Mám přítele, ale asi jsem se zamilovala do ženy

Anonymní
10.3.21 16:42

Mám přítele, ale asi jsem se zamilovala do ženy.

Dobrý den.
Mám přítele se kterým jsme spolu už skoro tři roky. Mně je 21 a jemu je 30. Nikdy jsme neměli žádný velký problém, dokonce jsme se k sobě před dvěma měsíci sestěhovali. Jenže nedávno se stalo něco, díky čemu se v sobě vůbec nevyznám. Nastoupila jsem do nové práce. O šéfové se ví, že je na ženy. Hned od začátku jsme si padly do oka a opravdu si rozumíme. Přišlo mi, že semnou i flirtuje. No a asi před měsícem, když jsme byly v práci samy (chodíme rozděleně kvůli covidu) se to vyvinulo tak, že jsme se políbily. Za tu dobu se toho stalo už i mnohem víc a já vůbec nevím co mám dělat. V životě jsem se o ženy nezajímala, maximálně jsem o nějaké řekla, že je pěkná nebo že ji to sluší. Nikdy mě ani trochu nenapadlo, že bych byla na holky. S ní mi to ale připadá naprosto přirozený a hrozně mě to k ní táhne. Asi jsem se do ní zamilovala. Na druhou stranu jsem doteď svého přítele milovala a měla s ním naprosto fungující vztah. Vůbec teď nevím jak dál, jestli o tom říct přítelovi a nebo se s ním rovnou rozejít. I když si v hlavě sama sobě pořád nedokážu přiznat, že bych měla být na holky nebo co dál?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.3.21 17:37

Myslím, že až to řekneš příteli, tak ten to vyřeší za tebe. Holka neblbni! Nenič si hezkej, perspektivní vztah nějakým poblbnutím od ženský. Já vím, že je to dneska in, ale zkus se nad tím zamyslet. Mohla bys pak litovat.

• Citovat
  • Nahlásit
31333
10.3.21 17:42
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Mám přítele se kterým jsme spolu už skoro tři roky. Mně je 21 a jemu je 30. Nikdy jsme neměli žádný velký problém, dokonce jsme se k sobě před dvěma měsíci sestěhovali. Jenže nedávno se stalo něco, díky čemu se v sobě vůbec nevyznám. Nastoupila jsem do nové práce. O šéfové se ví, že je na ženy. Hned od začátku jsme si padly do oka a opravdu si rozumíme. Přišlo mi, že semnou i flirtuje. No a asi před měsícem, když jsme byly v práci samy (chodíme rozděleně kvůli covidu) se to vyvinulo tak, že jsme se políbily. Za tu dobu se toho stalo už i mnohem víc a já vůbec nevím co mám dělat. V životě jsem se o ženy nezajímala, maximálně jsem o nějaké řekla, že je pěkná nebo že ji to sluší. Nikdy mě ani trochu nenapadlo, že bych byla na holky. S ní mi to ale připadá naprosto přirozený a hrozně mě to k ní táhne. Asi jsem se do ní zamilovala. Na druhou stranu jsem doteď svého přítele milovala a měla s ním naprosto fungující vztah. Vůbec teď nevím jak dál, jestli o tom říct přítelovi a nebo se s ním rovnou rozejít. I když si v hlavě sama sobě pořád nedokážu přiznat, že bych měla být na holky nebo co dál?

Můžeš být BI… :)

A jsi mladinká, s přítelem bych se nerozcházela.

Spíš bych měla obavy, aby Ti šéfová nedělala v práci nějaké problémy, pokud by Tě to časem s ní přestalo bavit anebo bys to nechtěla víc rozvíjet, známe přece „co je v domě, není pro mě“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
10.3.21 18:35

Nejspíš si na oboji, ale zatim ti nepadla do oko žádná, až teď tahle.. bude to jen pobláznění, tak zatni zuby a zustan ve fungujicim vztahu. S přítelem si o tom klidně i promluv, je to pro nej neco uplne jineho, nez kdyby tu byl jiny chlap. Myslim, ze se mu to bude i libit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 19:23
@leeniik píše:
Nejspíš si na oboji, ale zatim ti nepadla do oko žádná, až teď tahle.. bude to jen pobláznění, tak zatni zuby a zustan ve fungujicim vztahu. S přítelem si o tom klidně i promluv, je to pro nej neco uplne jineho, nez kdyby tu byl jiny chlap. Myslim, ze se mu to bude i libit :D

Myslíte si, že by to nebral jako nevěru? Nikdy jsme se na tohle téma nebavili, takže nevím co bych od něho měla čekat. Horší je, že nevím jestli s tím zvládnu přestat.

• Citovat
  • Nahlásit
314
10.3.21 20:05

Tak to nech zatím jak to je a uvidíš jak se to vyvine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
10.3.21 20:06
@Anonymní píše:
Myslíte si, že by to nebral jako nevěru? Nikdy jsme se na tohle téma nebavili, takže nevím co bych od něho měla čekat. Horší je, že nevím jestli s tím zvládnu přestat.

Ty by si jako nevěru nebrala, kdyby si přítele přistihla při sexu s mužem? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
10.3.21 20:35

Tak s přítelem už je to asi trochu „zajetý“ (stereotypní) vztah a teď jsi poblazněná, zamilovaná. Možná kdyby tam byl šikovný šéf, tak tě okouzlí muž (tím chci říct, že by tě taky mohlo potkat - to zamilovaní, jen by tě to tak nepřekvapilo) a možná jsi opravdu BI, jen jsi prostě jinou přitažlivou nepotkala zatím. Netuším, jak to mají takové ženy, ale jednou se mi stalo, že mě to na jedné akci (bez alkoholu, akce pro děti :lol: ) k jedné ženě táhlo, ona byla menší, baculatá a jak měla odhaleny krk a šíji, tak jsem na ni koukala a úplně jsem si umělá představit ji obejmout, líbat na tom krku… Přitom jsem s mužem 15 let, nic s ženou jsem neměla, ale tahle mě přitahovala a úplně mě to překvapilo, jak přirozeně by mi to přišlo, byl atakova zranitelná, úplně to vyvolával něhu ve mě. Ale jestli se tak pozná bisexualita, to nevím…
Jenže ty už v tom jsi a v práci to bude horší udržet s odstupem, vlastně teď už z toho asi úplně „utéct“ nejde, tak buď si to užít a nechat to plynout (a nějak to dopadne) a nebo možná časem do 3 s přítelem? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
10.3.21 20:44

Termín BI není prý úplně tak pravda, nikdo nikdy není na půl. Jen je schopen tolerovat dvě pohlaví, jako někdo má odpor k ženám, k mužům, tak někomu to nevadí. Popravdě více ho to stejně táhne k jednomu pohlaví, to jen tak mimo soudek. Nicméně..ty máš nějaký rozházený hormony, tak neblázni. Stejně by ses k chlapům zase vrátila o tom jsem víc než přesvědčená, ona koneckonců ani ta šéfka, co je čistě na ženy, by nebyla úplně spokojená s takovým vztahem..takže si nemaluj něco, co tak není…ji si rychle vymaž z hlavy..a buduj s partnerem vztah. Pokud bys vážně měla být na ženy, tak tomu nech raději čas..ten ukáže nejlíp, než takový unáhlený závěry.. hlavně, aby tě nevydírala a nehrozila, že vše řekne tvému příteli…to by byl vážně chudák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
10.3.21 22:57
@Anonymní píše:

Ja si teda myslim, že nebral. Co ja vim, je dneska celkem normalni, že si holky daji pusu, je to jine nez u mužů. Mně kdyby se neco takoveho stalo, určitě bych si o tom s mužem popovídala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 00:57

Přesně tohle se mě stalo taky přítelkyně se kterou jsem byl 4 roky a chtěl jsem si ji vzít a založit rodinu mě opustila protože se zamilovala do kolegyně z práce ale moc dlouho jim to nevydrželo protože si sní kolegyně pár týdnů užívala a pak ji vyměnila za jinou. Jěšte teď si dokážu vybavit ten její výraz když přišla jako zpráskaný pes celá ubrečená a chtěla druhou šanci ale tu jsem jí nedal. Už jsou to skoro 2 roky a mám teď naprosto úžasnou ženu se kterou máme 4 měsíční holčičku. Pokaždé když ji potkám když jdu s kočárkem tak ten její výraz vydá za tisíc slov.

• Citovat
  • Nahlásit
557
11.3.21 01:05
@Anonymní píše:
Přesně tohle se mě stalo taky přítelkyně se kterou jsem byl 4 roky a chtěl jsem si ji vzít a založit rodinu mě opustila protože se zamilovala do kolegyně z práce ale moc dlouho jim to nevydrželo protože si sní kolegyně pár týdnů užívala a pak ji vyměnila za jinou. Jěšte teď si dokážu vybavit ten její výraz když přišla jako zpráskaný pes celá ubrečená a chtěla druhou šanci ale tu jsem jí nedal. Už jsou to skoro 2 roky a mám teď naprosto úžasnou ženu se kterou máme 4 měsíční holčičku. Pokaždé když ji potkám když jdu s kočárkem tak ten její výraz vydá za tisíc slov.

Tak to asi zas tak stastny nebudes ne, protoze proc jinak by si resil vyraz byvalky, kdyz jdes na prochazku s dcerou? :think:
Nechapu lidi, kteri si sami v sobe nevyresi komplexy a vztahy a jdou hned k dalsimu. Chudaci ti partneri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 01:57

Už dávno jsem ji odpustil a dokonce jsem ji poděkoval protože jinak bych teď neměl tak skvělou partnerku a dceru. Bohužel je mě jí teď líto protože se přes to co udělala nedokázala přenést ještě skoro půl roku po rozchodu doufala že se dáme znova dohromady a po tom co se dozvěděla že s mám nový vztah a budu mít dítě jí konečně naplno došlo že kvůli chvilkovému pobláznění zahodila šanci na rodinu.co jsem slyšel od naší společné kamarádky tak jí žádný vztah nevydrží dýl jak 3 měsíce protože nedokáže najít žádného hodného chlapa co by se k ní choval tak hezky jako jsem se k ní choval já.

• Citovat
  • Nahlásit
272
11.3.21 08:38

@dog.s pokud člověk není zabedněný, tak přece vnímá emoce okolí a nemusí to hned znamenat, že žije minulostí a není v současnosti šťastný :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 09:03
@leeniik píše:
Ja si teda myslim, že nebral. Co ja vim, je dneska celkem normalni, že si holky daji pusu, je to jine nez u mužů. Mně kdyby se neco takoveho stalo, určitě bych si o tom s mužem popovídala.

Když ono to právě došlo dál, než jen k tý puse.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat