Mám problém s manželkou ve vztahu

Anonymní
29.8.20 15:17

Mám problém s manželkou ve vztahu

Dobrý den, jdu si zde pro radu. Je mi 23 let a manželce 24. Jsme spolu 2 roky jako partneři a rok jako manželé každopádně náš vztah je něco co jsem nezažil. Ze začátku vztahu byla manželka plná elánu a všeho co by si snad chlap přál ale poslední rok to jde odezdi ke zdi a manželka nemá ani chuť na sex natož podnikat nějaké nové věci a to jsme poměrně dost mladí a já nevím co s tím jelikož jsem pořád stejný a dělám vše pořád stejně co se týká chování z kterého byla ze začátku tak nadšená. Snažím se o tom sní mluvit ale odpovědi jsou zavádějící a nikdy se k ničemu nedostaneme takže otázka zní jelikož jsem mladý a nechci takhle žít po zbytek života aby to bylo jen horší a horší… Opustit nebo se dál snažit a bojovat?…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3593
29.8.20 15:23

Naučit se komunikovat. Musíš zformulovat svoje potreby tak, aby to pochopila. A ona rovněž. Řekla bych jí klidně, že zvažuješ rozchod a z jakých důvodů. Jste mladí a bezdětní. Snažit se musí obě strany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.8.20 15:32

@sediza já si připadám že už jsem to řekl snad ve všech jazycích ale nechápe to prostě vždy řekne jojo chvilku dobrý a pak zase nic… Já ji miluji a nechci o ní přijít ale takhle žít nechci no takže pokud to nepůjde bude muset dojít na rozvod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
29.8.20 15:35

Zkusila bych si s manželkou ještě jednou sednout, přesně specifikovat své potřeby a očekávání od vztahu a dojít k nějakému konsenzu. Pak bych si dala nějakou dobu - třeba půl roku, maximálně rok, zda dojde k nějakému zlepšení. Pokud se za tu dobu budete pořád točit v tom, co je teď, tak rozvodový papíry. Je Vám lehce přes dvacet, děti ani hypotéku nemáte, tak co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.8.20 15:43

@Magika VonCary máte pravdu jen já asi proto že jsem tak mladý a zamilovaný mám problém ji opustit nedokážu si to bez ní představit jenže na druhou stranu vím že to tak nejde… Je to hrozný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
29.8.20 15:43

Možná zkuste odborníka (poradnu), abyste si v bezpečném prostředí ujasnili, co od vztahu vlastně do budoucna chcete a zda má cenu na tom pracovat nebo oba potřebujete jít jinou cestou. Vzali jste se relativně mladí, s dlouhou perspektivou života před sebou, píšeš, že rok jste manželé a rok je manželka „divná“, je zvláštní, že to časově odpovídá stejné době.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.8.20 15:45

@akavi no nebude to přesně rok 2-3 měsíce po svatbě byla ještě ok ale pak konec a takové záchvěvy chvilkové měla i před svatbou ale nebylo to tak jako teď, teď ji nebaví ani sex nic ale když se jí ptám co chce říkat furt to stejný jako já být semnou a že mě miluje atd. ale přitom stávkuje ve všem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5363
29.8.20 15:48
@NickATerezka píše:
@akavi no nebude to přesně rok 2-3 měsíce po svatbě byla ještě ok ale pak konec a takové záchvěvy chvilkové měla i před svatbou ale nebylo to tak jako teď, teď ji nebaví ani sex nic ale když se jí ptám co chce říkat furt to stejný jako já být semnou a že mě miluje atd. ale přitom stávkuje ve všem…

Ale s jinym ji bavil, ze jo ;)?
https://www.emimino.cz/…stvi-386571/?…
Nevim, nevim, ale mate to deti cele nejake popletene. Jste spolu dva roky i s cestou a uz si musite korenit sexualni zivot neverami? Co budete delat za dvacet let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
29.8.20 15:51
@NickATerezka píše:
@akavi no nebude to přesně rok 2-3 měsíce po svatbě byla ještě ok ale pak konec a takové záchvěvy chvilkové měla i před svatbou ale nebylo to tak jako teď, teď ji nebaví ani sex nic ale když se jí ptám co chce říkat furt to stejný jako já být semnou a že mě miluje atd. ale přitom stávkuje ve všem…

Co nějaké psychické problémy (deprese, úzkosti)? Něco v práci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24999

Jako sex a nové věci myslíš taky sex? To spolu nemáte nic nebo už ne tak často jako driv?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52010

@NickATerezka moc jste se neznali a hned svatba :?. a co teda řekne na tvoje dotazy, nebo se od začátku jen přemáhala ted už nechce? Záleží jak to chce ona a jak Ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
29.8.20 15:52

Jakoze jste spolu 2 roky a z toho rok manzele? 8o Proc jste se brali tak brzo? Sorry kamo, ale meli jste se nejdriv poznat. Zkuste si promluvit a pokud to nepujde, tak pujdete holt od sebe :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
29.8.20 15:55
@ontarova.stara píše:
Nevim, nevim, ale mate to deti cele nejake popletene. Jste spolu dva roky i s cestou a uz si musite korenit sexualni zivot neverami? Co budete delat za dvacet let?

Aha. Tak to pak jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
29.8.20 16:21
@ontarova.stara píše:
Nevim, nevim, ale mate to deti cele nejake popletene. Jste spolu dva roky i s cestou a uz si musite korenit sexualni zivot neverami? Co budete delat za dvacet let?

Vida, vida, vida. :D Kukold je frustrovaný z toho, že se nezúčastnil společných hrátek paničky a píchače. Kamaráde, myslím že se ti to vymklo z kontroly. Ono když si člověk hraje se sirkama, tak se spálí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4855
29.8.20 16:22

I dle předchozí diskuze tě má úplně u zadku. Nechápu proč jste se brali po tak krátké době. Váš vztah nemá absolutně žádnou cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama