Mám s partnerem zůstat?

Napsat příspěvek
124
28.7.19 22:10

@sediza
Tvrdí mi, ze děti se mnou chce, jen teď ještě 3 roky nemůže skrz tu insolvenci.
Jestli to nechápete, nic si z toho nedělejte, já pravé taky ne a proto se aj tady Radim, ať mám více nestranych názoru. Mne to totiž nedává smysl :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2883
28.7.19 23:15
@Janik1501 píše:
@sediza
Tvrdí mi, ze děti se mnou chce, jen teď ještě 3 roky nemůže skrz tu insolvenci.
Jestli to nechápete, nic si z toho nedělejte, já pravé taky ne a proto se aj tady Radim, ať mám více nestranych názoru. Mne to totiž nedává smysl :-)
:zed: uhodila bych na něj, co je pravý důvod.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
28.7.19 23:41

Nečekala bych. Tři roky jsou dlouhá doba. Mne bude 36 ted a predstavim-li si, že cekam 1. dite, neeeee! 8o Budeš ve stresu, že to musi jit, ze se nakonec vazne nezadari. Nevim, jak vypadáš, ale argument, že nejsi žádná modelka?? Znam s prominutím ne-hezke holky, co se vdaly a mají dite, i ty, které čekaly a pravděpodobně uz se miminka nedočkají. Dítě je nejvíc. Zařídila bych si zivot tak, aby bylo, samozřejmě po pečlivém výběru zodpovědného tatínka. Zatím ještě mas cas, ale ten rychle leti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
28.7.19 23:42

Edit:: 2×

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4044
28.7.19 23:57
@Janik1501 píše:
@Mallorka
Moře řec ;-)
Kdxz jsem mu řekla, ze pak v 36 první když se podaří a případně 38 druhé, nemám na to tělesnou schránku ;-(
Já bych rada do 35. Let rodila, pak už se bojím je to riziko aj pro miminko

Počkej, já tomu přestávám rozumět! Vzít si Tě a mít s Tebou dítě nemůže, protože by mu to mohlo zablokovat oddlužení. Platit dobrovolně stejnou částku jako nyní nebude z čeho, ale když zůstaneš svobodná a on nebude zapsán jako otec, tak to najednou půjde, jelikož Ty jsi soběstačná a sebe a dítě uživíš? Proč to tedy nepůjde, když se normálně vezmete? Nebo v tom budou hrát nějakou roli sociální dávky?

Mimochodem, to by možná taky bylo řešení… Sice to ve většině případů odsuzuji, ale tady by to mohlo být východisko z nouze! Ovšem pro Tebe je to dost riziko, pokud se někdy na Tebe i dítě vykašle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
29.7.19 09:00

@jege
Když se vezmeme, tak se mu zvýší castka o dvě osoby( manželka a dítě) to je nezabavitelna castka musí mu zůstat a pak muže nastat problém, ze to nebude stačit na řádně splacení insolvence- toho on se boji, aby to pak nezrusili a nechtěli po něm ze dne na den zaplatit celou dluznou částku )
Já bych pravé rada vychovávala dítě i s jeho otcem ;-) proto chci, to mít dítě, aby bylo aj jeho rozhodnutí a nebyl do ničeho nucen, jen co mi dává odůvodnění proč to nejde, mi nesedi a přijde jako vymluva( vše mu říkám jak cítím a jak mi to projde- vždy tvrdí opak). Znáte to- kdo chce hledá způsoby a kdo ne, hledá důvody ;-) tak já jsem první případ, protože už fakt moc chci ;-)
Sociální dávky- no asi by něco šlo, v tomto se neorientuju, protože já si o to neumím říct či Zadat, mne to svým způsobem ponizuje, ze sama nezvladam co je potřeba platit, ale kvůli mému dítěti jsem ochotna cokoliv, jen ať je vše v pohodě, ale věřím, ze to nebude potřeba ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
29.7.19 09:02

@robinka
Dekuji za názor ;-)
No nejsem modelka je to, ze mám nadvaha. Poslední 2 roky jsem přibrala dost z nervu a stresu, nikdy jsem nebyla hubenourek, ale skareda Prej nejsem ;-) libim se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1548
29.7.19 09:14

Jestli jste to Vy na profilovce, jste moc hezká holka a nejspíš jste až moc hodná. A co se týče toho, jestli s ním zůstat : ženská si může vždycky jenom polepšit!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7115
29.7.19 09:18

@Janik1501 Jenže když budete mít mimino, tak se mu zvedne nezabavitelná částka, protože bude mít vyživovací povinost. Taky se může stát, že neotěhotníš hned, ale třeba až za rok, dalších devět měěsíců uběhne, než se dítě narodí a pak už to má insolvenci jen na pár měsíců. V čem vidí tak velký problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4044
29.7.19 10:13

@Janik1501 To ano, ale jak tady někdo psal, může dobrovolně doplácet na stejnou částku, jakou platí dnes, ovšem psala jste, že na to nejsou peníze. Když mu to stahují, tak peníze jsou a pak když to bude dorovnávat dobrovolně, tak peníze nebudou? Když dítě i sebe dokážete uživit i sama? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
29.7.19 10:28

@MP Krista
Děkuji
Možná nevím, jen na chlapy byla docela smůla, když mne nebil, tak mne okrádal a zahybal. Tento je pravé hodný

Příspěvek upraven 29.07.19 v 11:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
29.7.19 10:30

@jege
Už chápu jak to myslíte :-)
On se bojím, dle toho jak to u nej chápu já, ze když bude mít vyšší nezabavitelna částku, tak mu insolvenci rovnou zruší a tudíž nebuď moct splácet a doplácet nebude mít co :-)
Toto info jsem nevěděla a řeknu mu to ;-)
Děkuji aspoň mám další argument. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
29.7.19 10:34

@arinecka
Jeee mluvíte mi z duše…
Tohle sama nechápu ;-)
Tedka Kamoska se snažili rok a čtvrt a to kdyby jsme tak měli stejne, tak už pak jen dva roky insolvence a díky jeho dobre morálce u splacení jde zažádat o odpuštění doplaceni insolvence ;-)
Ale to hnedka začne, ze to mi stejne nepovolí ;-(
A já furt naivní a věřím, ze ano, díky tomu, ze se do toho dostal omylem a jen důvěřivosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4044
29.7.19 11:01
@Janik1501 píše:
@jege
On se bojím, dle toho jak to u nej chápu já, ze když bude mít vyšší nezabavitelna částku, tak mu insolvenci rovnou zruší a tudíž nebuď moct splácet a doplácet nebude mít co :-)

Tak ať se ohledně toho nejdříve poinformuje a pak ať vyšiluje. Třeba bude nutné se předem domluvit s insolvenčním soudcem nebo to někam oznámit, ale pokud bude schopen platit, tak to určitě půjde nějak udělat. Jak píšeš, kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12826
29.7.19 11:09

@Janik1501 S člověkem v insolvenci bych si dítě nepořídila. Lže ti a lhát bude. A tobě utíká čas. Kašli na něj a najdi si jiného partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama