Mám s partnerem zůstat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janik1501
Kecalka 117 příspěvků 28.07.19 19:57
Mám s partnerem zůstat?

Ahoj, jdu se s Vami poradit, co by jste mi doporučili, co mám dělat, posnazim se nastínit situaci…tak se předem omlouvám za sloh ;-)
S pritelem jsem něco přes 3 roky, v říjnu to bude 3 roky co spolu žijeme. Mne je 33 a jemu 30. Já už bych rada byla s nim zasnoubena a zakládala rodinu( domeček taky, ale v dnešní době jsou ty ceny nemovitosti silene, tak raději počkat). Na začátku našeho vztahu mi říkal a stále to sedí, ze rodinu chce, jen se mezi tím stalo par věci co nám to komplikuje. Z předešlého vztahu si osvojil dceru bývalé přítelkyně, na kterou platí alimenty a ještě se nechal napálit od svého finančního poradce, který si na jeho jméno vzal dost půjček a teď je muj přítel díky tomu v insolvenci a ještě 3 roky bude. Takže máme dost velké omezení.
Já už aj díky rokům co mi přibývají a taky ze vidím, jak me okolí svatbuje a rodí dost posledni dobou trpim, ze mi dva se tímto směrem neposouvame. Když mu to řeknu, ze už bych rada mimco, jen řekne;,, Já vím.,, A tím tomto to pro nej hasne. A já už z toho silim a poslední měsíc furt bulim, jak jsem z toho nešťastná. Nemůžeme mít tedka deti až tak za 3 roky nejdříve až skončí insolvence a já se obavám, ze tolik nevydrzim. Tedka měsíc od mesice silim více a více a sama jsem si protivna a furt ubrecena. ;-(
Myslíte, ze má cenu si počkat 3 roky nebo to mám zabalit a jít najít jiného partnera. Když chci děti už teď. Ikdyz vím a věřím, ze toho co se mnou bude chtít děti hned taky hned nenajdu a bude to chtít nějaký čas. Jsem asi šílený sobec ;-( ale já se aj bojím, když budeme čekat další 3 roky, půjde ještě otěhotnět? Vzhledem k mému věku a taky k tomu, ze i moje maminka měla nádor na vaječníku a řeší chemoterapie už x let a MUDr mi doporučuje nejpozději ve 40. Odstranit dělohu ať predejdu možnému riziku.
Ještě musím podotknout, ze přítel je moc hodný kluk, šikovný a má mne rad, takovou jaká jsem. Jen to nedává moc najevo a to mne taky ničí ;-( líbilo by se mi, kdyby mi to vynahrazoval větší náklonnosti vůči mne, ale k tomu on se nemá ;-(, když nemame to co chceme, díky jeho chybám ;-( a nebo je to jen jeho výmluva co se mu hodí a děti se mnou vůbec nechce a ztrácím čas ;-(. Nevím co mám dělat, ať jsem zase šťastná a dělat šťastné i me okolí.
Děkuji za přečtení a případný názor, klidně do mne, ať se proberu. Přijdu si jak v pasti, myslím, ze jej miluji a díky tomu jen neodejdu. Ale jsem poslední mesice tak nešťastná, ze sama nevím co a jak.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 20:06

No, za mě he to špatně už od začátku. On už se jednou spálil,.když si osvojil dceru přítelkyně. Ve třiceti bych do takového vztahu vůbec nešla 8o a ještě insolvence, vůbec :zed:
Sestře budou v srpnu 34, v září se vdává, jsou spolu tři roky, rodinu plánují ihned po svatbě. Snoubence je bezdětný, pracující, o dva roky starší… :pankac:

arinecka
Kelišová 6931 příspěvků 28.07.19 20:07

@Janik1501 Jak si jeho finanční poradce mohl vzít půjčky na jeho jméno? Nekecá ti takhle trošku?

aknadar
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 28.07.19 20:09

Ahoj, než potkáš někoho, kdo by stál za to bude to také trvat… klidně ty tři roky třeba, takže jestli je tvůj partner jinak fajn, počkala bych asi. Nějak mě ovšem zaráží ta historka s finančním poradcem, co ho napálil. Pokud něco sjednal pod cizím jménem, měl přítel nejspíš podat trestní oznámení, ne?

Roach
Kecalka 207 příspěvků 28.07.19 20:09
@Anonymní píše:
No, za mě he to špatně už od začátku. On už se jednou spálil,.když si osvojil dceru přítelkyně. Ve třiceti bych do takového vztahu vůbec nešla 8o a ještě insolvence, vůbec :zed:
Sestře budou v srpnu 34, v září se vdává, jsou spolu tři roky, rodinu plánují ihned po svatbě. Snoubence je bezdětný, pracující, o dva roky starší… :pankac:

Tak tohle je tedy rada nerada…

@Janik1501
Tohle je obtížné. Tady radu nehledej.

Podle mě, jediné rozumné co můžeš udělat, je se se vším svěřit svému příteli. Pořádně si promluvte. Upřímně a pravdivě. Tohle musíš řešit s ním. Zde Ti mohu maximálně dodat kousek odvahy, do toho rozhovoru jít. Držím palce :palec:

Janik1501
Kecalka 117 příspěvků 28.07.19 20:09
@Anonymní píše:
Sestře budou v srpnu 34, v září se vdává, jsou spolu tři roky, rodinu plánují ihned po svatbě. Snoubence je bezdětný, pracující, o dva roky starší… :pankac:

Děkuji za názor

Já se vše jako dítě a insolvence dozvěděla až po půl roce společného chození a už jsem se zamilovala, vypadalo to jednoduše z toho všeho vyklouznout a české soudy to změnili v horor. A po dalších dvou letech z toho vztahu vyskocit mne přišlo šílený, ale tedka jsem v šílený pasti a ztrácím čas tak jako tak.

brisco
Závislačka 3719 příspěvků 28.07.19 20:11
@arinecka píše:
@Janik1501 Jak si jeho finanční poradce mohl vzít půjčky na jeho jméno? Nekecá ti takhle trošku?

To mě taky napadlo :think:

Janik1501
Kecalka 117 příspěvků 28.07.19 20:11

@Roach
Děkuji za reakci

Poslední dny to společně řešíme furt. Jen se nikam nic nehýbe a jsem asi typická zenska, chci vše a hnedka. ;-( a to je asi velká chyba, ale když chci po tříletém vztahu víc, to jsem tak špatná?

mary.27
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 28.07.19 20:11

No, po předešlých zkušenostech radím, nechat ho dospět a poohlédnout se po zralém muži. Nečekala bych, s tímto bude budoucnost vždy riziková. A navíc nevíš, jaké dluhy na něj za čas ještě vylezou.
Takovou jaká jsi, tě bude mít rád i jiný, bude ti to dávat najevo a nebude zadlužený. Toto je dle mého „vadný“kus… :think:

Janik1501
Kecalka 117 příspěvků 28.07.19 20:12

@brisco
Bohužel ne, mám důkazy a,, pujcila,, jsem mu mou pravnicku a vše řešíme skrz ni… bohužel to je pravda a ani PČR nic nezmohli.

Janik1501
Kecalka 117 příspěvků 28.07.19 20:14

@mary.27
Děkuji za názor Říká mi jej dost lidi z mého okolí co mne znají a znají mou situaci.

Jen nejsem žádná modelka a hledala jsem partnera už fakt dlouho ;-( tak jsem vděčná i za toto

mary.27
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 28.07.19 20:17
@Janik1501 píše:
@mary.27
Děkuji za názor Říká mi jej dost lidi z mého okolí co mne znají a znají mou situaci.Jen nejsem žádná modelka a hledala jsem partnera už fakt dlouho ;-( tak jsem vděčná i za toto

Proboha holka, trochu sebeúcty, nebudu přece s chlapem, jen proto, že si myslím, že mě jiný nebude chtít.
A bude tě chtít fajn chlap, vsadíme se? Jen si začni trochu věřit a mít svou hrdost…To dáš :*

Roach
Kecalka 207 příspěvků 28.07.19 20:18
@Janik1501 píše:
@Roach
Děkuji za reakciPoslední dny to společně řešíme furt. Jen se nikam nic nehýbe a jsem asi typická zenska, chci vše a hnedka. ;-( a to je asi velká chyba, ale když chci po tříletém vztahu víc, to jsem tak špatná?

Vůbec nejsi špatná! Jsi teď pouze zranitelná a citlivá… to není zločin… Lidé Ti tu začnou radit to či ono…
V jednom mají pravdu - zjisti si, kolik dluhů má a popř. se tomu přizpůsob (SJM do budoucna nebo tak nějak, v tomhle Ti neporadím)… rozhodni se hlavně s rozumem a ne emocemi.

Nakonec po celé této diskuzi Ti zbude si s ním promluvit. Držíme palce a snaž se na celou situaci dívat co nejvíce rozumně (nenech si namluvit něco, co se Ti bude zdát zvláštní).

Měj se ráda a mysli na sebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 20:30
@Janik1501 píše:
Děkuji za názorJá se vše jako dítě a insolvence dozvěděla až po půl roce společného chození a už jsem se zamilovala, vypadalo to jednoduše z toho všeho vyklouznout a české soudy to změnili v horor. A po dalších dvou letech z toho vztahu vyskocit mne přišlo šílený, ale tedka jsem v šílený pasti a ztrácím čas tak jako tak.

Tak zrovna tyhle lži jsou dostatečně pádným důvodem pro rozchod…třeba ségra se takhle rozešla dvakrát, když viděla, že to není ani k svatbě, ani k rodině…jo holt,.každý svého štěstí strůjce. :nevim:

arinecka
Kelišová 6931 příspěvků 28.07.19 20:37
@Janik1501 píše:
@Roach
Děkuji za reakciPoslední dny to společně řešíme furt. Jen se nikam nic nehýbe a jsem asi typická zenska, chci vše a hnedka. ;-( a to je asi velká chyba, ale když chci po tříletém vztahu víc, to jsem tak špatná?

Ne, nejsi tak špatná, jsi normální ženská, která je ve věku, kdy už má většina lidí rodinu. Ne jen přítele s insolvencí a alimentama na cizí dítě. Takže, napíšu to asi drsně, ale ty mu vlastně pomáháš ale budoucnost je nejistá, taky se ti může stát, že ti za tři roky řekne nazdar a budeš tam kde jsi byla, to je víš kde že? Takže, sednout, probrat, nebudeš přece čekat do čtyřiceti, než se rozhoupe že tedy můžete mít spolu dítě :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama