Mám plašit nebo vydržet do kontroly

Anonymní
2.1.20 13:40

Mám plašit nebo vydržet do kontroly

Zdravím holky, není to první těhotenství, nějak normálně neplasim, ale teď nevím. Uz na minule kontrole mi tlak lehce vyletěl, až na několikáté měření spadl na normal. S tlakem.jsme měla problémy i při minulých těhotenství, u posledního byl vysoký i přes dopegyt.Nyni poslední cca týden chvílemi cítím že prostě vyletí, ten pocit už znám. K tomu občasné bolesti hlavy a šílená únava a objevil se ekzém. Neni tedy skoro vidět ale pálí na dotek a zejména ve vaně pálí, mám ho na obou nohách. Jsem 33 tt, miminko dle UZ o týden větší a kontrola mě ceka v úterý. Nechci moc plašit a hnát se hned do nemocnice, protože by to znamenalo tahat sebou všechny děti a čekat tam několik hodin.Ale také nechci nic zanedbat.Jaky na to máte názor nebo vaši zkušenost? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

5992
2.1.20 13:55

Vážně těhotná čeká na porodnici na vyšetření několik hodin??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 13:59
@Karleon píše:
Vážně těhotná čeká na porodnici na vyšetření několik hodin??

U nás bohužel ano…reps, několik hodin jsem čekala na klinice, kam jezdíme, ale rodit bych chtěla na jiné (ta kam běžně jezdíme, nemá dětskou kliniku),takže bych jela raději jinam. Kdyby něco aby nebyl problem, že miminko prevezou jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
358
2.1.20 14:00

@Karleon jestli chodí do porodnice normálně do ambulance, tak ano, já průměrně čekám hodinu, ale zažila jsem i dvě až tři hodiny. Kdyby šla na pohotovost, tak by šla asi hned. Jinak já bych šla k doktorovi pro jistotu, aby ses nestresovala a věděla že je vše ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3121
2.1.20 14:08

Zavolej si na gynekologii. Pokud ti není opravdu dobře tak pohotovost. Zkus si koupit nebo půjčit tlakoměr domu a změřit se třeba 3× denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17780
2.1.20 14:09

Já bych šla. může ti začínat preeklampsie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu