Mam povinnost oznámit změnu bydliště?

Anonymní
27.2.16 08:16

Mam povinnost oznamit zmenu bysliste?

Ahoj, myslite ze je mou povinnosti oznamit zmenu bydliste zamestnavateli? Jsem jiz pres rok a pul na RD a ted jsme se s manzelem prestehovali cca 60km. Mam to nejak oznamit v praci? Popripade jakou formou? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13417
27.2.16 08:24

Pokud jsimqnila i trvalé bydliště měla by jsi změnu nahlásit. Já posílala email účetní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
27.2.16 08:38

No tak už kvůli korespondenci by se to hodilo, ne :think: Zeptej se přes mail, ale vím, že u nás si kopírovali občanky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
27.2.16 09:19
@Anonymní píše:
Ahoj, myslite ze je mou povinnosti oznamit zmenu bydliste zamestnavateli? Jsem jiz pres rok a pul na RD a ted jsme se s manzelem prestehovali cca 60km. Mam to nejak oznamit v praci? Popripade jakou formou? Diky

jo, vsude. vsechny banky, ridicak, urady, zdravotni pojistovna, financni urad… pakarna. nemas sanci si na vsechno vzpomenout. nekde ti dokonce bezi velmi kratka lhut a a pak ti hrozi pokuta. Manzel dostal pokutu ze zivnostnanku.

edit, mluvim o trvalem bydlisti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71942
27.2.16 09:29

@Pudloslava Tak zrovna živnosťák si to má tahat z centrálního registru, ne? Alespoň mě to od nich přišlo jen jak oznámení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
27.2.16 09:31
@j.a.n.i1 píše:
@Pudloslava Tak zrovna živnosťák si to má tahat z centrálního registru, ne? Alespoň mě to od nich přišlo jen jak oznámení.

jojo, manzel mel preruseny, tak zmenu bydliste nehlasil. pak ho sel uplne zrusit a nejdriv musel zaplatiti tu pokutu a pak mu ho teprve zrusili. Big brother jeste nefunguje, jak ma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
27.2.16 09:32

A u ridicaku je myslim 5 dnu, nebo nejaky podobny sibenicni termin. ale pokuty nam nedali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71942
27.2.16 09:35

@Pudloslava Jo, tak možná díky tomu přerušení, protože u mě si to vytáhli, stejně jako katastr. A vlastně i OSSZ, akorát ZP nevím, i když tam to možná nahlásil zaměstnavatel, já ne :oops:
A o řidičáku mi nemluv, ten po roce a půl stále nemám vyměněný… protože je potřeba fotka, kdyby tam taky fotili, tak to udělám hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16744
27.2.16 09:47

Jsem taky na RD a měnila jsem trvalé bydliště, ale až ted co jsem znovu otěhotněla a předtím jsem do práce nahlásila změnu korespondeční adresy, trvalý jsem nenahlašovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
27.2.16 13:37

Taky jsem menila bydliste, behem druhe MD. Do prace na HR jsem napsala email, a pak jim poslala naskenovanou obcanku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama