Mám přítele a asi se mi líbí druhý kluk

Anonymní
12.6.21 13:00

Mám přítele a asi se mi líbí druhý kluk

Dobrý den.
Potřebovala bych poradit. Mám půl roku svého přítele, kterého mám hrozně ráda a trávíme spolu nejvíce času.

Nicméně, v září jsem nastoupila do prvaku na gympl a ve vedlejší třídě je kluk, se kterým jsem do páté třídy chodila na základku. Moc se mi v té době líbil. Ale pak šel na osmiletý gympl, na který teď chodím já akorát na čtyřletý. A když jsem přišla na gympl tak se to rozjelo zase.

Nicméně pak jsem si našla přítele a trochu to opadlo. Ale dnes se to zas vrací.
Zdají se mi o něm sny a prostě všechno

A já nechci aby se mi líbil, nechci aby se na mě díval…

Protože mého přítele miluju a mám ho moc ráda. Nechci ho ztratit.

Co mám dělat? Pomožte mi prosím…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17419
12.6.21 13:52

To se stává, vzrušení či zakoukání se do někoho je nezávislé na tom, co člověk chce a plánuje. zároveň to ale není nic, pro co by měl okamžitě měnit svůj život, či partnera, něco co by měl okamžitě jít prozkoumat. Takových symatikých kluků a posléze mužů, se kterými by sis dala říct ještě potkáš. Není potřeba si začínat s každým, kdo tě zaujme :-D

Nevěnovat tomu pozornost. Jakmile si všimneš, že o něm začínáš přemejšlet, tak si prostě řekni ach jo, zase hormony a jdi dělat něco, při čem se zaměstnáš a budeš řešit cokoliv jiného. Vono to zase přejde.

Čím víc pozornosti a energie do toho budeš lejt, tím důležitější se to v tvém mozku stane. A to nechceš. Má to na své straně silné spojence - totiž ty hormony, ale tak jako za dva týdny jsou prázdniny a pokud si s dotyčným nic nedomluvíš a pokud se s ním nebudeš spojovat přes sociální sítě, tak na něj radostně zapomeneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.6.21 22:10

Rada bych se přidala do diskuze, mám vážný vztah 7 let a někdo se mi líbí a dnes byla situace kdy tam byli oba dva a můj přítel mě ještě trochu ponizil před tím, co se mi líbí a v tu chvíli jsem byla fakt naštvaná :zed: tohle se přeci nedělá já bych mu to nikdy neudělala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1453
13.6.21 07:14
@Darina2021 píše:
Rada bych se přidala do diskuze, mám vážný vztah 7 let a někdo se mi líbí a dnes byla situace kdy tam byli oba dva a můj přítel mě ještě trochu ponizil před tím, co se mi líbí a v tu chvíli jsem byla fakt naštvaná :zed: tohle se přeci nedělá já bych mu to nikdy neudělala

To seš hodná, že by sis z něj nedělala čurinu před případnou bokovkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat