Reklama

Mám pokračovat, nebo to zabalit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 12:59
mam pokracovat, nebo to zabalit?

Caves zeny, nemam v rodine a okoli nikoho, kto by to vedel nejak nekriticky zhodnotit. Mam v blogovani pokracovat, alebo to radsej zabalit, lebo je to nanic brak? prijimam objektivnu kritiku, dakujem

*** edit admin - odstraněn odkaz

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 07.04.18 13:10

Mně osobně se to docela líbí, ale nezaujalo mě to tak, abych na blog znovu zavítala. Ale přeji mnoho štěstí do budoucna!

pikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 07.04.18 13:13

Ty jsi slovenka, nebo češka, nebo odkud? Ta tvoje čeština je zvláštní..
Piš to, jestli tě to baví :nevim: ale ty příspěvky tam nedáváš moc často, tím si nikoho moc neudržíš. Přijde mi to spíš jako deníček.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 13:19

Asi radši zabalit, nevydržela jsem tam déle jak 20 sekund

Ella9
Stálice 87 příspěvků 07.04.18 13:23

Nepíšeš špatně, ale nenašla jsem tam nějaký silný příběh nebo vytříbený humor apod., zkrátka něco, kvůli čemu by mi stalo za to blog sledovat.

AstraG
Závislačka 4387 příspěvků 07.04.18 13:26

Zpracování pěkné, ale k čemu je to dobré? Prohlídla jsem to během pěti minut a nějak nevím, proč bych to otevřela znovu. Projedu si emi a fb, protože tam vidím pořád něco nového. Ale k čemu je blog? Jak ho najdu, když ani nevím, že existuje? Pokud tě to baví tak si tvoř, máš to pěkné, ale je to taková prácička sama pro sebe. Protože lidé stejných zájmů atd se scházejí na velkých webech.

Tarjei
Závislačka 3777 příspěvků 07.04.18 13:28

Mas to blbe graficky. Nesedi mi k obsahu ty zvyraznovany vety, velky pismena. Jinak to neni spatny. A čeština good ;)

Paní Kropenatá
Stálice 69 příspěvků 07.04.18 14:01

Neurazí, nenadchne. Je to dost nevýrazné, mně zrovna toto téma moc nebere, nenašla jsem nic, proč bych se vracela, ale tím ti nechci brát naději, třeba tohle někoho baví…

Tarjei
Závislačka 3777 příspěvků 07.04.18 14:04

Devcata vy jste drsne kriticky…to by me zajimalo, co byste si myslely o mem psani :mrgreen:
 http://facebook.com/matkatrapka

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 07.04.18 14:32

Proc se to jmenuje wellness mama, chape to nekdo? Cekala jsem nejake rady o liceni apod. A proc to ma epilog ale ptas se zda pokracovat??? 8o

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 07.04.18 14:40

@pikola som slovenka, ale zijem v CR 5 rokov a trochu trenujem cestinu

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 07.04.18 14:44

@EmmaAnna ten nazov preto, lebo wellness nie je o machleni sa kremikmi ale o prevencii zdravia ako takeho, resp. o stasti?… je tam o tom tiez clanok, ale pre vas asi teda nuda.

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 07.04.18 14:44

Dakujem za uprimnost

Brumbera
Kecalka 135 příspěvků 07.04.18 16:25
@Anonymní píše:
Caves zeny, nemam v rodine a okoli nikoho, kto by to vedel nejak nekriticky zhodnotit. Mam v blogovani pokracovat, alebo to radsej zabalit, lebo je to nanic brak? prijimam objektivnu kritiku, dakujemhttp://www.wellnessmama.cz/o-mne/

Mě se to líbí, ale jsem spíš matka kvocna. Pokračuj, nikdy nevíš, co z toho bude. Zatím proste stradej materiál. Taky mám blog, čtené to moc není, ale baví mě to a přistupují k tomu, jak jsem popsala.:-)

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 07.04.18 16:43

@AliaAtreid když se řekne wellness, představím si zdravou stravu, vířivku a tak :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama