Mam pocit, že přítel blázní

Anonymní
2.10.20 01:48

mam pocit že přítel blázní

Ahoj holky… poprvé jsem se rozhodla někam něco psát tak snad se pobavíte… mam přítele a jsme spolu přes rok vše bylo úžasné a dokonalé takový sen to byl ale to je asi každá láska… bylo to ale i tak těžký často jsem i odcházela kdyz jsem nemohla uz ale vzdy se vrátila a bylo to vse dobrý na čas… ale ted v poslední době toho je tolik že nevím komu se mam vykecat s ním nemá cenu uz vůbec nic řešit jelikož doslo u nej i na pokus sebevraždy a zacne vždy blbnout tak jen mlčím…ma psychiatricku ale prijde mi ze je to ještě horší. děti nemame máme jen zvířata které teď už zůstávají taky na mě pouze když se hádáme se snaží o ně starat to mi zas tak nevadí ale nejvíc me štve že zdedil auto a za 14 dní mel bouracku nic se mu nestalo ale auto k. o dobrý dala jsem to i přesto ze ma exekuci a finančně to není tak dobrý ale řekla sem si že místo řidičáku zaplatím auto a ridicak pak, tak sme vzali jiné auto myslela sem si jak se poučil ze si da pozor páč to auto je mé a že se nic nestane ale i tak prostě auto je uz odřené po 14 dnech… za celou dobu co ho znam tak jezdil úžasně jak ma nikdy nic nevyvedl a ani sem se nebala s ním jet v autě ted kdyz jedu s nim v autě hlidam všechno co se dá aby se už nic nestalo a jednou nejedu a odre ho pred mejma očima… jo není to tak hrozné… ale jde o princip ze ja se vzdala toho a toho aby to auto bylo ze auto je da se říct moje je i napsane
na mě…majetnicka nejsem jen nedokážu v hlavě si srovnat co když to odnese i tohle auto… bohužel vse se to děje od doby co ma psychiatricku celý měsíc co k ní nastoupil a bouracku mel taky co jel hned od ní nevím vůbec proč a co se to děje že celou dobu v pohode a pak po dvou sezení s ní začne až takhle blbnout

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5198
2.10.20 02:31

No mě to k pobaveni moc nepřijde. Psychicky nemocný, pokus o sebevraždu, exekuce. Nevím no :nevim: odreny auto je asi ten poslední problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1869
2.10.20 03:44

Jestli dostal nějaké léky, které mohou snižovat pozornost, neměl by řídit. Taky je možné, že léky mu nesedly, proto „blbne“, hodně pacientů vystřídá x léků, než opravdu zaberou. Ale to musí té lékařce popravdě říct, jak se cítí, nebo necítí, ona nemá křišťálovou kouli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13540
2.10.20 05:37

Tak hlavně ze to bylo uzasny od začátku, ale několikrát si musela odejít. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5166
2.10.20 06:28

Podle mě mu nesedly léky nebo má nějaké, se kterýma by neměl sednout za volant. Každopádně je asi i nesvéprávný, když si tohle sám neuvědomuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
2.10.20 06:33

Má psychické problémy. Řídit by prostě asi nejlíp neměl, dokud se nesrovná. Pokud ho máš ráda a chceš mu pomoct, tak s ním o tom asi mluv? Mohla by pomoct změna lékaře, léků, možná potřebuje nějakou delší psychoterapii. Třeba by mu pomohlo i něco intenzivnějšího, skupinovka, těch možností není málo. To ale musí posoudit on s lékařem, kterému bude důvěřovat. A ty si pro sebe rozmysli, jestli na to máš. Pokud je na tom takto zle po všech stránkách (psychika, finance, nezvládá pomoct atd), odřené auto by mohlo brzy být úplnou prkotinou ve srovnání s tím, co může přijít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26200
2.10.20 07:09

Ty brďo, tak tys mi predstavila novy rozměr dokonalosti 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 07:17

Když má Tvůj přítel psychické problémy, vůbec by neměl sedat za volant. To za a) Za b)- jestli užívá nějaké psychiatrické léky, je možné, že mu to nesedlo. Moje sestra se také pokusila o sebevraždu, následně pobyt na psychiatrii a nějaké léky, které stav spíše zhoršovaly. Ze zvědavosti jsme s mamkou četly příbalový leták a paradoxně některé léky na deprese naopak mají vedlejší účinek deprese a pokus o sebevraždu a v tomto případě by se měl postup léčby změnit.

• Citovat
  • Nahlásit
1915
2.10.20 07:22

Miluju takový úžasňáky za volantem. :cert: co je na něm vlastně super?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10431
2.10.20 07:22

Ty jo, musela jsem si to přečíst třikrát a pomalu, ale tu dokonalou lásku jsem prostě nenašla. Podle mně je tam všechno špatně a já bych zvážila, jestli mi to stojí za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30218
2.10.20 07:30

Úžasné a dokonalé a sen, jen jsi musela párkrát odejít. No dobrý, chápu, v dokonalosti a snů se blbě žije.
Tvůj příspěvek se blbě čte, dopln interpunkci aspoň. Ale co jsem pochopila, tak přítel zahájil léčbu, to chvíli trvá. Pokud bere psychofarmaka, seber mu klíče od auta. Ať nejezdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30218
2.10.20 07:31
@Petula306 píše:
Miluju takový úžasňáky za volantem. :cert: co je na něm vlastně super?

Asi že je to chlap. To, jak se zdá, některým ženám stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51938
2.10.20 07:33

Co je na něm teda super? Pokus o sebevraždu, exekuce to jsou samá pozitiva :lol: Jen Tě stáhne ke dnu :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10431
2.10.20 07:34
@inkakřivák píše: Úžasné a dokonalé a sen, jen jsi musela párkrát odejít. No dobrý, chápu, v dokonalosti a snů se blbě žije.
Tvůj příspěvek se blbě čte, dopln interpunkci aspoň. Ale co jsem pochopila, tak přítel zahájil léčbu, to chvíli trvá. Pokud bere psychofarmaka, seber mu klíče od auta. Ať nejezdí.

Jedna má bývalá kolegyně bere psychofarmaka dlouhodobě a řídit nesmí celou dobu, je to i na pribaláku těch léků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10431
2.10.20 07:35
@Markéta80 píše:
Co je na něm teda super? Pokus o sebevraždu, exekuce to jsou samá pozitiva :lol: Jen Tě stáhne ke dnu :?

Už jen samá pozitiva a sociální jistoty :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama