Mám pozitivní ovulační test po menstruaci

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
crazy.mam
Stálice 96 příspěvků 15.11.14 19:04
Mám pozitivní ovulační test po menstruai

Ahoj :mavam:
Koupila jsem si ovulační testy Wondfo, četla jsem na ně jen chválu :nevim: Jenomže mi pořádně skončila menstruace tak před dvěma dny.Test jsem si udělala už tak brzo, aby to mohla sledovat, jelikož ovulaci potřebuji zjistit.Ovu testy jsem si dělala před 4 měsícema a bylo to v pořádku, silné čárky jen při ovulaci.Byla jsem před týdnem na kontrole a nemám cystu ani nic podobného..
Cykly mám 37 dní!!
Tak čím to může být?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
crazy.mam
Stálice 96 příspěvků 15.11.14 19:06

A tady je foto..

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 15.11.14 19:11

Zkus ještě těhotenský :mrgreen:

crazy.mam
Stálice 96 příspěvků 15.11.14 19:13
@fenny píše:
Zkus ještě těhotenský :mrgreen:

Brali mi i krev, jelikož jsem měla zpoždění a hodnoty 0,týden na to jsem MS dostala, takže pochybuji..ale ze srandy zkusím

lenkabu
Extra třída :D 13831 příspěvků 15.11.14 19:16
@crazy.mam píše:
Ahoj :mavam:
Koupila jsem si ovulační testy Wondfo, četla jsem na ně jen chválu :nevim: Jenomže mi pořádně skončila menstruace tak před dvěma dny.Test jsem si udělala už tak brzo, aby to mohla sledovat, jelikož ovulaci potřebuji zjistit.Ovu testy jsem si dělala před 4 měsícema a bylo to v pořádku, silné čárky jen při ovulaci.Byla jsem před týdnem na kontrole a nemám cystu ani nic podobného..
Cykly mám 37 dní!!
Tak čím to může být?

po menstruaci jsem splodila dvě děti, takž možné to bude

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 15.11.14 19:17

Tak to je zajímavé, v tom případě netuším :nevim: Ale nedávno tady byla jedna diskuse a bylo z toho těhotenství. Jinak prý i ovulační test ukáže těhotenství, tak proto to píšu…

https://www.emimino.cz/…test-205403/

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 15.11.14 19:19

Ja mam obcas ovulaci taky hned po menstruaci.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 46879 příspěvků 15.11.14 19:21

@crazy.mam bud budes mit ovulaci nebo jsi tehotna nebo mas hormonalni problem (napriklad vysokou hladinu prolaktinu, v tom pripade jsou pozitivni testy skoro cely cyklus).

crazy.mam
Stálice 96 příspěvků 15.11.14 19:28
@u763 píše:
Ja mam obcas ovulaci taky hned po menstruaci.

NO mě je to divný, když mám tak dlouhé cykly :zed: Sakriš zrovna teď když se to vůbec nehodí a přítel je pryč

@fenny Od posledního sexu jsem 8 dní..Ten den jsem i dostala zrovna MS a na těhu testu nic není

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 15.11.14 19:28

@u763 Fakt? A cyklus je pak normálně dlouhý nebo kratší?

crazy.mam
Stálice 96 příspěvků 15.11.14 19:30

Holky, já si myslím, že je nelogické mít ovulaci devátý den cylku, vždyť to nemůže ani vajíčko stihnout dozrát, sotva jsem došpinila…Možná se mýlím :nevim: Vidím to na hormonální problém :zed:

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 15.11.14 19:31

@crazy.mam Tak on ten ovulační prý ukáže těhotenství i dřív než těhotenský… já v tom zběhlá nejsem. :nevim: Tak 8. den cyklu by už třeba mohla být ovulace :think: Ale zas ty dlouhé cykly… je to záhada.

crazy.mam
Stálice 96 příspěvků 15.11.14 19:39

No to teda ano..zkusím ráno těhu test a dopoledne znovu ovulační…Na tom těhu testu je stíneček, ale takové už jsem viděla několikrát

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 46879 příspěvků 15.11.14 19:40

@crazy.mam 9. den cyklu neni tak pozde, navic ovulace po poz. testu dorazi do 48 hodin, muze to byt klidne 9., 10., 11. den. A ovulace dorazi po poslednim pozitivnim testu, takze pokud bude pozitivni i zitra, ovulka neprobehla.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 46879 příspěvků 15.11.14 19:42
@crazy.mam píše:
No to teda ano..zkusím ráno těhu test a dopoledne znovu ovulační…Na tom těhu testu je stíneček, ale takové už jsem viděla několikrát

V tom pripade se priklanim k tehotenstvi.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové řádila i na pohřbu Zindulky: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Stanjura zuřivě hájí vyhazov Klause ml. z ODS, radní Richter mluví o diletantismu

Svým jednáním dlouhodobě poškozoval dobré jméno strany, nerespektoval její... číst dále >