Reklama

Mám rakovinu a nevím, zda se s tím smířím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adusa133
Povídálka 24 příspěvků 23.02.17 22:02
Mam rakovinu a nevim zda se stim smirim...

Ahoj, je to uz 6mesicu co jsem se dozvedela o sve nemoci..mam deti a dost male, manzela ktereho nic nezajima..a tak bych rada kdyby tu byl nekdo kdo si rakovinou prosel…treba i do zprav..malo kdo o tom chce mluvit, jenze kdyz zjistite ze se uz nikdy neuzdravite a mate jen sama sebe a male deti tak si radi popovidate snekym kdo se uzdravil…diky Adela

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Procházející
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 23.02.17 22:08

S tím se smířit nejde, je to hrozná šupa… jaké máš prognózy? Zkoušela jsi psychologa nebo svépomocnou skupinu? :srdce:

MarieP
Závislačka 2996 příspěvků 23.02.17 22:15

@adusa133, to mě mrzí, co rodina? Zázraky se dějí, přeji hodně sil… :hug:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 23.02.17 22:23

Moc mě to mrzí. Přeji hodně sil :kytka:

Hobitka
Závislačka 3032 příspěvků 23.02.17 22:29

Mam takhle kamaradku z detstvi, 2 male deti (4 a 2), zjistila to zahy po druhem porodu, je po trech operacich, ted cekala asi mesic na vysledky z histologie, byla chudak uplne na odpis, ale pry nakonec dobre… Vsem okolo spadl kamen ze srdce. Jenze u rakoviny jeden nikdy nevi. Je to strasne. Posilam mnoho sil. Ten nezajem manzela mi ale prijde snad nejstrasnejsi. Jenze mozna tim jen maskuje strach? :hug:

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 23.02.17 22:31

Bojuj, kvůli sobě a hlavně dětem! Psychika dělá neskutečně hodně! Určitě to zvládneš, moc moc ti držím palce! :hug: :srdce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 23.02.17 22:36
@adusa133 píše:
Ahoj, je to uz 6mesicu co jsem se dozvedela o sve nemoci..mam deti a dost male, manzela ktereho nic nezajima..a tak bych rada kdyby tu byl nekdo kdo si rakovinou prosel…treba i do zprav..malo kdo o tom chce mluvit, jenze kdyz zjistite ze se uz nikdy neuzdravite a mate jen sama sebe a male deti tak si radi popovidate snekym kdo se uzdravil…diky Adela

tohle nemůžeš říkat. Nikdy neříkej nikdy! Vždyt kolik bylo „beznadějných“ případů, které se zázračně uzdravily..Z tvého příspěvku cítím veliký smutek a beznaděj, což je pochopitelné…O­pravdu nemáš nikoho, kdo by ti byl psychickou oporou? To je totiž při léčbě rakovin hrozně důležité :hug:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27238 příspěvků 9 inzerátů 23.02.17 22:58

@adusa133 sestra mé nejlepší kamarádky z dětství měla rakovinu a uzdravila se… člověk by to neměl nikdy vzdávat předem… držím palce a posílám moc a moc sil… ale i tady se zázraky pořád ještě dějí… :hug: :hug: :hug:

Deneriss
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 23.02.17 23:02

Ahojky sestra mého pritele prodělala rakovinu prsu loni. A nyní je oficiálně prohlášena za zdravou. Musíš myslet pozitivně, rakovina se živí stresem.

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 23.02.17 23:06

Nevzdavej to. Musis zabojovat. Mas deti, urcite rodinu, pratele. manzel, je na ranu. Ale treba nezajmem maskuje svuj strach. Nejsi sama. Drz se a hodne stesti :kytka:

Pam12
Echt Kelišová 8365 příspěvků 23.02.17 23:40

V okolí dva beznadějne případy, kamarádka rakovina dělohy, v jedné nemocnici ji i odmítli operovat, ze to nemá smysl, tátu v bratranec rakovina kosti, dali mu šance na přežití snad jen několik malo procent.
Oba se z toho dostali a oba přes deset let čistí :)
Držím moc pěsti

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 23.02.17 23:47
@Pam12 píše:
V okolí dva beznadějne případy, kamarádka rakovina dělohy, v jedné nemocnici ji i odmítli operovat, ze to nemá smysl, tátu v bratranec rakovina kosti, dali mu šance na přežití snad jen několik malo procent.
Oba se z toho dostali a oba přes deset let čistí :)
Držím moc pěsti

to je hezký, když se stanou takové zázraky :palec: Taky znám lidi, co se z rakoviny vyléčili. většinou v tom hrála roli i náprava psychiky, nějakých vnitřních problémů. V těle je všechno provázané.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 24.02.17 00:13

Adélko, nevzdávej to. Příbuzná byla s rakovinou prsu s metastázami do jater i jinam, už byla v hospicu, tedy v podstatě jí nikdo nedával šance, ale dostala se z toho. Bojuj!!

Musíš věřit, že to zvládneš. Tělo má sílu se uzdravit a lékaři nejsou vševědoucí.

S manželem zkus promluvit, je dost možné, že se s tou situací také nedokáže vyrovnat a nedokáže rozumně reagovat, jakoby tím, že to popírá, předstíral, že problém není. Vím, že řešit ještě tohle ke všemu je strašné, ale nevěřím, že by mu na Tvém zdraví nezáleželo. Moc Ti přeji, aby vše dobře dopadlo. :hug:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 24.02.17 00:21
@adusa133 píše:
Ahoj, je to uz 6mesicu co jsem se dozvedela o sve nemoci..mam deti a dost male, manzela ktereho nic nezajima..a tak bych rada kdyby tu byl nekdo kdo si rakovinou prosel…treba i do zprav..malo kdo o tom chce mluvit, jenze kdyz zjistite ze se uz nikdy neuzdravite a mate jen sama sebe a male deti tak si radi popovidate snekym kdo se uzdravil…diky Adela
Říkala mi známá, že její kamarádka se uzdravila půstem, pila jen šťávu z červené řepy. Neodvažuji se radit ti léčebný postup, jen jsi chtěla slyšet příběh, kdy se někdo uzdravil..
Jinak jsem jsem taky slyšela chválu na kořen z pampelišky a meruňková jádra.

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 24.02.17 00:37

Ahoj mám švagrovou, před dvěma lety se vdala a před rokem jí našli rakovinu, když budeš potřebovat můžu se jí zeptat, jestli by Ti nenapsala a neporadila, dostala se z toho a už přemýšlí nad miminkem.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama