Reklama

Mám podváhu a oteklé šlachy na nohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 20:53
Mám podváhu a oteklé šlachy na nohou

Prosím vás, je možné, že by tyhle dvě věci spolu nějak souvisely? Byla jsem s tim u lékaře a dal mi jen obstřiky na úlevu, na moc dlouho to ale nezabralo. Achillovky mám oteklé až fialové. Jaké problémy potkaly vás, které jste měly podváhu? (Hlavně mi nepište “přiber” :lol: ) Díky za zkušenosti a pomoc.

Reklama

Reakce:

theofil
Povídálka 23 příspěvků 28.08.18 21:35

Ahoj, takové problémy jsem neměla, ale vlivem nemoci podváhu ano. V té době už téměř metabolický rozvrat. Takže na gastroenterologii hospitalizace a denně kontroly krve a doplňování všech chybějících vitamínů, minerálů a výživovou sondu a centrální žilní katetr a vyživovat, doplňovat a prostě celkově to tělo dávat do kupy.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >