Mám podezření na zápal plic

Anonymní
1.2.20 22:36

Mám podezření na zápal plic

Zdravím, pátý den mě trápí horečky, kašel a rýma.. Taková klasická chřipka prostě, ale poslední 2 dny mi při hlubokém nádechu ústy jakoby píská v hrudníku nebo jak to popsat.
Já osobně mám za to, že by to mohl být zápal plic, ale nevím.. Doktora navštívím v pondělí. Jako dodatek je mi 17 a léčím se s kardio potížemi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2334
1.2.20 22:45

To budeš mít spíš něco na pruduskach. Uvidíš co ti řekne v pondělí doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
1.2.20 23:02

U zápalu plic tě může při nádechu bolet až v zádech..uvidis, každopádně si zajdi k doktorovi!! ;)

Příspěvek upraven 01.02.20 v 23:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11516
1.2.20 23:10

Já jsem teď v rekonvalescenci z těžkého zápalu plic. Dýchání mě nebolelo, ale slyšela jsem pro něm praskání. Měla jsem víc jak týden teplotu přes 39, kašel, byla jsem schvacena, bolely mě svaly. Od třetího dne teplot jsem brala antibiotika, ale už to bylo málo. Osmý den teplot jsem byla hospitalizovaná celkem na 11 dní, přičemž jsem celou dobu měla ATB v kapackach. Marodím pátý týden a pořád to ještě není úplně dobré. Rymu jsem neměla. Přeju ti, ať dopadnes líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11915
1.2.20 23:29

No to my taky nevíme. K lékaři jsi měla jít v pátek.

Jakou máš teplotu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3252
2.2.20 07:02

Mate obyc chripku nebo jen nachlazeni. Zapal plic byste poznala. Priste min diagnoz podle googlu a vic diagnoz podle lekare. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35775
2.2.20 07:15
@Cenarius píše:
Mate obyc chripku nebo jen nachlazeni. Zapal plic byste poznala. Priste min diagnoz podle googlu a vic diagnoz podle lekare. :mavam:

A jak? 8o Tak ta poznamka o googleni je v tomhle kontextu pomerne vtipna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10587
2.2.20 07:42

Jestli se lecis s kardio potizemi, tak bych jela k lekari co nejdrive. Mozna to vnimam trochu jinak, protoze uz vic jak rok resime kardio problemy u manzela a je to fakt peklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17942
2.2.20 07:48

@Jindřiš Pokud pojede na pohotovost, tak jedině s rodičem. U nás do18 samotné neberou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11516
2.2.20 09:22
@Cenarius píše:
Mate obyc chripku nebo jen nachlazeni. Zapal plic byste poznala. Priste min diagnoz podle googlu a vic diagnoz podle lekare. :mavam:

No to by mě zajímalo. Mně jo nepoznaly dvě doktorky. Obvodní a na pohotovosti. Jediná spolehlivá metoda je v rentgen plic. Doktor na plicním mi říkal, že poslechem se to nedá nikdy spolehlivě určit. Ale ty to poznáš sama. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama