Mám řidičák a neřídím - kam na kurz v Praze?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
687
18.11.21 10:24

Mám řidičák a neřídím - kam na kurz v Praze?

Ahoj, holky, klasika, mám řidičák už 7 let a z toho jsme řídila tak pětkrát. Potřebuji začít znova, ale potřebuji citlivý přístup - ne nějakého nervozního křiklouna. Nemůžete mi někdo prosím doporučit kondiční jízdy tohoto ražení v Praze? Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4356
18.11.21 10:30

@mývalova žena mela jsem pani ze severu - Hovorcovice nebo Mesice za Letnanama. V googlu zadej Kondicni jizdy pro zeny… ja teda driv ridila, pak asi na deset let prestala a stacily dve jizdy na osvezeni. Se sycicim chlapem kdyz jsem nepreradila v presnou dobu jak by to udelal on a buzeraci ze uz mam vjet na kruhac kdyz jsem si nebyla jista velikosti mezery jsem proste nemela motivaci zase zacit. Cca rok jsem jezdila predevsim stare auto a pak jsme se ho zbavili a nechali jen jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
18.11.21 10:31

Kamarádka dělala nedávno kondiční jízdy asi po 20 letech. Ale nevím jestli bys to neměla moc daleko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7236
18.11.21 10:51

Dělám zrovna kondičky po dvaceti letech u pana Dostála na Budějovické. Kliďas, má humor, všechno dobře vysvětlí. Jsem spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.21 12:37

Zkus kouknout na Autoškola Heku, dělala jsem u ní řidičák, je fajn. Kondiční jízdy by mohla dělat. :palec:
Edit. Kondičky dělá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13491
18.11.21 13:57

Autoškola Kukla :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
18.11.21 14:59

Prosím vás, a kolik vám stačilo jízd? Naposledy jsem jela autem na závěrečné jízdě v autoškole, pak dvacet let nic, a teď jsem za městem jela dvakrát po rovince, na dvojku, vůbec nic si nepamatuju, je to znovu od začátku. Vyhodnotila jsem, že kondiční jízdy potřebuji jako sůl, ale už na jaře za hodinu chtěli osm set, a mám obavy, že mi jich ani deset stačit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8001
18.11.21 15:06

@bibi2233

určitě 10, pak uvidíš, musíš jezdit i mimo jízdy, v Praze je to poskakování v koloně, tak z čeho máš stresy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2410
18.11.21 15:07
@bibi2233 píše:
Prosím vás, a kolik vám stačilo jízd? Naposledy jsem jela autem na závěrečné jízdě v autoškole, pak dvacet let nic, a teď jsem za městem jela dvakrát po rovince, na dvojku, vůbec nic si nepamatuju, je to znovu od začátku. Vyhodnotila jsem, že kondiční jízdy potřebuji jako sůl, ale už na jaře za hodinu chtěli osm set, a mám obavy, že mi jich ani deset stačit nebude.

Já jsem si zaplatila 3×2 h, nelituji. Pak je důležité začít jezdit. Nějaké malé auto a vyjezdit se. Já platila 3000 koupila jsem to jako kurz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat