Mám přítele, kterého miluji, ale líbí se mi někdo jiný

Anonymní
7.5.20 16:37

Mám přítele, kterého miluji, ale líbí se mi někdo jiný

Zdravím.
Mám přítele a jsme spolu už skoro rok. Všechno je docela v pořádku, občas se pohádáme, ale do 10min je všechno okej. Nedávno jsem ale potkala jednoho kluka (Říkejme mu Filip). Šli jsme s přítelem na návštěvu k jeho nejlepšímu příteli a tam byl i Filip. Seznámili jsme se a řekněme, že se na začátku tvářil jako v pohodě kluk a mému příteli se taky líbil. Jenže z menší návštěvy, co měla například trvat pár hodin se stalo to, že jsme se trochu víc napili.. všechno bylo nejdříve v pohodě, jenže příteli se potom udělalo hodně špatně. Během této chvíle jsem byla trochu posmutnělá, jelikož jsem měla strach. V tu chvíli za mnou přišel Filip, začal mě utěšovat, objímat a říkat, že vše bude v pořádku. Vážila jsem si toho, jelikož mě znal pár hodin. Jenže z utěšování se potom stalo, že na mě začal víc chytat, přitahovat si mě, říkal mi, že jsem krásná, že mám nádherné oči a několikrát se pokusil mě políbil. Nic mezi námi nebylo, nic se mu nepovedlo, odstrkovala jsem ho. Po tomhle jsem byla na něj docela naštvaná, ale nechtěla jsem dělat drama. U přítelova nejlepšího kamaráda jsme přespali a další den byl zase v pořádku a po pár hodinách jsme odešli. Hodně jsem nad ním přemýšlela, ale ne moc pozitivně, spíš, že jsem byla naštvaná. Jenže z mého naštvání se stalo nějaké zvláštní odpuštění a začal mě přitahovat. Přemýšlela jsem nad ním neustále a když jsem zjistila, že přijede zase, tak jsem se těšila. A to bylo před pár dny.. řekněme, že se odehrálo trochu to stejné.. sahal na mě, sahal mi na zadek a podobně.. upřímně se mi to líbilo, ale zároveň jsem nechtěla, aby to dělal kvůli příteli, kterého miluji.. nevím, co mám dělat :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9727
7.5.20 16:43

No evidentně přítele nemilujete, když se necháte osahávat jiným borcem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
7.5.20 16:52

Chce to vyhodnotit, kdo pro tebe bude perspektivnější…pokud už ovšem nejsi s přítelem těhotná. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 16:57

@truelly dítě ještě rozhodně neplánujeme ani jeden 😅 jsme ve velmi mladém věku a dítě bych chtěla nejdříve tak za 6let a přítel to samé

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 16:58

@Cenarius četl/četla jste si to? Je tam psáno, že jsem ho od sebe odstrkovala, nenechala jsem na sebe hrabat ;)

• Citovat
  • Nahlásit
6476
7.5.20 16:58

Zajimave, co dnesni 15ti leti si predstavuji pod pojmem „milovat pritele“… :nevim: ocividne vubec nevis, co je to nekoho milovat :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6476
7.5.20 16:59
@Anonymní píše:
@Cenarius četl/četla jste si to? Je tam psáno, že jsem ho od sebe odstrkovala, nenechala jsem na sebe hrabat ;)

cetli jsme to dobre, nechala jsi si sahat na zadek, aj… to ze jsi jej odstrkovala, a pritom se mu nastavovala,… hele mame doma slepice a kdyby jsi videla, jak se natrasaji pred kohoutkem a zaroven pred nim utikaji… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
7.5.20 17:02

No.. aby to ve finále nedopadlo tak, že vás „Filip“ osoulozi a pošle do háje.. takze aby jste nakonec nezůstala sama.
Ikdyz, mate na tohle asi věk. Ale nepodvadejte!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 17:02

@markytka3 zajímavé, jak dnešní lidé musí psát sra*ky ostatním lidem a nenechají si to pro sebe :palec: a jak jste přišla na můj věk, který není nikde psán? Vtipné, jak si lidé pořád o takových věcech myslí, že se dějí jen náctiletým.

• Citovat
  • Nahlásit
9727
7.5.20 17:08
@Anonymní píše:
@Cenarius četl/četla jste si to? Je tam psáno, že jsem ho od sebe odstrkovala, nenechala jsem na sebe hrabat ;)

Ano cetl a vy asi ani nevite co pisete. Tskze si to po sobe znova prectete, abyste vedela na co vam lidi budou reagovat. Cituji z vaseho prvniho prispevku:

„. A to bylo před pár dny.. řekněme, že se odehrálo trochu to stejné.. sahal na mě, sahal mi na zadek a podobně.. upřímně se mi to líbilo“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
elibro
7.5.20 17:14
@Anonymní píše:
@markytka3 zajímavé, jak dnešní lidé musí psát sra*ky ostatním lidem a nenechají si to pro sebe :palec: a jak jste přišla na můj věk, který není nikde psán? Vtipné, jak si lidé pořád o takových věcech myslí, že se dějí jen náctiletým.

ale určitě ne. Je spousta dvacátníků i starších, co se chovají na 15.

Jakou chceš vlastně radu? Máš přítele a máš ho ráda - dej si nohy křížem a nech si zajít chuť. Nebo skoč Filipovi do postele, pokud ti nevěra neva. Nebo kluky vyměň. Jaká je prosím tě jiná možnost? Celé to závisí jen na tom, na co máš žaludek a kam tě srdce, (popř. kalhotky) táhne víc… A s tím ti fakt nikdo neporadí.

Každopádně nechat ošmatlávat a pak se pohoršovat… A o odstrkávání nám tu nevyprávěj pohádky, když ses na to podruhé v podstatě těšila. Nejsi žádná oběť něčích chlípných spádů, normálně tu situaci spoluvytváříš.

• Citovat
  • Nahlásit
6930
7.5.20 17:16

No tak do třetice všeho dobrého bude kocour v troubě :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2212
7.5.20 17:28

Ona utikala, on za ni, ona upadla, on na ni a to vam jeste neni vsecko, meli z toho maly decko 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
7.5.20 17:38
@markytka3 píše:
cetli jsme to dobre, nechala jsi si sahat na zadek, aj… to ze jsi jej odstrkovala, a pritom se mu nastavovala,… hele mame doma slepice a kdyby jsi videla, jak se natrasaji pred kohoutkem a zaroven pred nim utikaji… :P
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
7.5.20 17:41
@elibro píše:
ale určitě ne. Je spousta dvacátníků i starších, co se chovají na 15.

Jakou chceš vlastně radu? Máš přítele a máš ho ráda - dej si nohy křížem a nech si zajít chuť. Nebo skoč Filipovi do postele, pokud ti nevěra neva. Nebo kluky vyměň. Jaká je prosím tě jiná možnost? Celé to závisí jen na tom, na co máš žaludek a kam tě srdce, (popř. kalhotky) táhne víc… A s tím ti fakt nikdo neporadí.

Každopádně nechat ošmatlávat a pak se pohoršovat… A o odstrkávání nám tu nevyprávěj pohádky, když ses na to podruhé v podstatě těšila. Nejsi žádná oběť něčích chlípných spádů, normálně tu situaci spoluvytváříš.

Lépe to napsat nešlo 👍 👍Souhlas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat