Mám přítele, ale zamilovala jsem se do jineho

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.10.21 13:08

Mám přítele, ale zamilovala jsem se do jineho

Ahoj, je mi 20 let a s pritelem jsem rok z toho spolu 3 měsíce bydlíme. Zezacatku bylo všechno krasne, i když už na začátku byly problémy, ze si psal se svoji ex, ze s ni chce spát, to všechno mi řekl, ze je nedorozumění a ze to on nepsal. Dále pokračovali další věci a další holky, ve kterých mi lhal, nerikal pravdu, volal si s nimi a psal. Jsem ten typ člověka, co si chce život užívat někde jezdit, chodit proste žít, to mě naplňuje. On je pravý opak, když jsme společně doma cele dny jen sedí u počítače nebo u televize a mě to ničí a trápí. Od září jsem začala chodit do školy a potkala tam svého spolužáka, se kterým si víc než dobře rozumím a když se bavíme, tak nás to k sobě strašně táhne. Cele dny myslím jen na nej. Nikdy jsem nic tak přirozeného a nečekaného nezažila. Jenze nechci ublížit příteli a nevím, jak se s nim rozejít. Nedokáže se se mnou bavit v klidu bez nadávek a ponižování mě. Ještě než jsem poznala již zmiňovaného spolužáka, tak jsem si říkala, ze to s nim nemá smysl, ze nechci takový vztah. Nechci třeba v 60ti vzpomínat, jak jsem cele večery prosedela na gauci, nesla na žádný výlet, nikam nejela, nechodila…nevím, co dělat. Spis si přijdu, ze jsme jen kamarádi, už tam není ta láska, co byla predtim. Cim víc věci dělal, tím víc mi ublizoval, i když to pro nej jsou “blbosti a maličkosti”. Potrebovala bych prosím poradit, co mám dělat a jak nejvíce citlivé a v klidu to popřípadě ukončit, i když přítel je extrémní cholerik a ani jedno baveni se o nás dvou neproběhlo v klidu. A skončilo to tím, ty nejsi normlani, uvedom si kolik ti je, pořad se chces jen o něčem bavit, nemluv už na mě, sbal se a jdi pryč, nezajímá mě to, je to tvůj problém a tak dal. Jsem z toho zoufalá, nešťastná a zničena :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11997
8.10.21 13:11

Tak se sbal a bez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
124
8.10.21 13:12

Rozejdi se s ním, nechápu, co tě s ním ještě drží. Nechceš svému současnému ublížit, ale to, že on ubližuje tobě je podle tebe v pořádku? I kdyby se choval hezky, tak není fér zůstávat s někým, koho už nemáš ráda jako partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
8.10.21 13:13

Nevím proč sem lezou dvacetileté holky. Ty nějaké přítele vůbec neřeš a užívej si. Aspoň poznáš víc chlapů. A pak si vyberes. Nevaz se, odvaž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9011
8.10.21 13:17

Prostě se s ním rozejdi takových rozchodu ještě bude nic si nedluzite běžte dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
8.10.21 13:23

Sla bych a nejaky spoluzak by v tom vubec nehral roli… ale hlavne se na spoluzaka nezacni hned upinat, kde beres tu jistotu, ze on k tobe citi to same…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6944
8.10.21 13:32

Je ti 20,ne 50, zbal se a jdi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23495
8.10.21 13:32
@114buba píše:
Nevím proč sem lezou dvacetileté holky. Ty nějaké přítele vůbec neřeš a užívej si. Aspoň poznáš víc chlapů. A pak si vyberes. Nevaz se, odvaž se.

To jsem netušila, že tenhle web je jen pro starý brécy… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7703
8.10.21 13:34

Ahoj,
i když je těžké naučit se opouštět vztahy, i ty nefunkční, tak ve tvém případě, soudě dle toho, jak současný vztah popisuješ, tak rozchodem nedáš naději jen sobě, ale i jemu.
Ono každý nepovedený vztah je hrozně cenná zkušenost a pomůže ti právě si ujasnit, co od partnera potřebuješ, co je ve vztahu pro tebe důležité. Třeba ty společné aktivity, výlety, nebo vzájemná úcta a respekt.
Víš, já mám u sebe horší škraloup než ty, odešle jsem kdysi ze vztahu, kdy ta holka mě měla ráda, nic zlého jsme si nedělali, jenže podobně jako ten tvůj… prostě jsem umíral nudou.
A dnes má rodinu a spokojený vztah, takže tehdy jsem ji vlastně ublížil, ale díky tomu i ona dnes žije asi lépe, spokojeně, s někým, s kým se její zájmy střetly. Takže pokud si rozumíš lépe s někým jiným, není při absenci závazků (dětí, hypotéky) až tak moc nad čím přemýšlet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23495
8.10.21 13:34

Nechce se s tebou bavit? Tak se s ním nebav. Najdi si jiný bydlení, až nebude doma, tak si sbal věci a prostě a jednoduše mu pak mezi dveřmi oznam, že odcházíš, protože evidentně nejste kompatibilní… Není potřeba ani diskutovat, ani vysvětlovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21790
8.10.21 13:39

A proč s tím „super“ přítelem jsi? Vždyť je to lemra líná a ještě si vypisuje o sexu s dalšíma holkama :nevim: Rozejdi se s ním a až pak řeš, co je v okolí za náhradu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
8.10.21 13:39

Spolužák nespolužák, odejdi od přítele. Nechápu, proč to všechno tak vysvětluješ a svoje pocity obhajuješ. Stačilo napsat, můj přítel je blbec, nevím, jak odejít…
Taky záleží, na koho je napsanej byt a tak… pokud odejít můžeš, akorát se bojíš, tak popros třeba rodiče, aby Ti se stěhováním pomohli. Mně takhle rodiče stěhovali ve dvaceti, protože manžel by mě jinak zabil, ale to je jiná story. Odejdi hned a na nic nečekej, nemá to cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27564
8.10.21 13:42

Potrebovala bych prosím poradit, co mám dělat a jak nejvíce citlivé a v klidu to popřípadě ukončit, i když přítel je extrémní cholerik a ani jedno baveni se o nás dvou neproběhlo v klidu. A skončilo to tím, ty nejsi normlani, uvedom si kolik ti je, pořad se chces jen o něčem bavit, nemluv už na mě, sbal se a jdi pryč, nezajímá mě to, je to tvůj problém a tak dal.

Ježíš tak běž! On tě sám vyhazuje a ty ještě jak se sním v klidu rozejít? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
8.10.21 15:39

Takové věci je vždycky nejlepší si sám po sobě přečíst a zamyslet se. Všechno ve vztahu popisuješ jako negativní. Udělal dost bezohledných věcí.
Neupínej se na spolužáka, to může být chvilkové. Nicméně takový vztah bys asi nikomu nepřála, ne? Tak proč v něm sama jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
8.10.21 16:05

Promin ale proc mu nechces ublizit, kdyz ons e k tobe chova jako kreten?? Jakoze seber se a bez tak se seber a bez. Jako ulevi se ti, bude ti dobre :) stejne se k tobe nechova hezky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat