Mám příznaky covid-19, ale žádné číslo na netu nereaguje

Anonymní
5.4.20 19:26

Mám příznaky covid-19 ale žádné číslo na netu nereaguje

Otázka zní jasně, co mám sakra dělat? Hygiena, zdravotní ústav a ani krajské linky nikdo nezvedá! Na čísle 1212 mi řekli, ať si vezmu paralen :zed: :pocitac: jako vážně?
Jak se mám sakra domoci pomocí? Číslo 112 volat jen v případě akutního stavu. Tak co dál?
OL zemřel a díky tomuto co se děje nemáme zatím žádnou náhradu. Taky pecka… :zed:
Ja už nevím co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2200
5.4.20 19:28

No a jaké máš příznaky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724
5.4.20 19:29

Tak on zadny lek neni a priznaky pry zmirnuje paralen :nevim:
Myslim, ze dostat se na testy nebude legrace. Co zavolat do nemocnice na pohotovost a zeptat se, co mas delat, kdyz nemas OL, a jestli ti doporuceni na testy muzou dat oni :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1059
5.4.20 19:30

Je neděle večer, zavolej si ráno. Když umíš používat emimino, tak si i zjistíš za jakých podmínek máš volat a kam. :zed: Hlavně panikař. To je nejlepší co můžeš dělat. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12335
5.4.20 19:31

Nic jiného než paralen ti stejně nedají. pokud máš vážné příznaky volej rychlou. Nebo toužíš po testech nebo co bys ráda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
5.4.20 19:32

Je to tak, jak řekli na lince, viróza.. pokud je ti blbě, lehni do postele, pod peřinu, paralen při 39 a víc a potit se, doplňovat tekutiny, zvhčovat vzduch, dlabat vitamíny, bylinky. Obvoďák by ti stejně nic navíc nedal i kdyby žil. Pokud nebudeš moct dýchat, nebo tak něco, zavoláš si sanitku. Pokud jsi v klidu, normálně to vylež a domluv si někoho, kdo ti nakoupí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17729
5.4.20 19:32

Píšeš sem, tak to se určitě nedusis a paralen bude stacit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10568
5.4.20 19:33
@Anonymní píše:
Otázka zní jasně, co mám sakra dělat? Hygiena, zdravotní ústav a ani krajské linky nikdo nezvedá! Na čísle 1212 mi řekli, ať si vezmu paralen :zed: :pocitac: jako vážně?
Jak se mám sakra domoci pomocí? Číslo 112 volat jen v případě akutního stavu. Tak co dál?
OL zemřel a díky tomuto co se děje nemáme zatím žádnou náhradu. Taky pecka… :zed:
Ja už nevím co dělat.

To, ze jsi podcenila hledani obvodaka, je tvuj problem. To se zlob jen na sebe.
Zavolej na mistni pohotovost a prober s nimi sve potize.
Nepises, jake mas potize. Ale pokud se zacnes dusit, volej rychlou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 19:35

@whooro Spíš mi jde o děti, mám doma dvě malé děti a manžel který pracuje ve velké firmě.
Všechno to začalo dneska a horší se to. Bolesti hlavy, krku, horečka, zimnice, prujem schvácenost a šílená únava. Pálí mně i ocit a kašel mám suchý.
To že je neděle, znamená že se člověk nemá kam nahlásit? Myslela jsem, že ty čísla mají být non-stop

• Nahlásit
  • Citovat
3886
5.4.20 19:35

Ja teda nevim, ale kdybych mela priznaky tak bych teda taky chtela testy.Asi by mi byli stejne k nicemu, ale proste bych to chtela vedet.At uz treba z duvodu abych vedela jestli muzu treba do kramu nebo tak. Takze zakladatelku chapu, ze ji vytaci ze se nikym nemuze dovolat. Zakladatelko, spousta odbernych mist atd o vikendu nefunguje, takze pokud opravdu akutne nepotrebujes lekarskou pomoc, tak pockej do zitra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 19:37

@cecetka TO ZE ZEMŘEL OBVODNÍ LÉKAŘ ASI TĚŽKO OVLIVNÍM. A JELIKOŽ JE UZAVŘENÁ ORDINACE TAK SE ORO KARTU DOSTAT NEMŮŽEME. JE NAS X LIDÍ VE MĚSTĚ CO NEMAJI PŘÍSTUP KE KARTÁM.

• Nahlásit
  • Citovat
276
5.4.20 19:38
@Anonymní píše:
@whooro Spíš mi jde o děti, mám doma dvě malé děti a manžel který pracuje ve velké firmě.
Všechno to začalo dneska a horší se to. Bolesti hlavy, krku, horečka, zimnice, prujem schvácenost a šílená únava. Pálí mně i ocit a kašel mám suchý.
To že je neděle, znamená že se člověk nemá kam nahlásit? Myslela jsem, že ty čísla mají být non-stop

V tvém případě bych děti i manžela nechala doma, nikam na hlídání, ani do práce, než zjistíš, co ti je. Pokud chceš testy, budeš muset volat k zítra, mají asi dost práce :think: děti budou v pohodě, manžel to taky vyleží, neboj :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 19:39

@Ivana 85 Děkuju.
Ano, mám strach hlavně o děti a manžela, který pracuje. Proto jsem se snažila dohledat pomoc. Abychom „to“ případně nešířili.
Děkuji. Zítra to obvolám znovu. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
3181
5.4.20 19:39

Jezis ty jsi hysterka, kdyby meli testovat kazdeho, kdo ma teplotu a kasel tak se zblázni. Proste se chovej jako bys nakazena byla a pockej… dokud muzes byt doma a neumiras.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10568
5.4.20 19:42
@Anonymní píše:

To ses dobra. Kdyz mam zimnici a horecku, tak lezim jako placka a jsem rada, ze ziju :nevim: Zakladat diskusi na emimi by me nenapadlo :think:

@Anonymní píše:
@cecetka TO ZE ZEMŘEL OBVODNÍ LÉKAŘ ASI TĚŽKO OVLIVNÍM. A JELIKOŽ JE UZAVŘENÁ ORDINACE TAK SE ORO KARTU DOSTAT NEMŮŽEME. JE NAS X LIDÍ VE MĚSTĚ CO NEMAJI PŘÍSTUP KE KARTÁM.

On umrel ted v breznu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama