Mám pořídit samostatný sporťák?

99
16.5.18 20:14

Mám pořídit samostatný sporťák?

Ahoj všem, jsem tak nerozhodná, až je to hrůza. Tak jsem se přišla poradit za Vámi :-) Mám roční holčičku a zvažuji, zda mám pořídit samostaný sporťák. Teď máme trojkombinaci, houpací s pevnými koly. Zatím vyhovuje, ale nejsem si jistá, zda nebude časem zbytečně velká. Jindy si zase říkám, že stačí a že s ní vydržíme až do těch 2 - 3 let. Jak jste to měli (máte) vy? Děkuji všem za radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16854
16.5.18 20:18

Poridila jsem si samostatny sportak, protoze moje trojkombinace stala za starou backoru. Byla nemotorna, tezka a to vecne dofukovani kolecek mi lezlo na nervy. Ted mam lehky sportak s plastovymi kolecky a beham snim po okoli jako camrda, plus zvladnu vytahnout kocarek do autobusu i bez pomoci, kdyz musim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
16.5.18 20:24

Ahoj, já jsem měla u první dcery do roka trojkombinaci, a od roka samostatný sporťák. Druhá dcera se v samostatném sporťáku vozí už od desíti měsíců. Často cestuju autobusem a v našem paneláku se s ním vejdu i do „minivýtahu“ tak jsem z něj nadšená. :) Je menší, lehčí, skladnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
16.5.18 20:26
@warita píše:
Poridila jsem si samostatny sportak, protoze moje trojkombinace stala za starou backoru. Byla nemotorna, tezka a to vecne dofukovani kolecek mi lezlo na nervy. Ted mam lehky sportak s plastovymi kolecky a beham snim po okoli jako camrda, plus zvladnu vytahnout kocarek do autobusu i bez pomoci, kdyz musim.

Jééé, myslela jsem, že jenom my často dofukujeme kolečka :D Takže plastová kolečka v pohodě? Mám totiž předvybrané 2 sporťáky, jeden s nafukovacíma a druhý s plastovýma kolečkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
16.5.18 20:27
@Eleonora93 píše:
Ahoj, já jsem měla u první dcery do roka trojkombinaci, a od roka samostatný sporťák. Druhá dcera se v samostatném sporťáku vozí už od desíti měsíců. Často cestuju autobusem a v našem paneláku se s ním vejdu i do „minivýtahu“ tak jsem z něj nadšená. :) Je menší, lehčí, skladnější.
:palec: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11182
16.5.18 20:32

@asimpa já mám z trojkombinace hlavně kvůli terénu a na výlety mám jen britax agile, ale nám bude 10měsíců takže ještě spíše volím sporták než britax

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10421
16.5.18 20:33

To záleží na životním stylu. Já třeba žiju ve městě, kde všechno oběhám pěšky a do autobusu jsem s kočárkem nevlezla za ty roky ani jednou, kočárek parkuju dole v suterénu se samostatným nájezdem (tzn. po schodech jsem kočár taky vůbec netahala), a potřebuju těžší kočár zvládající terén. Jedna trojkombinace mi vydržela na dvě děti po sobě (u druhého ještě s přidělaným stupátkem), za ty cca 4 roky jsem měnila jeden šroubek a tak třikrát za sezónu dofoukla kola. Takže já to střídání kočárků nechápu, protože jsem na kočár neměla v podstatě žádné nároky. Kdybych tahala kočár několikrát denně do schodů nebo do mhd, určitě bych mluvila jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
16.5.18 20:40

Chce to něco lehkého, snadno řiditelného jednou rukou, kam dítě zvládne nasednout samo. Já si pořídila starší levný oježděný sportovní kočárek a jsem ráda, protože za synem, 1,5roku, pořád běhám a kočár vláčím s sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
16.5.18 20:46
@annemarie3 píše:
Chce to něco lehkého, snadno řiditelného jednou rukou, kam dítě zvládne nasednout samo. Já si pořídila starší levný oježděný sportovní kočárek a jsem ráda, protože za synem, 1,5roku, pořád běhám a kočár vláčím s sebou.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1309
16.5.18 20:56

Me 2 deti jsem odvozila v houpací dvojkombinaci. U třetího jsem si myslela, že to vyresim houpacím hlubokým kočárkem a následne samostatným sportákem - nakonec budu dokupovat na stávající podvozek sportovní nástavbu a na samostatný sporťák se vykašlu. Mela jsem ho v ruce a z výsledku jsem byla dost rozpacita. Sice lehký a skladny (pro mě nepodstatne), ale jizdnimi vlastnostmi o několik kategorií horší. Alespoň ušetřím. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
16.5.18 21:18

Jj, Ferrari, Lamborghini apod. se kupují jako sporťák samostatně třeba jen tak pro zábavu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
16.5.18 21:20
@Jirka765 píše:
Jj, Ferrari, Lamborghini apod. se kupují jako sporťák samostatně třeba jen tak pro zábavu. :roll:

Tak pro některé rýpalky tedy SPORTOVNÍ KOČÁREK!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.18 21:30

Já měla sice skvělou trojkombinaci, těším se až ho zase vytáhnu na druhé, ale do našeho pidi výtahu se prostě nevešel, takže já jsem pořídila sporťák, naložím ho sama i rozložený do auta, je lehký, syn chodí od 10m, ale rád se povozí a když spěcháme tak je to ideální pomocník :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2516
16.5.18 21:30

Jestli ti kočárek vyhovuje, tak si ho zatím nech. Až vyhovovat nebude, najdeš si jiný.
Dnes jsem si koupila lehký sporťák/golfky, protože potřebuju lehký kočárek do autobusu. Můj sporťák je super, jízdní vlastnosti skvělé, v těch mu ten lehký nesahá ani po kotníky, ale tahat se s ním do autobusu, kolikrát tam není moc místa je opruz. Taky do auta se skládá špatně, to ale zase tak často neřešíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.18 22:12

Sporťák jsem nepoužívala vůbec (ani z 3kombinace, ani samostatný), v 10měsících rovnou z korby do lepších golfek (valco snap 4), a ve velkém městě si to nemůžu vynachválit (schody, mhd, obchody…), terén se s ním dá překonat jednou za čas. Ale kdybych s ním měla jezdit denně do lesa, tak asi pořídím něco robustnějšího - hrozně záleží do jakých podmínek ten kočár chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama