Mám pokračovat, nebo to zabalit?

Anonymní
7.4.18 12:59

mam pokracovat, nebo to zabalit?

Caves zeny, nemam v rodine a okoli nikoho, kto by to vedel nejak nekriticky zhodnotit. Mam v blogovani pokracovat, alebo to radsej zabalit, lebo je to nanic brak? prijimam objektivnu kritiku, dakujem

*** edit admin - odstraněn odkaz

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
823
7.4.18 13:10

Mně osobně se to docela líbí, ale nezaujalo mě to tak, abych na blog znovu zavítala. Ale přeji mnoho štěstí do budoucna!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24953
7.4.18 13:13

Ty jsi slovenka, nebo češka, nebo odkud? Ta tvoje čeština je zvláštní..
Piš to, jestli tě to baví :nevim: ale ty příspěvky tam nedáváš moc často, tím si nikoho moc neudržíš. Přijde mi to spíš jako deníček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
7.4.18 13:19

Asi radši zabalit, nevydržela jsem tam déle jak 20 sekund

• Citovat
  • Nahlásit
134
7.4.18 13:23

Nepíšeš špatně, ale nenašla jsem tam nějaký silný příběh nebo vytříbený humor apod., zkrátka něco, kvůli čemu by mi stalo za to blog sledovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4615
7.4.18 13:26

Zpracování pěkné, ale k čemu je to dobré? Prohlídla jsem to během pěti minut a nějak nevím, proč bych to otevřela znovu. Projedu si emi a fb, protože tam vidím pořád něco nového. Ale k čemu je blog? Jak ho najdu, když ani nevím, že existuje? Pokud tě to baví tak si tvoř, máš to pěkné, ale je to taková prácička sama pro sebe. Protože lidé stejných zájmů atd se scházejí na velkých webech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6853
7.4.18 13:28

Mas to blbe graficky. Nesedi mi k obsahu ty zvyraznovany vety, velky pismena. Jinak to neni spatny. A čeština good ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.18 14:01

Neurazí, nenadchne. Je to dost nevýrazné, mně zrovna toto téma moc nebere, nenašla jsem nic, proč bych se vracela, ale tím ti nechci brát naději, třeba tohle někoho baví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6853
7.4.18 14:04

Devcata vy jste drsne kriticky…to by me zajimalo, co byste si myslely o mem psani :mrgreen:
http://facebook.com/matkatrapka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
7.4.18 14:32

Proc se to jmenuje wellness mama, chape to nekdo? Cekala jsem nejake rady o liceni apod. A proc to ma epilog ale ptas se zda pokracovat??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
7.4.18 14:40

@pikola som slovenka, ale zijem v CR 5 rokov a trochu trenujem cestinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
7.4.18 14:44

@EmmaAnna ten nazov preto, lebo wellness nie je o machleni sa kremikmi ale o prevencii zdravia ako takeho, resp. o stasti?… je tam o tom tiez clanok, ale pre vas asi teda nuda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
7.4.18 14:44

Dakujem za uprimnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brumbera
7.4.18 16:25
@Anonymní píše:
Caves zeny, nemam v rodine a okoli nikoho, kto by to vedel nejak nekriticky zhodnotit. Mam v blogovani pokracovat, alebo to radsej zabalit, lebo je to nanic brak? prijimam objektivnu kritiku, dakujemhttp://www.wellnessmama.cz/o-mne/

Mě se to líbí, ale jsem spíš matka kvocna. Pokračuj, nikdy nevíš, co z toho bude. Zatím proste stradej materiál. Taky mám blog, čtené to moc není, ale baví mě to a přistupují k tomu, jak jsem popsala.:-)

• Citovat
  • Nahlásit
3397
7.4.18 16:43

@AliaAtreid když se řekne wellness, představím si zdravou stravu, vířivku a tak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama