Mám šanci po druhé rodit spontánně?

19
27.10.19 21:08

Mám šanci po druhé rodit spontalne?

Ahoj holky myslíte že mám šanci rodit po druhé spontalnim porodem když jsem měla poprvé císaře? Chtěla bych zažít pravý porod :) :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1812
27.10.19 21:11

Urcite ano :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
27.10.19 21:11

To víš, že můžeš. Mám to za sebou, první císař, druhý po 3 letech spontánní, krásný porod. Na webu máš spoustu informací (VBAC porod).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
27.10.19 21:13

@Melodie91 tak snad se zadaří…Ale slyšela jsem že by se to mělo rozběhnout před termínem pak je prý plánovaný porod…první jsem měla dost těžký porod rodila jsem 18 hodin stále se nedařilo tak mě celkově uspali a nastal císař. Nerada bych do té samé jizvy znovu řezat :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7212
27.10.19 21:29

@ZuzkaPeta zalezi na jizve a dalsich okolnostech. Mozne to ale je ;) pokud bude ale jizva tenka, nenechaji te…reapektive to nedoporuci a predpokladam, ze riskovat nebudes ;) v okoli mam nedavno pripad, kdy pani ani nezacala poradne rodit, ale praskla ji deloha (nastesti uz lezela v nenocnici), jak mela velke bricho. Byt doma, neprezije ona ani dite…takze uvidis i ke konci podle stavu jizvy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10114
27.10.19 21:32

@ZuzkaPeta tak jestli to řešíš jen kvůli tomu řezání :D já mám za sebou císaře dva a druhý se provádí tak, že tu původní jizvu vyříznou a udělají novou, v mém případě ještě hezčí, než předtím. Ale pokud bude jizva ok a nebudeš přenášet, můžeš rodit normálně. Jen ti nesmí porod vyvolávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
27.10.19 22:09

@Aduš8 porod byt vyvolany muze po cisari… mela jsem to tak. Jen nedavaji celou davku prostinu, ale pulku a vic te hlídají :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10114
27.10.19 22:20

@janny079 mně osobně doktor varoval, že bych nesměla přenášet, protože by to pak stejně císařem dopadlo, že se nesmí vyvolávat porod, právě kvůli riziku prasknutí jizvy. Ale rodila jsme v Německu, lékař je tedy Čech, ale možná mají jiná pravidla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4048
27.10.19 22:37

Mě přenášet nechali. Jediné co říkali, že kdybych přenášela víc jak týden, že naplánují CS. Že vyvolávat nebudou. Ale 4 dny po termínu jsem spontánně porodila. Krásný porod! S předchozí zkušeností s CS se to nedalo srovnat. Držím pěstí, ať to na podruhé vyjde.
Ale zas kdyby to náhodou z nějakého důvodu nešlo, tak kamarádka nedávno rodila počtvrté CS 8o. Víc dětí už mít teda rozhodně nabude, ale zvládla to v poho, ani nemusela ke konci těhotenství do nemocnice. Takže i víc dětí CS je možných - tělo ženské zvládne mnoho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
28.10.19 07:43

Přenášet můžeš, je ale lepší, když se porod nemusí vyvolávat. Hlavně se předem na všem domluv, zjisti si informace a nenech se odradit. Lékařům se do toho někdy nechce, já si musela přirozený porod vydupat. Ale byl to krásný zazitek, s císařem se to nedá srovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1812
28.10.19 07:44
@ZuzkaPeta píše:
@Melodie91 tak snad se zadaří…Ale slyšela jsem že by se to mělo rozběhnout před termínem pak je prý plánovaný porod…první jsem měla dost těžký porod rodila jsem 18 hodin stále se nedařilo tak mě celkově uspali a nastal císař. Nerada bych do té samé jizvy znovu řezat :( :(

Ja myslim, ze kdyz to rodicka chce a je to jen trochu mozne, delaji lekari maximum pro prirozeny porod :-), znam vic takovych pripadu a druhy porod bude urcite lepsi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat