Mám pocit, že mě přítel podvádí

Anonymní
21.4.21 09:37

Ahoj, už opravdu nevím jak dál… Jsem ve 35t rizikového těhotenství a poslední týden mám pocit jakoby mezi mnou a přítelem byla nějaká jiná žena, jsme spolu necelé 4 roky. Ležela jsem v nemocnici a volal mi a řekl mi že přijela jeho sousedka z Anglie, sám mi před tím řekl ze s ni něco měl. Chová se ke mě odtažitě, když mu zavolám že se mi stýská a že mi chybí tak je protivný a ani mi sám od sebe nezavolá. Zeptala jsem se ho jestli mě pořad miluje, on mi na to řekl ze už to není takové jako predtim, přitom já to mám pořad stejně. Když se s nim o tom chci bavit tak se urazí a nechce se mnou mluvit. Chci se k němu třeba jenom přitulit protože mě to moc chybí, nebo mu dat pusu jenom tak…tak moc bych si přála aby jednou on přišel a obejmul mě a řekl ze mě miluje… Nevím jestli to je tím, ale už jsme spolu neměli sex tak půl roku( k vůli těhotenství) mám velký strach ze o nej přijdu nebo mě přestane milovat úplně. Muže mi prosím někdo poradit co dal, jsem úplně bezradna a pořad jenom brecim z toho jak moc mě to mrzí a chybí, moc dekuju a omlouvám se jestli je to nesrozumitelné nebo jsou tady chyby, jen když o tom píšu tak mi tečou slzy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5801
21.4.21 09:40

Kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
21.4.21 09:42

25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9040
21.4.21 09:44
@Anonymní píše:
Ahoj, už opravdu nevím jak dál… Jsem ve 35t rizikového těhotenství a poslední týden mám pocit jakoby mezi mnou a přítelem byla nějaká jiná žena, jsme spolu necelé 4 roky. Ležela jsem v nemocnici a volal mi a řekl mi že přijela jeho sousedka z Anglie, sám mi před tím řekl ze s ni něco měl. Chová se ke mě odtažitě, když mu zavolám že se mi stýská a že mi chybí tak je protivný a ani mi sám od sebe nezavolá. Zeptala jsem se ho jestli mě pořad miluje, on mi na to řekl ze už to není takové jako predtim, přitom já to mám pořad stejně. Když se s nim o tom chci bavit tak se urazí a nechce se mnou mluvit. Chci se k němu třeba jenom přitulit protože mě to moc chybí, nebo mu dat pusu jenom tak…tak moc bych si přála aby jednou on přišel a obejmul mě a řekl ze mě miluje… Nevím jestli to je tím, ale už jsme spolu neměli sex tak půl roku( k vůli těhotenství) mám velký strach ze o nej přijdu nebo mě přestane milovat úplně. Muže mi prosím někdo poradit co dal, jsem úplně bezradna a pořad jenom brecim z toho jak moc mě to mrzí a chybí, moc dekuju a omlouvám se jestli je to nesrozumitelné nebo jsou tady chyby, jen když o tom píšu tak mi tečou slzyPříspěvek upraven 21.04.21 v 09:41

Proč ti to vůbec říká že přijela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
21.4.21 09:47

Je to jeho sousedka a já bych si toho stejně všimla, před tím jsme si z toho dělali srandu, ale když už to došlo tak daleko ze mám pocit ze je to nevěra tak mi to moc vtipné nepřijde…možná se bojím zbytečně (hormony a změny nálad)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
717
21.4.21 09:48

Vypadá to na velice empatického přítele.

Teď se soustřeď sama a sebe, s ním stejně nic neuděláš. Měl by ti být oporou, ale místo toho se chová jak jelito. Osobně bych hodně přemýšlela, jestli má cenu s ním plýtvat energii do budoucna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
21.4.21 09:48

Vy spolu nežijete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
21.4.21 09:49

Proč nebyl mezi vámi sex? A pokud jsi ho měla zakázaný, věnovala jsi se mu (a on tobě) alespoň nějak jinak?
Bohužel myslím, že tvá intuice je správná, nejspíš mezi nimi něco bylo. A on možná podvědomě chce, aby to prasklo, když měl vůbec potřebu ti to naznačovat..
Nesnižuj se a nedolejzej, tím dosáhneš jen ještě větší odtažitosti z jeho strany. Teď si polož otázku, zda bys s ním byla i kdyby to byla pravda, nebo bys to nezkousla. A podle toho jednej dál. Osobně bych ho konfrontovala napřímo, než žít v nejistotě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
21.4.21 09:52

Snažila jsem se to nějakým způsobem vynechání sexu,,nahradit” ale řekl ze nemá náladu. Když jsem nezačala já tak jednoduše nic…a ano žijeme spolu, jenom je často v práci a já jsem hodně prolezela v nemocnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5601
21.4.21 09:52

Dítě plánované z obou stran?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
21.4.21 09:57
@Anonymit píše:
Snažila jsem se to nějakým způsobem vynechání sexu,,nahradit” ale řekl ze nemá náladu. Když jsem nezačala já tak jednoduše nic…a ano žijeme spolu, jenom je často v práci a já jsem hodně prolezela v nemocnici

A to se stalo až v těhotenství, že tě začal odmítat? To dítě chtěl i on?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
21.4.21 09:57

Jeho chování je fakt zvláštní..ale možna to dějají i hormony..no ale i tak si víc mslím, že něco tají když se chvá tak jak se chová… Člověk by čekal, že ten druhý mu bude oporou..ale pokud je někdo takhle odstažity něco v tom je zažila jsem to..ale díky bohu jsem nebyla těhotna. Miminko jste plánovaly nebo ne??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
21.4.21 10:03

Ano plánovali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
21.4.21 10:04

Myslim, že je to naprostej idi.ot. Jako vykládat partnerce v 35.tt na rizikovym, že už jí nemiluje jako dřív, může jen úplně sobeckej a bezohlednej blb. Jasně, z jeho chování je jasný, že to milující partner není. Ale normální člověk by si tu upřímnost v dané situaci odpustil. Takže bych začla myslet na dítě mnohem víc, než na něj. Protože z něho top partner ani táta na 99% nebude. Když budou dítěti růst zuby a bude řvát, nebo až bude nemocný, jeho to s největší pravděpodobností moc zajímat nebude. Možná půjde s kámošema na pivo nebo vyrazí se sousedkou. To jsou věci, který se daj na základě jeho sobeckosti a chladnýho přístupu očekávat. A Ty budeš moct na takový model soužití přistoupit, nebo to odpískat. Ale sebestřednost a sobeckost, který tady naprosto sálaj, nejsou vlastnosti, které by se daly nějak moc korigovat :nevim: Měla bys myslet hlavně na dítě a od něj se začít citově odpoutávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9758
21.4.21 10:06

Vy spolu nebydlíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu