Mám po SP bez revize a ovulační test ukazuje dvě stejné čárky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simik1987
Povídálka 34 příspěvků 4 inzeráty 06.01.19 18:21
Mám po SP bez revize a ovulační test ukazuje dvě stejné carky

Zdravím Vás, mám prosbu.Mam po samovolném potratu bez revize (vše odešlo že mě) ve čtvrtek 3.1. jsem byla u dr. a ta řekla, že že mě vše již odešlo a jsem čistá. Sice ještě krvácím, ale dělala jsem si ovu test a na něm dvě silné čárky. Jenomže na těhotenské testu mám ještě slabou čárku. Tak nevím :/ Dr.nam říkala, že po ms, jak budou plodné dny, tak můžeme hned zkusit znovu další. Pro jistotu se ptám, zda měl někdo z Vás něco podobného. Děkuji Vám mockrát

Reakce:
Nicky B
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 06.01.19 18:24

Podobné jsem to neměla, ale čistě teoreticky, ovulace to prostě být nemůže. Pokud jsi tedy potratila někdy toho 2.-3.1. , tak prostě nemohl stihnout dozrát folikul. Co se ale stává je to, že v těhotenství se zvyšuje hladina luteinizačního hormonu (LH) - toho samého, který detekujeme na ovulačních testech, zřejmě tedy ještě nějakou hladinu v krvi máš. Taktéž hcg klesá postupně (u mne až dva týdny), takže i slabá čárka na tt je zcela normální. Počítej s tím, že cyklus po potratu je vždy rozházený, kratší, delší, někdy anovulační… Spíš si zkus měřit BT, ta ti poví více ;)

Celina
Závislačka 3911 příspěvků 06.01.19 18:27

Smysl testů po SP :nevim:?
TT můžeš mít pozitivní poměrně dlouho, záleží na tom, kolik jsi měla hcg a kolik ho máš teď (to ti měla říct doktorka), na pokles žádná tabulka není a může klesat i několik týdnů…

Kriss Tina
Kelišová 7062 příspěvků 06.01.19 18:42

Ono ten ovulační můžeš mít pozitivní i když v sobě este máš nějaké hcg. Ale neznamená to že máš ovulaci. Nějak nechápu smysl dělání si toho testu když ještě krvácíš, a osobně bych nechala projít aspoň jeden cyklus a nesnažit se hned jak přestaneš krvácet…

Nicky B
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 06.01.19 18:44

Ona to tak zřejmě myslela i ta doktorka, že po MS se mohou snažit, ne ihned po potratu. Ale chápu, že psychika je potvora.

Simik1987
Povídálka 34 příspěvků 4 inzeráty 06.01.19 19:11

@Celina to se dozvím zítra jaká hladina HCG byla ve čtvrtek.Zitra ráno budu mít ještě další odběr na HCG.

Simik1987
Povídálka 34 příspěvků 4 inzeráty 06.01.19 19:14

@Kriss Tina to jsem zkusila jen tak ten ovu test,protože pred otěhotněním se mi stalo,že ovu test při konci ms už značil silnější carku.Od konce ms jsem si dělala co 2-3 dny ovu testy abych zjistila,kdy začínaji plodné dny.Ted jsem to jen tak zkusila a byly tam právě dvě silné,coz mě zarazilo.Dr říkala,že po ms se můžeme pokusit znova. Není to tak,že honem honem chceme další pokus.To já počkám až se to zklidní vse

Simik1987
Povídálka 34 příspěvků 4 inzeráty 06.01.19 19:15

@Nicky B psychika je šílená to ano… :( Necháme tomu nějaký čas a uvidime

Bobby
Extra třída :D 14077 příspěvků 06.01.19 19:44

Lh je chemicky podobne hcg…ovulacni test momentálně reaguje na přítomnost hcg v tele proto je pozitivní..

Simik1987
Povídálka 34 příspěvků 4 inzeráty 06.01.19 19:57

@Bobby jo taaaak,tak děkuji mockrát za vysvětlení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >