Mám přenechat případnou aktivitu na něm?

evellyne
18.3.16 15:09

Mám přenechat případnou aktivitu na něm?

Ahoj, potřebovala bych poradit, trochu pubertální dotaz, ale asi jste to každá někdy řešila. Pracuji na poloviční úvazek v informacích v zapadlém koutě jednoho obchodního centra. Sedím u postranního vchodu, takže přes/okolo nás chodí kromě zákazníků i dělníci na případné práce. V poslední době nám tam chodí nábytkáři montovat zařízení do kanclů ve druhém patře. Vždy jsem jen zaznamenala, že prostě jdou okolo, když jsem si asi před měsícem a kus všimla, že je mezi nimi jeden opravdu fešák. Zaměřila jsem na něj tedy vždy pozornost, když kolem míjeli…no nevím, jestli to dělal naschvál nebo jen proto, že je milý, ale sem tam na mně hodil neskutečně krásný úsměv…takový ten, až se vám z toho na chviličku zastaví srdce. Jinak ignorance. Ale jednou přišel, něco potřeboval, snažila jsem se na něj usmívat- řekl, že tak krásné ráno tady ještě neměl. Pak přišel jiný den, já se zeptala, do kdy tu budou on řekl, že by měli končit brzy a já odvětila, že je to škoda. Jenže se jim rozšířil kšeft, takže u nás ještě nějakou dobu budou. NO a nyní většinou když jde okolo, tak se podívá a usmívá se, občas si zaignoruje, ale já na něm prostě vidím, jak o mém zájmu ví a před chlapama se předvádí, koukám na něj skoro vždycky, klidně i mrknu oběma očima…on tuhle při odchodu mávnul. Dnes při příchodu do práce to udělal taky, přešel, myslel asi, že je tu kolegyně, ale pak se dvakrát otočil a mávnul.
Mám ho plnou hlavu a nevím, co dělat dál. Bohužel z mé strany z toho víc kontaktu asi nevytřískám, pokud zase nepřijde, což už nebude důvod (před tím to byly nováčkovské otázky). Neustále chodí v „hejnu“ (= s partou kolegů) a prostě relativně daleko od toho, a bych zpoza přepážky na něj něco „hejkla“…a vybíhat za ním do toho jejich „gangu“ mi přijde ujeté…nebo mám počkat jestli se třeba nezasnaží?
Co byste dělali vy? Klidně i konkrétně:D

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

20820
18.3.16 15:22

V tomhle případě bych asi čekala, jestli něco udělá on a neangažovala se. Tys najevo zájem dala a evidentně si ho všimnul. Víc být tebou, nedělám. Když bude mít zájem, tak se ozve sám. Ví, kde tě najít ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
18.3.16 15:26

Nech to na nem, o Tvem zajmu vi, vic at se snazi on. Cim vic se budes snazit (az podlezat) tim min by si te vazil a bral vazne. Oni jsou to fakt lovci a pokud by mel zajem vetsi nez jen flirtovat ocima, tak by se projevil. Navic nemuzes vedet, jak to ma v soukromi (pritelkyne, deti..)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohlazeni
18.3.16 15:29

Porid si celenku a na ni viditelne napis sve tel.cislo.Az pujde kolem, nasad si ji. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
14653
18.3.16 16:22

To, že máš o něj zájem, je mu už jasné, teď bych přenechala iniciativu na něm. Vlastně o něm nic nevíš. Třeba je ženatý, nebo zadaný. Uvidíš, jak se bude projevovat dále. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
18.3.16 18:13

No jo, nic o nem nevis, jen ze dobre vypada a hned ho mas plnou hlavu. :think: A pak ze pry chlapi jsou povrchni… Ja to rikam porad, ze ono nezalezi na tom co ma clovek uvnitr, toho si stejne nikdo nevsima, dulezity je vzhled a jeste prachy pro urcity typ zen(jenze tenhle typ zen nestoji za to…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
18.3.16 18:16

Treba nejaky jeho kamos z te party je mnohem vetsi osobnost, ale vubec si ho nevsimnes ;) a ten „tvuj“ je treba gambler, alkac apod. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
18.3.16 18:36

@evellyne Ja, byt tebou, bych si zahrala na trochu nezajmu. Tych sympatii si je vedom, tak by mu to mohlo trochu zavrtat v hlave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohlazeni
18.3.16 18:48
@Scarabeuss píše:
Treba nejaky jeho kamos z te party je mnohem vetsi osobnost, ale vubec si ho nevsimnes ;) a ten „tvuj“ je treba gambler, alkac apod. :mrgreen:

Tak jestli chces, aby si vsimla tebe a ne tvyho kamose z party, tak projev nejakou iniciativu. :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1606
18.3.16 19:00

@Scarabeuss To je dobry :-D A jak by sis chtel vsimnout, jaky je dotycny uvnitr, kdyz okolo tebe 2krat denne projde a jinak ho neznas? Myslim, ze kdyby zakladatelka vedela, ze je to hovado a nasilnik, nebo treba uknouranej hypochondr, tak by ji uz tak netankoval. Dotycneho hodnoti podle toho, co o nem vi a to je jen to, ze je to kusanec s ocarujicim usmevem. Pokud ho pozna, treba ji spadnou ruzovy brejle, nebo se do nej naopak zblazni podle toho, jaky bude. A jinak neznam nikoho, pro koho by vzhled nebyl alespon trochu dulezity, povrchni je spis ten, kdo to tvrdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
18.3.16 19:31

Také bych to nechala na nem. O tvém zájmu pravdepodobne ví-nebo alepon tuší…a také ví, kde te v pripade zájmu muže najit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
18.3.16 19:59
@pohlazeni píše:
Tak jestli chces, aby si vsimla tebe a ne tvyho kamose z party, tak projev nejakou iniciativu. :mrgreen: :lol:

To je irelevantni, rejpalko ;) ale pochybuju, ze o me nejaka me neznama zena sni. :mrgreen: Jen me proste udivuje se takhle skoro zamilovat do nekoho koho vlastne vubec neznam jen podle vzhledu. To jsem mel naposled mozna v 15 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
18.3.16 20:00
@tronelka píše:
@Scarabeuss To je dobry :-D A jak by sis chtel vsimnout, jaky je dotycny uvnitr, kdyz okolo tebe 2krat denne projde a jinak ho neznas? Myslim, ze kdyby zakladatelka vedela, ze je to hovado a nasilnik, nebo treba uknouranej hypochondr, tak by ji uz tak netankoval. Dotycneho hodnoti podle toho, co o nem vi a to je jen to, ze je to kusanec s ocarujicim usmevem. Pokud ho pozna, treba ji spadnou ruzovy brejle, nebo se do nej naopak zblazni podle toho, jaky bude. A jinak neznam nikoho, pro koho by vzhled nebyl alespon trochu dulezity, povrchni je spis ten, kdo to tvrdi.

Vubec bych si nebyl jistej, spis mu projde skoro cokoliv a zenska za dva roky se bude divit, ze ma doma hovado. Ale to uz bude mit jedno mimino a druhe na ceste. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52908
18.3.16 20:09
@Scarabeuss píše:
No jo, nic o nem nevis, jen ze dobre vypada a hned ho mas plnou hlavu. :think: A pak ze pry chlapi jsou povrchni… Ja to rikam porad, ze ono nezalezi na tom co ma clovek uvnitr, toho si stejne nikdo nevsima, dulezity je vzhled a jeste prachy pro urcity typ zen(jenze tenhle typ zen nestoji za to…)

Na začátku je to jiste povrchní, něčím te ten člověk zaujme..az když ho vice poznavas, zjistis jestli ma pro tebe i ty vnitřní kvality

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
18.3.16 20:19

@Scarabeuss zdá se mi to, nebo si ve svých názorech a vyjadřování se skutečně ubral? :think: Býval si větší rejpal, i když kolikrát se s tebou souhlasit dalo, ale poslední dny se vyjadřuješ na úrovni a bez urážek ženského pokolení :nevim:

Že ty ses konečně zamiloval? :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama