Mám příznaky a přesto Covid negativní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10135
25.11.21 13:14

Mám příznaky a přesto Covid negativní

Od soboty máme s mužem všechny možné příznaky covidu. Mně to začalo horečkou, bolestí všeho, postupně i částečnou ztrátou čichu. Cítím tak na 30%. K tomu se občas docela zadýchávám. Dnes jsme byli na testu a právě přišly výsledky a jsme s dcerou negativní ta také měla příznaky, chlapovi zatím výsledky nedošly. Měl jste to někdo podobně? Myslela jsem, že budeme určitě pozitivní, minimálně já. Už kvůli té částečné ztrátě čichu. Má smysl zkusit domácí test? Nebo to teda může být k jiné viróze či chřipce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1396
25.11.21 13:33
@marinka5 píše:
Od soboty máme s mužem všechny možné příznaky covidu. Mně to začalo horečkou, bolestí všeho, postupně i částečnou ztrátou čichu. Cítím tak na 30%. K tomu se občas docela zadýchávám. Dnes jsme byli na testu a právě přišly výsledky a jsme s dcerou negativní ta také měla příznaky, chlapovi zatím výsledky nedošly. Měl jste to někdo podobně? Myslela jsem, že budeme určitě pozitivní, minimálně já. Už kvůli té částečné ztrátě čichu. Má smysl zkusit domácí test? Nebo to teda může být k jiné viróze či chřipce?

No to je snad jasný, že to může být i něco jinýho, copak už se všichni pomátli? Jsou tu pořád i všechny možný další nemoci ne jen Covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4906
25.11.21 13:33
@marinka5 píše:

Byli jste na PCR? Možná zkusit ještě za nějakou dobu, třeba po 7 dnech. Může to být i obyčejná viróza, necítit může člověk i při rýmě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4906
25.11.21 13:34
@LennyL1 píše:
No to je snad jasný, že to může být i něco jinýho, copak už se všichni pomátli? Jsou tu pořád i všechny možný další nemoci ne jen Covid.
Četla jsem, že PCR nerozezná covid od chřipky-záhada, proč chřipka zdánlivě vymizela se zdá být vyřešena :P
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10135
25.11.21 13:35

@LennyL1 vzhledem k tomu, že jsem tohle nikdy nezažila, šla jsem poprvé na PCR test, takže tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10135
25.11.21 13:35

@Julča001 ano na PCR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17030
25.11.21 13:40
@marinka5 píše:
Od soboty máme s mužem všechny možné příznaky covidu. Mně to začalo horečkou, bolestí všeho, postupně i částečnou ztrátou čichu. Cítím tak na 30%. K tomu se občas docela zadýchávám. Dnes jsme byli na testu a právě přišly výsledky a jsme s dcerou negativní ta také měla příznaky, chlapovi zatím výsledky nedošly. Měl jste to někdo podobně? Myslela jsem, že budeme určitě pozitivní, minimálně já. Už kvůli té částečné ztrátě čichu. Má smysl zkusit domácí test?Nebo to teda může být k jiné viróze či chřipce?

No - a k čemu to jako má být? Pokud jste nemocní, tak snad zůstanete zavření doma… a může Ti být tím pádem úplně jedno, jaké konkrétní jméno má bacil, který máš. :zed:

Opravdu mi připadá, že lidé už úplně ztratili selský rozum a soudnost :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4906
25.11.21 13:45
@marinka5 píše:
@Julča001 ano na PCR

No tak buď covid nemáte, nebo je brzy, platí, co jsem psala výše. Záleží, jestli chceš mít ofiko potvrzené, že je to covid, abys měla případne půl roku pokoj od buzerace nebo je ti to jedno a pak bych se vyležela doma a počkala, až mi bude dobře. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27361
25.11.21 13:46
@marinka5 píše:

Ne, ale ma smysl zkusit znovu za par dni PCR. A to i kdyby sis to mela zaplatit. Pulrocni ochrana neni marna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70119
25.11.21 13:46

To same jsem mela v srpnu od malyho ze skolky, nakazil me. Ted taky. Covid negativni. Mezitim jsme byli x-krat nemocni, bez ztraty cichu, negativni. Neexistuje jen covid :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27361
25.11.21 13:48
@Julča001 píše: Četla jsem, že PCR nerozezná covid od chřipky-záhada, proč chřipka zdánlivě vymizela se zdá být vyřešena :P

No, ona ma chripka i ponekud jine priznaky a PCR rozhodne rozezna chripku od Covidu. Takze zahada nemohla byt vyresena, protoze nikdy nebyla. Nesmis verit vsemu, co ctes na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4906
25.11.21 13:58
@mroe píše:
No, ona ma chripka i ponekud jine priznaky a PCR rozhodne rozezna chripku od Covidu. Takze zahada nemohla byt vyresena, protoze nikdy nebyla. Nesmis verit vsemu, co ctes na internetu.

Nějaký zdroj nebo ti mám věřit proto, že se mroe jmenuješ? Vzhledem k tomu, že je obojí RNA virus a na chřipku se nikdy netestovalo tomu docela věřím. A ty příznaky jsou zaměnitelné, jenom kolem mě jsou mraky lidí, u kterých se prolínaly nejrůznější příznaky od rýmy (o které se ze začátku říkalo, že se s covidem zásadně nepojí) až po horečku, bolest svalů a schvácenost (stejná jako při chřipce). Troufám si tvrdit, že i příznaky nachlazení jsou zaměnitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70119
25.11.21 14:00
@BohunkaP píše:
No - a k čemu to jako má být? Pokud jste nemocní, tak snad zůstanete zavření doma… a může Ti být tím pádem úplně jedno, jaké konkrétní jméno má bacil, který máš. :zed:Opravdu mi připadá, že lidé už úplně ztratili selský rozum a soudnost :zed:

Momentalne se vyplati mit covid potvrzeny ofiko. Tak asi proto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27361
25.11.21 14:01
@Julča001 píše:
Nějaký zdroj nebo ti mám věřit proto, že se mroe jmenuješ? Vzhledem k tomu, že je obojí RNA virus a na chřipku se nikdy netestovalo tomu docela věřím. A ty příznaky jsou zaměnitelné, jenom kolem mě jsou mraky lidí, u kterých se prolínaly nejrůznější příznaky od rýmy (o které se ze začátku říkalo, že se s covidem zásadně nepojí) až po horečku, bolest svalů a schvácenost (stejná jako při chřipce). Troufám si tvrdit, že i příznaky nachlazení jsou zaměnitelné.

Jaky by sis predstavovala zdroj k popreni nesmyslu? Kdybys tusila, jak funguje PCR, tak to nemuzes nikdy napsat. Priznaky zamenitelne nejsou ve vetsine prippadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25865
25.11.21 14:03
@marinka5 píše:

Máme totéž s dcerou. Šla na test kvůli mě, protože mám covid. Má už týden ztrátu čichu bez rýmy a jiného důvodu a covid negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat