Reklama

Mám šanci na zdrávku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 04.01.17 15:09
Mám šanci na zdrávku?

Ahoj, jsem zatím v 7.třídě, ale naši mě s tím pořád strašně otravujou už minimálně 2.rok (jsou už fakt trapný).Tak se. chci zeptá, minulí rok 1.pololetí 3 dvojky, jinak samý 1,2.pololetí 6 dvojek, jinak samý 1.Teď ňáky 2 (ČJ 2-,ale poslední diktát 2 a slohovka 1,za chvíli pololetka).Učím se co nejvíc. Jsem z Plzně, chci studovat zdravotnického asistenta na Plzeňské zdrávce a všeobecnou sestru nebo porodní asistentku na fakultě zdravotnických studií. Mam šanci? Díky moc.PS:omlouvám se za případné chyby, píšu z mobilu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 04.01.17 15:15

Stačí máknout a máš, moje segra na zakladce měla dokonce trojky/čtyřky, v posledním ročníku mákla, zvládla zkoušky, maturitu na ZA udělala s vyznamenáním a teď je dokonce na vysoké zdrávce :kytka:

IvePr
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 04.01.17 15:19

Ahoj, šanci rozhodně máš. Na střední školu s maturitou se dneska dostane skoro každej. A dostanou se tam lidi s i daleko horším průměrem než máš ty. Takže se snaž, uč a dostaneš se.
Vejšku bych teď ještě neřešila. V 7.třídě jsem měla různý představy o životě. Taky jsem si říkala, že bych bez vysoký školy nemohla žít, ale čim víc jsi starší, tak tim víc se ti mění myšlení. Pokud budeš po střední škole šikovná, budeš chtít a bude tě obor bavit, tak tam jdi. Ale to bych řešila až když by se mi blížila maturita. :) :dance:

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 04.01.17 15:26

Narovinu, na zdrávku teď berou snad všechny, co se přihlásí. A jako sestra ti říkám: nedělej to! nedělej to! nedělej to! Horší povolání jsem si vybrat nemohla a to mě ta práce neskutečně baví.

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 04.01.17 15:32
@Maiiia píše:
Narovinu, na zdrávku teď berou snad všechny, co se přihlásí. A jako sestra ti říkám: nedělej to! nedělej to! nedělej to! Horší povolání jsem si vybrat nemohla a to mě ta práce neskutečně baví.

Proč je hrozná a proč nezměníš obor?

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 04.01.17 15:34
@Maiiia píše:
Narovinu, na zdrávku teď berou snad všechny, co se přihlásí. A jako sestra ti říkám: nedělej to! nedělej to! nedělej to! Horší povolání jsem si vybrat nemohla a to mě ta práce neskutečně baví.

Toto je, ale Plzeňská zdrávka.

AdelaHores
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 04.01.17 15:35

@Maiiia Naprosto se s tvým názorem shoduji…radím také nechodit na zdravku. Ale kdyby přece jen slečna chtěla, tak je fakt, že na zdravku se dostane téměř každý.

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 04.01.17 15:37
@Kattynka000 píše:
Stačí máknout a máš, moje segra na zakladce měla dokonce trojky/čtyřky, v posledním ročníku mákla, zvládla zkoušky, maturitu na ZA udělala s vyznamenáním a teď je dokonce na vysoké zdrávce :kytka:

Co studuje?

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 04.01.17 15:38
@AdelaHores píše:
@Maiiia Naprosto se s tvým názorem shoduji…radím také nechodit na zdravku. Ale kdyby přece jen slečna chtěla, tak je fakt, že na zdravku se dostane téměř každý.

Já četla a slyšela úplně něco jiného.

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 04.01.17 15:42

I na mobilu se dá psát bez gramatických i jiných chyb… Jinak šanci určitě máš, pokud tu práci skutečně chceš dělat.

AdelaHores
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 04.01.17 15:44

@Přemýšlím Nevím sice, co jsi kde slyšela, nebo četla, ale zdravky jsou brané relativně jako „podřadné“ školy, kam se i docela často uchylují žáci/studenti, co neměli úplně dobrý prospěch, a nebo pak ti, co ví, že by je ten obor bavil a chtějí tuto školu studovat z vlastního přesvědčení a ne jen z toho důvodu, že jim nic jiného nezbude. Tak jako tak se většina přihlášených skutečně dostane, alespon tady u nás v okolí.

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 04.01.17 16:02

@Přemýšlím ma zdravotniho asistenta, teď dělá diplomovanou sestru a pak si chce udělat ještě magisterske..

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 04.01.17 16:51
@AdelaHores píše:
@Přemýšlím Nevím sice, co jsi kde slyšela, nebo četla, ale zdravky jsou brané relativně jako „podřadné“ školy, kam se i docela často uchylují žáci/studenti, co neměli úplně dobrý prospěch, a nebo pak ti, co ví, že by je ten obor bavil a chtějí tuto školu studovat z vlastního přesvědčení a ne jen z toho důvodu, že jim nic jiného nezbude. Tak jako tak se většina přihlášených skutečně dostane, alespon tady u nás v okolí.

Je snadné se dostat na zdravotnického asistenta, všeobecnou sestru, porodní asistentku, nebo všechno? Nejdřív jsem slyšela, že je zdrávka výběrová, pak, že na ní berou i čtyřkaře a těď zase, že je výběrová. Konkrétně jsem slyšela, že o z Plzeňskou zdrávku byl tento rok velký zájem, že prý nabrali 2krát více sester, než před tím a, že na laboranta berou jen ty nejlepší z nejlepších (laborantka být nechci).

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 17:41
@Přemýšlím píše:
Ahoj, jsem zatím v 7.třídě, ale naši mě s tím pořád strašně otravujou už minimálně 2.rok (jsou už fakt trapný).Tak se. chci zeptá, minulí rok 1.pololetí 3 dvojky, jinak samý 1,2.pololetí 6 dvojek, jinak samý 1.Teď ňáky 2 (ČJ 2-,ale poslední diktát 2 a slohovka 1,za chvíli pololetka).Učím se co nejvíc. Jsem z Plzně, chci studovat zdravotnického asistenta na Plzeňské zdrávce a všeobecnou sestru nebo porodní asistentku na fakultě zdravotnických studií. Mam šanci? Díky moc.PS:omlouvám se za případné chyby, píšu z mobilu.

Vytučněné je vysoká škola, jestli se nepletu. Ty bys měla hledat střední :-)

sagina
Echt Kelišová 7522 příspěvků 04.01.17 17:49
@blabla123 píše:
Vytučněné je vysoká škola, jestli se nepletu. Ty bys měla hledat střední :-)

no, zakladatelka je v obraze ;-) nejdřív chce na střední škole studovat zdravotnického asistenta a poté na Fakultě zdravotnických studií (Západočeské univerzity v Plzni) pokračovat buď studiem na všeobecnou sestru nebo na porodní asistentku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama