Mám pozitivni test a je mi 14

Anonymní
28.11.20 19:57

Mám pozitivni test a je mi 14 co teď?

Dobrý den je mi 14 let (15 až příští rok), a před měsícem 26.10. mě znasilnil jeden kluk a já nedostala před několika dnemi ms a já to nejak neřešil a myslela jsem si že přijde o pár dní déle, ale to se nestalo a já si před hodinou udělá test a mám tam jasné 2 čárky.. mamce jsem to jestě neřekla ani to znásilnění.. (přijde mi to trapné) co mam teď dělat? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
245
28.11.20 20:00

Jestli je tohle všechno pravda, tak urychleně i když opožděně říct rodičům pravdu a jeho nahlásit na policii!
Mrzí mě to, ale byla chyba to tutlat.
Ty se nemáš za co stydět, ale nechápu proč si to ihned nenahlásila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
28.11.20 20:03
@Anonymní píše:
Dobrý den je mi 14 let (15 až příští rok), a před měsícem 26.10. mě znasilnil jeden kluk a já nedostala před několika dnemi ms a já to nejak neřešil a myslela jsem si že přijde o pár dní déle, ale to se nestalo a já si před hodinou udělá test a mám tam jasné 2 čárky.. mamce jsem to jestě neřekla ani to znásilnění.. (přijde mi to trapné) co mam teď dělat? :,(

Vůbec to není trapné, není to tvá chyba a ty se nemáš za co stydět!! Řekni to mamce co nejrychleji, tak jak to bylo. Bude stát při tobě, uleví se ti a najděte společné řešení. Kdybys chtěla jít na potrat, taky budeš muset jedině se zákonným zástupcem t. j. s mamkou. Takže řeš to s ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 20:06
@Perssia píše:
Vůbec to není trapné, není to tvá chyba a ty se nemáš za co stydět!! Řekni to mamce co nejrychleji, tak jak to bylo. Bude stát při tobě, uleví se ti a najděte společné řešení. Kdybys chtěla jít na potrat, taky budeš muset jedině se zákonným zástupcem t. j. s mamkou. Takže řeš to s ní.

Tak určitě na potrat chci.. :,(, nevím jak ji to říct..

• Citovat
  • Nahlásit
2608
28.11.20 20:11
@Anonymní píše:

Tak se zkus poradit napred na lince bezpeci. Oni ti poradi, jak to s mamkou probrat, proberou s tebou vse, s cim se sveris. Lepsi nez diskuze tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
28.11.20 20:17
@Anonymní píše:

Když je to pro tebe těžké o tom mluvit, napiš jí to třeba na papír v dopisu. Pak jdi za ní a řekni, maminko, něco se mi stalo a je mi těžké o tom mluvit a dej jí ten dopis aby si ho mohla přečíst a ona už pak určitě bude vědět co a jak a nenechá tě v tom samotnou. Předpokládám, že máte s mámou normální vztah a není to žádná tyranka ;) Držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 20:18
@Perssia píše:
Když je to pro tebe těžké o tom mluvit, napiš jí to třeba na papír v dopisu. Pak jdi za ní a řekni, maminko, něco se mi stalo a je mi těžké o tom mluvit a dej jí ten dopis aby si ho mohla přečíst a ona už pak určitě bude vědět co a jak a nenechá tě v tom samotnou. Předpokládám, že máte s mámou normální vztah a není to žádná tyranka ;) Držím palce :srdce:

To není špatný nápad :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 20:18
@Perssia píše:
Když je to pro tebe těžké o tom mluvit, napiš jí to třeba na papír v dopisu. Pak jdi za ní a řekni, maminko, něco se mi stalo a je mi těžké o tom mluvit a dej jí ten dopis aby si ho mohla přečíst a ona už pak určitě bude vědět co a jak a nenechá tě v tom samotnou. Předpokládám, že máte s mámou normální vztah a není to žádná tyranka ;) Držím palce :srdce:

Jdu to napsat

• Citovat
  • Nahlásit
13
28.11.20 20:19

Nahlasit na policii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 20:22

Mám napsaný dopis a půjdu ji to dát pak se vám ozvu během večera

• Citovat
  • Nahlásit
45
28.11.20 20:28
@Anonymní píše:
Mám napsaný dopis a půjdu ji to dát pak se vám ozvu během večera

Všechno dobře dopadne. I kdyby mi dcera přišla s tím že je prostě těhotná kvůli své nezodpovědnosti tak jako matka by jsem se jí snažila pomoct a vyřešit to. A u tebe jde o znásilnění! To není tvá chyba!! Stydět by se měl ten co ti to udělal. A taky je potřebné abys šla i na vyšetření ke gynekologovi, když se tohle stalo, tam taky s tebou nejspíš půjde máma. A nahlásit to na policii by bylo nejlepší. Můžeš tak pomoci hodně dívkám, kterým by to mohl udělat taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32891
28.11.20 20:30

Troll. Znásilnění utajit nejde :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
28.11.20 20:31

Proč by nešlo utajit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16119
28.11.20 20:33
@Pears206 píše:
Troll. Znásilnění utajit nejde :roll:

Já tedy tomu příběhu taky až tak moc nevěřím… ale jak myslíš to „nejde“?
Když to holka nikomu neřekne…? :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32891
28.11.20 20:33
@Petula306 píše:
Proč by nešlo utajit?

Protože to výrazně zasahne psychiku čtrnáctilete dívky. Já osobně tomu nevěřím, myslím si, že je to troll, snad to @admin prověří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat