Mám šanci otěhotnět jen s dárkyní

Anonymní
30.6.21 19:33

Mám šanci otěhotnět jen s darkyni

Dobryden je mi 38 a mám otřesny hormonální profil nízká ovarialni rezerva 0,08 a vysoké FSH 14 mám šanci otěhotnět jen s darovanymi oocyty nebo to nevzdavat ještě 2 mi ivf nevyšlo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.6.21 21:17

Jsem v trochu jiné situaci. Mám naštěstí 1. dítě z 1. IVF, z 2. IVF bylo jen jedno embryo, které se nechytilo. Ze 3. a 4. nebylo žádné embryo. Momentálně se rozhoduji, zda zkusit 5.IVF nebo vzít rovnou darovaná vajíčka. A jakým způsobem Ti IVF nevyšlo?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 15:05
@Anonymní píše:
Jsem v trochu jiné situaci. Mám naštěstí 1. dítě z 1. IVF, z 2. IVF bylo jen jedno embryo, které se nechytilo. Ze 3. a 4. nebylo žádné embryo. Momentálně se rozhoduji, zda zkusit 5.IVF nebo vzít rovnou darovaná vajíčka. A jakým způsobem Ti IVF nevyšlo?

Zřejmne to bylo vinou slabého vajíčka

• Citovat
  • Nahlásit
353
1.7.21 20:49

Nevidím nic špatného na tom, mít dítě z darovaného vajíčka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 21:17
@MamculeVerca píše:
Nevidím nic špatného na tom, mít dítě z darovaného vajíčka ;)

to ano ale proč ty darovane vajíčka jsou tak drahé ne všude je to stejne ale i tak

• Citovat
  • Nahlásit
353
1.7.21 21:20
@Anonymní píše:
to ano ale proč ty darovane vajíčka jsou tak drahé ne všude je to stejne ale i tak

Protože nerostou na stromech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10166
2.7.21 06:37
@Anonymní píše:

To se ptáš vážně? Už to, že ta vajíčka je někdo ochotný prodat, by měl být pro tebe zázrak. Ty ženy do sebe musí rvát tunu léků, které můžou časem způsobit rakovinu, mají narkozu, můžou potom mít zdravotní problemy…to bys jako chtěla, aby to dělaly zadarmo? Mít dítě není právo. To je jako bys chtěla nový auto, a chtěla bys ho zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 08:09
@karkarka píše:
To se ptáš vážně? Už to, že ta vajíčka je někdo ochotný prodat, by měl být pro tebe zázrak. Ty ženy do sebe musí rvát tunu léků, které můžou časem způsobit rakovinu, mají narkozu, můžou potom mít zdravotní problemy…to bys jako chtěla, aby to dělaly zadarmo? Mít dítě není právo. To je jako bys chtěla nový auto, a chtěla bys ho zadarmo. [/ja nic nechci zadarmo asi nevím co musí podstoupit dárkyně okolo toho všeho a nevím proč se do toho plete někdo kdo to nechápe
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 08:10
@MamculeVerca píše:
Protože nerostou na stromech…

To vím taky asi že nerostou na stromech však do žádné dárkyně nepůjdu :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 08:12

Tohle téma uzaviram vidím jen negativní a rypave názory jen zajímalo že mám šanci otěhotnět jen s darkyni a vím moc dobře ví ta dárkyně obnáší 2 ivf mi nevyšlo tak asi nevím co jsou hormony nebo co ale to je jedno poradím se s lékaři než tady do dárkyně nejdu

• Citovat
  • Nahlásit
10166
2.7.21 08:22
@Anonymní píše:
To vím taky asi že nerostou na stromech však do žádné dárkyně nepůjdu :mrgreen:

Když nepůjdes do dárkyne, nebudeš mít nejspíš žádné dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 09:34
@karkarka píše:
Když nepůjdes do dárkyne, nebudeš mít nejspíš žádné dítě.

A proč bych nemnela mít dítě jen dárkyně není jediná možnost jsou určitě horší případy než já a stal se zázrak třeba všechno nemusí byt jen na darkyni tohle téma uzaviram a půjdu se radit s lékaři

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 09:40

Navíc prý to nemám z vlastnimy vajíčky vzdávat a ať už mám hormonální profil všelijaký a až to nepůjde bude dárkyně vše budu řešit jen s Carem

• Citovat
  • Nahlásit
1721
2.7.21 10:01

Víc než v CARu Ti tady samozřejmě nikdo neřekne, oni znají kompletní výsledky. Každopádně věk a hormonální profil opravdu mluví spíš pro darované oocyty. Zázraky se dějí, ale pokud řešíš peníze, tak bych se určitě snažila stihnout pokus s DO do 39, dokud Ti pojišťovna aspoň přispěje. Jestli stihneš ještě před tím jeden pokus se svými nebo aspoň nějakou minimálku (ty bývají u nízkého AMH někdy úspěšnější než plné IVF), tím lépe. Akorát počítej s tím, že hledání a stimulace dárkyně taky chvíli trvá, takže je skoro lepší si zažádat o hledání dárkyně a v mezidobí zkusit ten cyklus se svými.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4810
2.7.21 10:17
@Anonymní píše:
Navíc prý to nemám z vlastnimy vajíčky vzdávat a ať už mám hormonální profil všelijaký a až to nepůjde bude dárkyně vše budu řešit jen s Carem

Tak jaký byl smysl založení diskuse, když na otázku, kterou jsi položila, znáš nejlépe odpověď sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat