Mám s ním dítě ale nemiluji ho

Anonymní
21.2.21 14:27

Mám s ním dítě ale nemiluji ho

Ahoj, potřebuji se poradit. :,(
Vím že mě asi i odsoudite ale nevím co dělat.
Mám přítele, jsme spolu 3roky a máme krásného ročního chlapečka.
Jenže už nějaký čas cítím že ho nemiluji, nepritahuje mě a samozřejmě spolu nespíme, Teda pokud jsem si o to neřekla.
Nevim zda jsem byla zaslepená ale dřív jsem měla moc ošklivé vztahy, a když jsem potkala svého současného přítele myslela jsem si že to bude ta osudová.
Tak jsem s ním otěhotněla, on je hodný neříkám že ne ale to je tak všechno.
Když si řeknu tak pomáhá, ale o malého se moc dobře nestará, občas na něj řve i vulgarne co se mi opravdu nelíbí a samozřejmě ho i okriknu. Jenže se pořád hádáme a bohužel i před malým.
Malej je na mě závislý a k němu moc nechce.
Přítel ani nezarli, neplánuje s námi nic a k ničemu se nemá. Je ke všemu laxní. Žádná romantika, láska žádné milování jen samozřejmost.
Dřív žádný vztah neměl a tím jsem ho stále omlouvala.
Sama jsem mu říkala, jestli se něco nezmění tak od něj odcházím, jenže on na to „a jak to chceš zvládat finančně sama?“
Jela jsem i na pár dní k rodině aby si něco uvědomil ale jakmile jsem přijela zpátky domů vše se vrátilo do starých kolejí.
Snažila jsem se s ním domluvit aby jsme zašli k odborníkovi aby nám pomohl, ale jeho odpověď? „a proč? hlavně odborník je drahý.“ a když jsem mu navrhla kdyby aspoň tu byl třetí člověk co by nám pomohl, tak jeho odpověd zní „nechci s nikým řešit naše problémy“
Nechce nic řešit protože je šťastný, on má vlastně všechno co chce a potřebuje.
Jenze mě chybí láska, pohlazení, někoho o koho bych se mohla opřít a svěřit.
Nikdy jsem mu nic nezakazovala. Za kamaráda jezdí jen tehdy když chci jít za nima, protože je máme společný.
O malého by se sám nedokázal postarat.
Takže i když se necítím dobře tak od rána se tu starám jak o malého tak i o něj.
Připadá si jako kdybych tu měla dvě děti.
Neumim si představit kdybych měla jet někam sama, nebo s kamarádkama i kdyby jen na víkend, tak on se o kluka nepostará.
Pořád je jen na telefonu nebo notebooku a když nic neřeknu tak se nic neděje.
Vím nejsme spolu tak dlouho a přítele mám ráda i když přemýšlím o odchodu nechci aby malej vyrůstal bez otce ale vztah bez lásky? Kde se snaží jen jeden? :(
Už to nedávám a jsem ze všeho moc unavená, potřebuji se někomu vypovídat.
Stalo se Vám to taky? A co jste dělali?
Děkuji za odpovědi a omlouvám se za takový sloh.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1432
21.2.21 14:37

No a zvladnes to financne sama nebo ne? Mas kde bydlet? Pokud nema zajem a ty necitis, ze s nim chces byt, tak se trapite zbytecne. Jsem pro zachranu vztahu, ale vzdy na to musi byt dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5947
21.2.21 14:46

Hodného člověka si představuji jinak, ne že vulgárně řve na své dítě. Podle tvého popisu je to chlap na ho…,takže bych se snažila pomalu osamostatňovat a plánovat kdy odejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.2.21 14:55

Ahojkyy! nech rozhodnout své srdíčko, nemůžeš být s někým, když ti s ním není dobře, trápí tě to… neohlížej se na to, zda máš peníze na samotné bydlení atd. tohle se dá vždy nějak vyřešit. Tohle se stává, je to naprosto normální, ale jestli s ním nejsi šťastná, hned bych od něj šla, akorát se trápíš a neprospívá ti to.
přeju ti strašně moc štěstí a síly, zdraví a lásku tobě i malému, drž se a udělej to co ti srdce říká :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3382
21.2.21 15:53
@Kaktusínos píše:
Ahojkyy! nech rozhodnout své srdíčko, nemůžeš být s někým, když ti s ním není dobře, trápí tě to… neohlížej se na to, zda máš peníze na samotné bydlení atd. tohle se dá vždy nějak vyřešit. Tohle se stává, je to naprosto normální, ale jestli s ním nejsi šťastná, hned bych od něj šla, akorát se trápíš a neprospívá ti to.
přeju ti strašně moc štěstí a síly, zdraví a lásku tobě i malému, drž se a udělej to co ti srdce říká :srdce: :srdce:

No to snad ne, když je v tom dítě, měl by snad rozhodovat i rozum! Jaké neohlížej se zda máš peníze… to platí v případě, že je partner tyran a násilník. Tady stojí sice partner za houby, ale peníze si spočítat musí, jak to zvládne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
21.2.21 16:26
@jannina1 píše:
Hodného člověka si představuji jinak, ne že vulgárně řve na své dítě. Podle tvého popisu je to chlap na ho…,takže bych se snažila pomalu osamostatňovat a plánovat kdy odejít.

No přesně, hodný člověk neřve sprostě na roční dítě a neodpovídá své partnerce na její prosby a žádosti ignorací.
Když má zakladatelka už teď pocit, že ho musí vychovávat, tak je to špatně no. Takový chlap nepochopí nikdy nic, může se chvíli snažit, ale vždycky se to vrátí k jeho přirozenosti - on nechápe, co zakladatelce chybí, on je spokojený.
Takže žádný happyend bych nečekala, jak moc je to k nežití těžko tady na netu hodnotit, to musí zakladatelka sama. Ale mám obavy, že má sama problém se sebepřijetím, když toto je její nejlepší vztah a ona hodnotí toho chlapa jako hodného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1061
21.2.21 16:33
@Anonymní píše:

Vím že mě asi i odsoudite ale nevím co dělat.

Ja te neodsoudim.

Jen by me zajimalo, jestli na to prislas sama od sebe nebo uz se v tvem okoli objevil nekdo, kdo se ti libi a s kym chec byt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.2.21 18:14

Pokud to finančně zvládneš sama A nebo pokud by ti finančně eventuelně pomohla tvá rodina tak bych od tohohle chlapa odešla. A že budeš na dítě sama? To teď jsi taky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
21.2.21 18:35

Sama jsi to rekla - nechce nic řešit. Připadá mi jako typ co skutečně nic řešit nebude a to je rozhodne špatně, protože pokud má jeden ve vztahu problém, mají ho oba. Kolik mu je ze před tebou neměl žádný vztah? Už to by mě trochu varovalo… Roční kluk už není žádný křehký miminko, otec by měl byt schopny se o nej aspoň základně postarat když ty zrovna nemůžeš. To ze je takhle malý dítě závislý na mámě je jasný, na mě děti taky visí ale když je potřeba, moje povinnosti v domácnosti i okolo děti zastane manžel a přijde mi to normální. U vás to tak zřejmě není a těch problémů je tam evidentně víc. Jak nemám rada ultimáta, tak tady bych ho asi dala. Bud otočí nebo konec. Ale nejhorší na tom asi bude to, ze on nevidí ze by bylo něco špatně, tam to půjde asi těžko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat