Mám říct tátovi, že ho máma podvádí?

Anonymní
1.5.21 11:14

Mám říct tátovi, že ho máma podvádí?

Ahoj, chci slyšet váš názor. Zjistila jsem, že si moje máma založila seznamku a aktivně si píše s jinými. Mám o tom říct tátovi? Mám se do toho míchat nebo ne? Tati je mi hrozně líto

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1258
1.5.21 11:16

Tátovi bych nic neříkala, ale promluvila si s mamkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
944
1.5.21 11:17

Ne.. s mámou hoď řeč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3358
1.5.21 11:22

Nerikej mu to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
1.5.21 11:24

Ne.
Každý vztah prochází krizí. Třeba mamce jenom chybí pozornost, útěk ze stereotypu. Hlavně nevíš, co se mezi nimi děje.
Já měla vždy tendence se rodičům plést do vztahu, ale je to blbost. Zkus jejich vztah neřešit to si vždy musí vyřešit oni mezi sebou. Ty jsi jejich dcera, vnímej jejich chování jen z pozice dcery. Snad jsem to napsala tak, že víš jak to myslím. Že pokud by třeba mamka měla taťkovi ublížit, koukej na to, jak se chová k tobě. Pokud tobě nic špatného nedělá, neměj jí případný přešlap za zlé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2363
1.5.21 11:26

Tatovi bych to nerikala, mame bych rekla, ze to vim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2363
1.5.21 11:33
@hejluc píše:
Ne.
Každý vztah prochází krizí. Třeba mamce jenom chybí pozornost, útěk ze stereotypu. Hlavně nevíš, co se mezi nimi děje.
Já měla vždy tendence se rodičům plést do vztahu, ale je to blbost. Zkus jejich vztah neřešit to si vždy musí vyřešit oni mezi sebou. Ty jsi jejich dcera, vnímej jejich chování jen z pozice dcery. Snad jsem to napsala tak, že víš jak to myslím. Že pokud by třeba mamka měla taťkovi ublížit, koukej na to, jak se chová k tobě. Pokud tobě nic špatného nedělá, neměj jí případný přešlap za zlé.

Tak ono je to dost tezke prihlizet tomu, jak jeden z druheho dela vola a nemit mu to za zle, jen proto, ze toho vola nedela ze me. Ja bych byla zklamana, nastvana a nedokazala bych to v sobe dusit, nebo ty emoce nejak proste nemit. Pravdu mas ovsem v tom, ze zakladatelka nevi, co se v jejich vztahu deje. Proto bych si promluvila s mamou, treba zjisti, ze jsou s tatou spolu uz jen oficialne, ale zijou si kazdy svuj zivot. V tom pripade by se o podvadeni nejednalo a zakladatelka by mohla mit klid. Nebo se mama zastydi a da se do kupy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21126
1.5.21 11:36

Ne, nepleť se do vztahu svých rodičů. Promluv si o tom jen s mámou. Třeba to má jen pro zábavu, protože si jí táta nevšímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
1.5.21 11:38

Kolik ti je? To se máma tak špatně jistí, žes jí na to jen tak přišla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 11:44

Moje máti se mi tím dokonce pochlubila, že tátu podvádí. Štvalo mě to neskutečně, ale tátovi jsem to neřekla, nechtěla jsem se do toho plést a být ta špatná, co to propálí a jen doufala, že máma neřekne tátovi, že já a sourozenci to víme a jen on ne… Nakonec se rozvedli a máma se hrozně divila, že se táta zlobí… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
9751
1.5.21 11:49

Ne, nic ti do toho není. Můžeš tak max říct mámě, že o tom víš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
1.5.21 12:01

Mamky se na to určitě zeptej, ale važ slov a hlavně bez emocí. Nejsi soudce, třeba ani netušíš, co probíhalo za oponou… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 12:05
@Anonymní píše:
Ahoj, chci slyšet váš názor. Zjistila jsem, že si moje máma založila seznamku a aktivně si píše s jinými. Mám o tom říct tátovi? Mám se do toho míchat nebo ne? Tati je mi hrozně líto

Tátovi nic neříkej, jedině tak mamce že o tom víš.
Bohužel vím o čem mluvím. :( Jen matka na to přišla dřív a tátovi šíleně vynadala a mě do toho zatáhla. Kdyby jsem na to přišla dřív, tak řeknu taťkovi že o tom vím a snažila bych se to před matkou utajit.
Tak, ale bohužel vše řešila přede mnou, neustále to chtěla semnou probírat, řešila s otcem jen když jsem u toho byla já, když přišli ostatní sourozenci tak byla ticho aby o tom náhodou nevěděli…
A neustále mi i volala jen aby si postěžovala na otce. Chápu, že otec udělal chybu, ale vztah k matce, který byl už tak zničení se zničil ještě víc, s tím jak mě do toho schválně tahala a řešila jejich problémy se mnou…

• Citovat
  • Nahlásit
4464
1.5.21 12:05

V tomhle konkrétním případě bych to neřekla. Reálně nemáš ani důkaz, že k nějaké nevěře dochází. Pro mámu to může být odreagování bez sexuálního podtextu, nebo i s podtextem s posvěcením táty. Nevíš, jestli on nedělá to stejné, jak to doma mají, jestli to neberou jako zpestření vztahu. A nepátrala bych po tom, nešťourala mámě v soukromí. Promluvila bych si o tom s ní.

Ale jinak moc nejsem zastánce toho „nepletení se do vztahu“ v případě nevěry. Když někdo podvádí a dopustí, abych se to nějak dozvěděla (fakt po tom aktivně nepátrám), už mě do toho reálně zatáhl a já se s tím musím popasovat s ohledem na ně oba i na to, co mi dovolí moje vlastní svědomí. Takže u blízkých lidí bych asi nějaký evidentně skrývaný paralelní poměr, kdy milenky a milenci evidentně nejsou přiznanou variantou vztahu, asi nějak opatrně práskla (protože sama bych byla nas. aná, kdyby ze mě vola dělala partnerka a krom ní třeba i moje kámošky, co by to věděly a neřekly mi to).

Ale edit: na druhou stranu u rodičů bych to asi s nožem na krku nevěrné straně tajila co nejdéle. Protože to jsou moji rodiče a furt je tam i to, že chci, ať spolu zůstanou. Je to těžký, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4835
1.5.21 12:23
@Anonymní píše:
Ahoj, chci slyšet váš názor. Zjistila jsem, že si moje máma založila seznamku a aktivně si píše s jinými. Mám o tom říct tátovi? Mám se do toho míchat nebo ne? Tati je mi hrozně líto

No to ziram na ty prispevky..kdyz v jine diskuzi rodice nepraskli dceri, ze vedeli o nevere manzela, tak jste je mohli sezrat, ze jsou hnusni, falesni a nevim co..a tady..jen to tutlej :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat