Reklama

Mám pocit, že mu na mně už nezáleží.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenkaKocova
Povídálka 12 příspěvků 13.01.17 23:36
Mám pocit, že mu na mně už nezáleží.

Ahoj, všichni.
S přítelem jsme spolu lehce přes tři roky.
Už cca půl roku spolu bydlíme, a abych pravdu řekla, je to děsné.
Skoro se mnou přestal spát, ačkoli jsem mu na začátku vztahu říkala, že je pro mě sex velmi důležitý. Úplně na mě kašle.
Pořád říká, abych na něj byla milá a dělala, co chce, a potom možná uvidím výsledky.
Ale upřímně, já na to prostě nemám chuť ani náladu. Nechci na něj být milá, už mě to nebaví, otravuje. Pořád jen slibuje ale nikdy nic nesplní!
A poslední dobou si říkám, jaký má tenhle vztah ještě smysl, je to jedna veliká přetvářka. Já musím dělat, že jsem na něj hodná a milá, jak ho ráda vidím, a tak… Není to od srdce a není to upřímné. Vím, že kdyby se mnou zase začal spát, bylo by to zase v pohodě.
Ale takhle.. já na něj nezvládám být hodná, protože se mnou nespí, a on se mnou nespí, protože na něj nejsem hodná. To je začarovaný kruh.
Strašně mi to chybí, vůbec nevím, co mám dělat. Prosím ho, brečím, ale on na mě úplně kašle. Ignoruje mě. Jako bych ho opravdu nezajímala.
Začíná se mi pořád víc a víc hnusit a cítím, že je to na prd.
Uděláme si nějakou malou radost, ale ta je hned zkažená, protože se na konci dne úplně pokaždé pohádáme kvůli sexu.
Cítím, jak mě to ničí, ale taky vím, že bez něj být nechci… Jsem úplně v koncích.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18097 příspěvků 13.01.17 23:44

Nepros ho, nebreč a neponižuj se. Není spolehlivější cesta, jak se chlapovi zhnusit, než tahle. Bydlíte spolu, abyste si vyzkoušeli, jestli bude váš vztah fungovat. Nefunguje. Je čas poohlédnout se po lepším vztahu a lepším partnerovi.

LenkaKocova
Povídálka 12 příspěvků 13.01.17 23:46

@hanka.br. to je to, co si taky myslím, ale strašně moc mě to mrzí…
Vlastně jsem se tímhle chtěla vypovídat, než cokoli jiného. Je mi z toho smutno.
Před třemi lety mě požádal o ruku, já řekla ano.. a pak se o tom již nehovořilo. A když jsem to zmínila teď, před pár týdny, řekl, že si to už ale rozmyslel.
Achjo. Tolik mě to mrzí.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18097 příspěvků 13.01.17 23:51
@LenkaKocova píše:
Vlastně jsem se tímhle chtěla vypovídat, než cokoli jiného. Je mi z toho smutno.
Před třemi lety mě požádal o ruku, já řekla ano.. a pak se o tom již nehovořilo. A když jsem to zmínila teď, před pár týdny, řekl, že si to už ale rozmyslel.
Achjo. Tolik mě to mrzí.

Tak na co ještě čekáš? Někde na tebe čeká úžasnej chlap a ty jen ztrácíš čas. Mrzí to, bolí to, ale lepší to nebude. Čím dřív se přestaneš trápit, tím líp. Mladá jsi jen jednou.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 23:57

Nechci být hnusná, ale podle mě už o vás nemá zájem.
Možná má i jinou. Takhle se lidi co se milují, nechovají :(
A chlap bez sexu dlouho nevydrží.
Nesnáším chlapi, ty dělej já nemusím :(
Strašný… Šla bych určitě od něj.

Fjodorka
Extra třída :D 11206 příspěvků 13.01.17 23:57

A chtěla bys takhle strávit zbytek života? Podle odpovědi bych se dál rozhodovala.

Tunrida
Hvězda diskuse 47152 příspěvků 14.01.17 00:08
@LenkaKocova píše:
Achjo. Tolik mě to mrzí.

Jeje, posli to pryc, nez na tom budes jeste hur. Podobnym scenarem jsem si prosla ke konci vztahu s byvalym a fakt strasne moc se mi ulevilo, kdyz jsem se z toho dostala ven. Rikam, posli to pryc. Nejlip hned zitra :hug:

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 14.01.17 00:54
@Tunrida píše:
Jeje, posli to pryc, nez na tom budes jeste hur. Podobnym scenarem jsem si prosla ke konci vztahu s byvalym a fakt strasne moc se mi ulevilo, kdyz jsem se z toho dostala ven. Rikam, posli to pryc. Nejlip hned zitra :hug:

Uz dnes :mrgreen: a souhlasim s ostatními. Je mi to líto, ale budoucnost, aspon ne peknou, v tom nevidim

Halamka
Závislačka 3436 příspěvků 14.01.17 05:39

Pořád říká, abych na něj byla milá a dělala, co chce, a potom možná uvidím výsledky.
Tak tohle je ukazka manipulace. Prijde mi to jako vztah sef x podrizeny, rodic x dite. Tvuj pritel si je zrejme hodne jisty sam sebou, kdyz toto vypusti z pusy.
Kazdopadne na vztahu musi pracovat oba. Pokud se snazi je jeden, driv nebo pozdeji to zkrachuje. Zkus se na vas vztah a chovani pritele podivat nezaujate, jako by to byl vztah treba dobre kamaradky.
Mozna najdes v sobe kousek hrdosti a sebeucty a prestanes se doprosovat a ponizovat pred clovekem, ktery za to nestoji.

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 14.01.17 06:23

Jsi nešťastná po půl roce soužití… Jak to bude vypadat za 5 let, pokud ve vztahu zůstaneš? Kolik je ti let? Jestli je pro tebe velmi důležitý sex, rozejděte se, vrhni se na chlapi, vystřídej jich kolik sneseš, vybouři se a pak hledej klidný vztah, časem se ti priority změní a vše si sedne. Ale nejlépe s někým jiným, než popisuješ teď..

nostress
Extra třída :D 12872 příspěvků 14.01.17 07:39

Nechápu, proč se tak ponižuješ? Co ti má ještě říci, aby jsi pochopila, že si tě ani za mák neváží? Pošli ho do háje, a najdi si chlapa, který tě bude milovat bez podmínek, a ne až budeš dělat to co on chce.

Tunrida
Hvězda diskuse 47152 příspěvků 14.01.17 08:10
@MilijonDolar­Bejby píše:
Uz dnes :mrgreen: a souhlasim s ostatními. Je mi to líto, ale budoucnost, aspon ne peknou, v tom nevidim

No jo, tak vlastně už dneska :lol:

Markéta80
Hvězda diskuse 39261 příspěvků 14.01.17 08:53

@LenkaKocova a proč s tebou nechce spát? Dřív vše ok? je to divné :? ale takhle spokojený vztah nevypadá a to co on říká jsou jen výmluvy :jazyk: To co říká jsou jen kecy, takhle to nefunguje. prost vztahu je konec, společné bydlení jasně ukázalo že takhle fakt to fungovat nemůže. Ukonči to včas, kdo ví jestli on už nemá sex s jinou :? a z tebe dělá blbce :jazyk:

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 14.01.17 08:53
@Halamka píše:
Tak tohle je ukazka manipulace. Prijde mi to jako vztah sef x podrizeny, rodic x dite. Tvuj pritel si je zrejme hodne jisty sam sebou, kdyz toto vypusti z pusy.
Kazdopadne na vztahu musi pracovat oba. Pokud se snazi je jeden, driv nebo pozdeji to zkrachuje. Zkus se na vas vztah a chovani pritele podivat nezaujate, jako by to byl vztah treba dobre kamaradky.
Mozna najdes v sobe kousek hrdosti a sebeucty a prestanes se doprosovat a ponizovat pred clovekem, ktery za to nestoji.

Souhlas. Taky v tom citim manipulaci

@Tunrida píše:
No jo, tak vlastně už dneska :lol:
:mavam: :mrgreen:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 14.01.17 09:02

@LenkaKocova bože to je de ment :zed: tebe nechápu, kopla bych ho do pr dele :pankac:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama