Mám pokračovat nebo odejít?

Anonymní
15.2.21 13:57

Mám pokračovat nebo odejít?

Ahoj, mám manželku a máme spolu dítě. Jsme spolu 10 let ale poslední dobu náš vztah neklape. Když sem se to rozhodl řešit, tak jsme si o tom promluvili a na týden se to zlepšilo ale potom se to vrátilo do starých kolejí. Našel sem si milenku ale vygradovalo to do vztahu a já teď stojím před rozhodnutí jestli mám odejít od rodiny a nebo to zkoušet slepovat. Co by jste udělali?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63
15.2.21 14:00

Ja bych si nafackoval ze to že jsem se někde jinde kurvil, ale ty to mas asi jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2915
15.2.21 14:01

Na to si dal málo informací. Je to asi jako když ti máme radit, zda si dát Braník nebo Starobrno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
15.2.21 14:02
@riccius píše:
Na to si dal málo informací. Je to asi jako když ti máme radit, zda si dát Braník nebo Starobrno.

Tak to je snadný :) Starobrno jen při zácpě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97430
15.2.21 14:06

Co to znamená neklape?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 14:09

My ti tu neporadíme, maximálně můžem napsat svůj názor, ale rozhodnutí je na tobě…záleží na tobě jestli chceš dál bojovat a nezahosit vztah s dítětem kvůli bokovce..ale jak vidím rozmyšleno máš a chceš os nás jen požehnání…srovnej si to v hlavě ty sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
15.2.21 14:11
@Anna766 píše:
Co to znamená neklape?

To nejspíš znamená, že manželka neplnila manželské povinnosti podle přání manžela, tak si našel jinou, ochotnou a vyklubala se z ní životní láska, jak už to tak bývá. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19710
15.2.21 14:11

10 let je dlouhá doba. Není to škoda zahodit? Co přesně neklape?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 14:19
@divine woman píše:
10 let je dlouhá doba. Není to škoda zahodit? Co přesně neklape?

Celkově nemůžeme najít společný téma, výlet a spíš žijeme tak vedle sebe než spolu.

• Citovat
  • Nahlásit
1523
15.2.21 14:21
@Anonymní píše:
Celkově nemůžeme najít společný téma, výlet a spíš žijeme tak vedle sebe než spolu.

A milenka v řešení tohoto problému nějak pomohla?  :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7023
15.2.21 14:23
@Anonymní píše:
Celkově nemůžeme najít společný téma, výlet a spíš žijeme tak vedle sebe než spolu.

Sedni si a snaz se byt uprimny. K sobe, ne k nam, my tvuj zivot nezijeme a sobe lhat je kontraproduktivni. Co konkretne vam neklape? Je to dlouhodoba zalezitost? A vnimal bys to jako fatalni duvod k rozpadu vztahu, i kdyby se neobjevil nekdo treti?
Milenku sis nasel cilene nebo to byla nahoda?

A to nejdulezitejsi, chces to spravovat, mas zenu stale rad? A neposuzuj to ted poblaznenim novym sexem s neokoukanou zenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6379
15.2.21 14:25
@Anonymní píše:

Když neshody a nepohodu v manželství řešíš milenkou, pak raději od manželky odejdi. Myslím, že sama bude ráda, že se tě zbaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
15.2.21 14:28
@Lil Kitkatt píše:
To nejspíš znamená, že manželka neplnila manželské povinnosti podle přání manžela, tak si našel jinou, ochotnou a vyklubala se z ní životní láska, jak už to tak bývá. 8)

a chyba manželky, protože byla špatnou ženou. Proto se chudák musel ku.rvit .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 14:33
@Arboretka píše:
a chyba manželky, protože byla špatnou ženou. Proto se chudák musel ku.rvit .

Tak to není, přiznávám svoji chybu. Ve vztahy vždycky za to nemůže jen jeden

• Citovat
  • Nahlásit
19710
15.2.21 14:34
@Anonymní píše:

Ale to se občas v dlouhodobých vztazích stává. Ale musí se snažit o řešení oba dva. Je otázkou, jestli to tvé ženě vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat