Mám pochyby - zaměněné děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deluxe27
Stálice 88 příspěvků 13.10.18 22:09
Mám pochyby - záměněné děti?

Zdravím :mavam:
No můj problém je následující - mám strach, že nám v porodnici vyměnili miminko… rodila sem sice 14.12.2017,ale víc a víc se bojím :(
Rodila sem v noci císařským řezem, nebyla sem při vědomí, abych malou viděla a přijde mi opravdu zvláštní několik faktů - dcera je zrzka a my s jejím tatínkem bruneti oba, má zeleno-hnědé oči a my dva hnědé, má KS 0+ a my oba máme KS já A- a přítel B+ a už na základce jsem se učila, že dítě dědí KS po jednom z rodičů… Řekněte mi tedy, jak je toto možné?! :think: (Ne skutečně jsem neměla sex s jiným pro nějaké rýpaly.. :pocitac: )

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Alušáček
Závislačka 3250 příspěvků 13.10.18 22:11

@Deluxe27 Udělejte testy, podle mě ta krevní skupina musí být po jednom z rodičů :think:

zudina
Ukecaná baba ;) 2239 příspěvků 13.10.18 22:12

Zrzavy vlasy muzou zhednout, to je u deti bezne

Tee34
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 13.10.18 22:13

@Deluxe27 Moje sestra má 0 a mamka B a tatka A. Ja mám třeba dceru taky nazrzlou a nikdo zrzavy nejsme. Syn má úplně tmavě hnědé oči a u nás je nikdo nemá

Justinne
Stálice 79 příspěvků 13.10.18 22:14

Nemohla to zdědit po prarodičích? Není někdo zrz v rodině? Dcera má taky KS 0+ a my oba s manželem jsme A+.

Inge
Extra třída :D 10931 příspěvků 13.10.18 22:14

Pokud je jeden rodič A0, druhy B0, můze být dítě 0.

Já jsem A-, manžel A+ a dcera 0-.

Tee34
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 13.10.18 22:15

A z kombinací A a B může mít dítě 0. Nejde to jen, když jeden z rodičů má AB

Deluxe27
Stálice 88 příspěvků 13.10.18 22:15

Taťka (můj takže její děda) má 0-,od přítele (její otec) má strýce zrzavého ale nesedí mi, proč nás na základce učili, že KS je VŽDY po jednom z rodičů :nevim:

zrcadlo
Kelišová 6968 příspěvků 13.10.18 22:16
@Alušáček píše:
@Deluxe27 Udělejte testy, podle mě ta krevní skupina musí být po jednom z rodičů :think:

Pokud je matka A, otec B, tak děti mohou mít jakoukoliv (A,B,AB i 0). Podívej se na googlu na tabulku dědičnosti u krevních skupin.

Medičkaa
Kecalka 161 příspěvků 11 inzerátů 13.10.18 22:17

S tou krevní skupinou je to ve skutečnosti jinak. Skupina A se dělí na AA a A0 a to samé u Béčka. Pokud jste vy A0 a manžel B0 a dítě dědí od každého z rodičů jen jednu alelu (jen jedno z těch písmenek) a dostal od každého z vás náhodou zrovna tu nulu je možné aby měl krevní skupinu 0

zoretka
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 13.10.18 22:17

0 může být vždy, stačí se podívat,tabulka dědičnosti KS někde na netu je…

Inge
Extra třída :D 10931 příspěvků 13.10.18 22:17
@Deluxe27 píše:
Taťka (můj takže její děda) má 0-,od přítele (její otec) má strýce zrzavého ale nesedí mi, proč nás na základce učili, že KS je VŽDY po jednom z rodičů :nevim:

Asi si to špatně pamatuješ.

Alušáček
Závislačka 3250 příspěvků 13.10.18 22:18
@Alušáček píše:
@Deluxe27 Udělejte testy, podle mě ta krevní skupina musí být po jednom z rodičů :think:

Beru zpět, Google mi nápověděl, že rodiče s krevní skupinou A nebo B můžou mít dite s krevní skupinou 0.

Mirenka
Stálice 95 příspěvků 13.10.18 22:18

Nemusí být skupina po jednom z rodičů. Skupina A muže byt buď AA, nebo A0, to samé u B, potom by došlo k tomu, ze bude 0. Dítě rodičů s vašima skupinami muže mít A,B,AB nebo 0.

Tee34
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 13.10.18 22:18

@Deluxe27 Jestli nemáte jistotu, nechte si udělat testy, ale nemyslím si, že tohle je ukazatel toho, že by vám dcerku vyměnili.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >