co takhle psychologa?

Cicita
Kecalka 167 příspěvků 19.02.17 02:15

Ty jo tak v prve rade si myslim, ze ty diskuze vyhledavas zamerne, ja jsem tu posledni tyden taky casto, nemam do ceho moc pichnout, pac prenasim, ale neprijde mi, ze by se tu resily jen nevery.
Urcite si dej oraz, tady je to jen virtualni svet, kazdej schovanej za nejakym profilem a kdyz uz se neco resi, tak hodne jednostranne. Vypni emimino a venuj se muzovi ;)

Gosi
Kelišová 5466 příspěvků 19.02.17 04:08
@Anonymní píše:
jak jsi prisla zrovna na to osloveni? Nejakou prilezitost si muzebnajit kazdej, ale to neznamena, ze ty „prilezitosti“ vyuzije… Pokud je to tak, jak popisujes, navstiv odbornika…

poučená
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 19.02.17 06:10

Ať tě podvádí, či nikoli UZDRAV SAMA SEBE. Zajdi do knihovny a vypůjč si tam romány o lásce. Prožij si lásku s hrdiny příběhů lásky a pak to, co prožíváš s nimi, dej do vztahu se svým mužem. Nevěra pak půjde okolo vás a vůbec si vás všímat nebude.

poučená
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 19.02.17 06:38

Lidé to tak často mají, že svého partnera berou za svůj majetek. Žádný člověk není ničí majetek. Každý člověk normálně zůstává ve vztahu dobrovolně a rád. Rád je ve vztahu proto, že si se svým partnerem prožívá pro sebe něco hezkého, něco, co si prožívat chce. Takže pak je dobrý partnerský vztah jednoduchý: DÁT ZE SEBE TO HEZKÉ, CO V NÁS JE. a VÍC DÁVAT, NEŽ CHTÍT BRÁT. Ti nešťastní to dělávají obráceně. Pořád něco chtějí, jsou věčně nespokojení, až svého partnera udolají a úplně otráví.

UZDRAV SÁM SEBE A BUDEŠ MÍT RÁJ NA ZEMI.

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 19.02.17 06:55
@Anonymní píše:

Ocividne mas prd co na praci, slusne. receno, tak. vymyslis. kraviny

Muj.muz.kdysi­.delal.ce firme, kde byli.dva.chlapi. a.80 prevazne. mladych zen, co bys.jako.delala.?

pepina 11
Kecalka 230 příspěvků 19.02.17 07:22

Já pracuji jen s chlapama a s jednatelem v jednom kanclu 24 let, manžel by se musel zbláznit… Tak nohy na zem a zabav se. Najdi si zábavu, třeba něco upeč, uvař mu, opatři si psa nebo kočku a na vztahu musíš opravdu pracovat, ne jen brát, také dávat. Bát se dopředu?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 08:31

Holky, strašně moc děkuju. Já proste záměrně čtu manželství a partnerství, zajimalo me to a vetsinou sama nevěra. Treba ze po 10 letech prisli na neveru, pak ze zjistili ze si s nekym píše atd.Ja zacala taky pátrat, bojim se, ze je to i muj případ. I jsem mu uz peohledala veci v tasce do práce, nic jsem nenašla. On kdyz jde na mejl doma, jsem ve střehu.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 19.02.17 08:49

Hele neblbni, snáz se mít spokojené manželství, dej si na sobě záležet a věř, ze sis správně vybrala…
Můj muž je živnostník a celé dny lita buhvikde a bůhví s kým :mrgreen: a kolika ženským opravuje barak :mrgreen:
Bych se tu musela zblaznit ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 09:03

No pokud nemáš žádné pochybnosti ve smyslu, že „ti něco nehraje“, tak bych to fakt neřešila…kdyby se začal chovat divně, zvláštně, jinak… ale takto? To je spíš ta paranoia. Na druhou stranu známé manžel jí takto podváděl 20 let..a dozvěděla se to až po těch 20-ti letech a to snad ještě od někoho a byla pěkně v šoku. A znám opačný případ, kdy žena podváděla muže a ten si toho vůbec nevšiml, uměla to celkem dobře maskovat a mazat stopy. Jenže to byl zabedněnec..tak­že tak..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama