Mám pozitivní test, ale brala jsem tabletky na oddálení MS

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Satiaa
Nováček 5 příspěvků 07.08.19 11:17
Mám pozitivní test, ale brala jsem tabletky na oddálení MS

Čauky maminky,
chci se zeptat může nějak souviset pozitivní test s tim, že jsem brala tablety na oddálení menzes (dovolená)? My se snažily cca od dubna a já ovu kontrolovala jen podle kalendáře v telefonu :) ale před dovčou jsem se asi trefila bez kalendáře, protože mám jasné dvě čárky na testu. Tablety na oddálení jsem vysadila a MS nikde, tak jsem dnes udělala test no… :) A já se chci zeptat můžou s tím nějak souviset ty tablety? Jsou to přeci jen hormony na gynde jsou až zítra a já jsem plna emoci a moc si přeji aby to tak bylo :roll:
Děkuji předem za odpovědi :)

Reakce:
libo
Závislačka 2764 příspěvků 07.08.19 11:25

Ahoj, s prášky na oddaleni ms zkusenosti nemam, ani nevim, jake hormony predne obsahuji, ale dam krk za to, ze hormon HCG to nebude. Řekla bych ze jsi těhotná a tak o muzu gratulovat!

Satiaa
Nováček 5 příspěvků 07.08.19 11:37

@libo Moc děkuji :hug: zítra půjdu k dr. Tak budu chytřejší, a moc děkuji ještě jednou :srdce:

libo
Závislačka 2764 příspěvků 07.08.19 12:35

Tak držím palce, at je vse v poradku :srdce:. A dej vedet, jak jsi dopadla.

Satiaa
Nováček 5 příspěvků 07.08.19 12:54

@libo Ano dám vědět děkuji :srdce:

Satiaa
Nováček 5 příspěvků 18.08.19 17:36

@libo Ahojky tak píšu,
u doktora jsem byla tento týden ve čtvrtek a fazolka tam byla :oops: je to 5-6ty týden. :srdce: Moc se na miminko s přítelem těšíme. Teď už jen aby bylo všechno v pořádku :)

libo
Závislačka 2764 příspěvků 18.08.19 21:09

@Satiaa jeee,tak to je skvele! Moc gratulujia přeji, at vse pokračuje tim správným směrem at jste oba dva v poradku. Jinak jsme od sebe teda kousek, ja bych mela byt dle ovu cca začátek 7tt, u dr.jsem teda jeste nebyla…tak snad bude vse ok. Držím palce!

Satiaa
Nováček 5 příspěvků 19.08.19 12:05

@libo Moc krát děkuji a rovněž gratuluji :srdce: taky pak napiš jak si dopadla až půjdeš k doktorovi :-)) je to moc krásné :srdce:

Váš příspěvek
Reklama