Příznaky těhotenství a negativní utz v 6. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bibiana7
Nováček 5 příspěvků 23.07.19 08:32
Mám příznaky těhotenství, ale negativní utz v 6. týdnu

Zdravím,
mám několik příznaků těhotenství - nepřišla menstruace, jen se čtyřdenním zpožděním slabé krvácení trvající jeden den (normálně čtyři až pět dní a mnohem silnější). Pobolívají mě prsa (nikdy předtím jsem nic takového nezažila), mám občas pocit žaludku na vodě, mám občasné návaly tepla. Pobolívá mě také podbřišek. Byla jsem na vaginálním UTG a doktorka řekla, že tam nic nevidí a těhotenství to tedy nebude. :,( :,( Brala jsem tento cyklus poprvé Gynprodyl a v druhé části Utrogestan. Určitě nečekám, že mi zde někdo dá diagnozu, ale zajímalo by mě, zda měl někdo podobné zkušenosti a zda nevíte, jestli toto mohou způsobit výše zmíněné léky.
Moc děkuji za jakékoliv info

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11630 příspěvků 23.07.19 08:36

A test? Krev ti brali?

Heivka
Závislačka 4224 příspěvků 23.07.19 08:40

Mě perfektní příznaky těhotenství udělala cysta, 6 týdnů vynechaná MS, bolest prsou dokonce i teklo mlezivo, celodenní nevolnosti, jediné co, tak testy byly negativní.

Bibiana7
Nováček 5 příspěvků 23.07.19 08:40
@Kriss Tina píše:
A test? Krev ti brali?

Právě že mě na krev neposlala :nevim: Jen mi řekla, ať si doma udělám test…ten vyšel negativně. Tak ani to není o tom, že bych ještě doufala, že budou // ale zajímalo by mne, jestli má někdo podobné zkušenosti…

Bibiana7
Nováček 5 příspěvků 23.07.19 08:41
@Heivka píše:
Mě perfektní příznaky těhotenství udělala cysta, 6 týdnů vynechaná MS, bolest prsou dokonce i teklo mlezivo, celodenní nevolnosti, jediné co, tak testy byly negativní.

Aha, a jak (a kdy) vám zjistili cystu? Na běžné kontrole, nebo se vyskytly nějaké problémy…?

Pajka89
Závislačka 2503 příspěvků 23.07.19 08:41

Citliva prsa a slabsi ms ti dela utrogestan. To ostatni si clovek snadno vsugeruje… To sis predtim neudelala tehotensky test?

Heivka
Závislačka 4224 příspěvků 23.07.19 08:44

@Bibiana7 Cystu odhadla doktorka až posléze na kontrole, než jsem se k ní dostala (bylo léto a já byla mimo domov a pak měla dovolenou moje DR) tak proběhla menstruace a byl klid.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11630 příspěvků 23.07.19 08:48

@Bibiana7 tak ono de o to, že ta krev může být pozitivní, ale to těhotenství je mladší a nemusí být na utz ještě vidět, nebo může být mimodelozni. Proto mi ta krev přišla důležitá. Asi bych si radši zašla jako samoplatce, abych měla jistotu. Jinak to může být i těmi léky, já brala gynprodyl a bylo mi po něm celkem špatně od žaludku, obas se mi motala hlava, což bych si klidně zaměnila s těhotenskymi příznaky :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 45877 příspěvků 23.07.19 09:19

@Bibiana7 utrogestan, každý měsíc jsme měla plno jasných těhotenských příznaků. Jsou to hormony. Když je test negativní těhotná nejsi :?

Bibiana7
Nováček 5 příspěvků 23.07.19 14:08

Všem moc děkuji za reakce :) :)

Váš příspěvek
Reklama