Reklama

Mám se ho zeptat na vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 18:20
Mám se ho zeptat na vztah?

Ahoj lidi, potřebuju vaši radu, asi 14 dní zpátky jsem poznala jednoho kluka ještě ten den jsme spolu něco měli ( nemusíte mi říkat jak jsem blbá když jsem ho ani neznala, byla jsem dost opilá) no a pak mi ještě ten den napsal, že si to můžem někdy zopakovat nejdřív jsem byla proti, ale pak jsme si nějak dál psali a on navrhl, že by jsme mohly někam zajet a nebyla jsem proti, no asi víte jak to ten den skončilo spali jsme spolu.. no jenomže já jsem se nechci přímo říct, že zamilovala, ale musím na něho skoro pořád myslet :? A teď nevím jestli se ho mám zeptat jak to vidí on, jestli chce být jen kamarád nebo časem něco víc? Nechci tím něco pokazit

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8151 příspěvků 12.07.18 18:22

Tak za zeptani nic nedas.

Hroznej puberťák
Závislačka 4123 příspěvků 12.07.18 18:26

Ne, nemáš se ho zeptat, proč, proboha?

Detsa
Echt Kelišová 9969 příspěvků 12.07.18 18:29

Asi bych se to nesnažil uspěchat a hned na něj vyjít se vztahem. Kontaktoval tě nějak znova, píšete si ešte ? Jestli se ti s ním líbí, tak zkus s ním párkrát někam zajít a uvidíte :kytka:. Ono 14 dnu je skutečně málo na muj vkus na takové závěry.

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 12.07.18 18:29
Ebbi77

Užívej holka života tak jak ti to servíruje a na vztah se ho proboha neptej! ;) :mavam:

Andula135
Kecalka 142 příspěvků 12.07.18 18:31

Dej tomu ještě čas. Chlap na takové otázky často reaguje, jako kdyby jsi ho zahnala do kouta. Zkus na to jít třeba opatrně otázkami, co si přeje do budoucna, jaké má plány atd.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 18:32

@Detsa moc si nepisem,ja bych mu třeba napsala,ale nechci být nějaká vlezla

janablizkova
Kecalka 385 příspěvků 12.07.18 18:33

Uvidíš pokud se ti ozve znovu a bude chtít navázat nějaký vztah pokud bude chtít jen sex tak je to asi o ničem jde mu jen o to.

janablizkova
Kecalka 385 příspěvků 12.07.18 18:33

Uvidíš pokud se ti ozve znovu a bude chtít navázat nějaký vztah pokud bude chtít jen sex tak je to asi o ničem jde mu jen o to.

Andula135
Kecalka 142 příspěvků 12.07.18 18:34

A znáš lidi z jeho okolí, aby to nebral jen na jednu noc.

Paola21
Závislačka 3411 příspěvků 12.07.18 18:35

No osobně být tím klukem, tak si o opilý holce, která mě vidí poprvé a klidně se mnou něco má a pak se mnou i někam jede a hned se tam se mnou vyspí, nemyslel nic pozitivního a vztah bych s ní nechtěl. :nevim: Ale nikdo ti správnou odpověď nedá - jen on.

rokris
Kelišová 5787 příspěvků 12.07.18 18:46
@Anonymní píše:
Ahoj lidi, potřebuju vaši radu, asi 14 dní zpátky jsem poznala jednoho kluka ještě ten den jsme spolu něco měli ( nemusíte mi říkat jak jsem blbá když jsem ho ani neznala, byla jsem dost opilá) no a pak mi ještě ten den napsal, že si to můžem někdy zopakovat nejdřív jsem byla proti, ale pak jsme si nějak dál psali a on navrhl, že by jsme mohly někam zajet a nebyla jsem proti, no asi víte jak to ten den skončilo spali jsme spolu.. no jenomže já jsem se nechci přímo říct, že zamilovala, ale musím na něho skoro pořád myslet :? A teď nevím jestli se ho mám zeptat jak to vidí on, jestli chce být jen kamarád nebo časem něco víc? Nechci tím něco pokazit

Myslíš na něj, protože jste spolu spali. Tak to chodí. Myslím, že ani ty zatím nevíš, jestli chceš vztah. Neptej se ho, může se leknout. :) Nech to plynout. Jestli z toho má být vztah, tak bude.

zzzjancena
Závislačka 2611 příspěvků 12.07.18 18:48

Hele ja dostala pred 8mi lety dost dobrou odpoved :lol: muj ted uz manzel mi po pul roce co u me bydlel na tuhle otazku odpovedel: Ja te beru jako kamaradku, nechame to plynout… :lol: a ver ze todle HODNE zabolelo, takze urcite NE, V ZADNEM PRIPADE SE HO NA TAKOVOU KRAVINU NEPTEJ!!!!uzivej leta a sexu, uvidis casem ;)

Uživatel je onlineMs.Ragdoll
Závislačka 2509 příspěvků 12.07.18 19:11

NEPTAT. Tipuju, že tě bere jako „kámošku“ do postele. Dvakrát jste se potkali, vždy za účelem sexu a v podstatě si nepíšete… takže to nech být, uvidíš zda se ozve a kam případné setkání (pokud o něj budeš stát), bude směřovat. Ty do toho začínáš tahat city, on to tak mít vůbec nemusí. :nevim:

@Anonymní píše:
Ahoj lidi, potřebuju vaši radu, asi 14 dní zpátky jsem poznala jednoho kluka ještě ten den jsme spolu něco měli ( nemusíte mi říkat jak jsem blbá když jsem ho ani neznala, byla jsem dost opilá) no a pak mi ještě ten den napsal, že si to můžem někdy zopakovat nejdřív jsem byla proti, ale pak jsme si nějak dál psali a on navrhl, že by jsme mohly někam zajet a nebyla jsem proti, no asi víte jak to ten den skončilo **spali jsme spolu.. no jenomže já jsem se nechci přímo říct, že zamilovala, ale musím na něho skoro pořád myslet :? A teď nevím jestli se ho mám zeptat jak to vidí on, jestli chce být jen kamarád nebo časem něco víc? Nechci tím něco pokazit
@Anonymní píše:
@Detsa moc si nepisem,ja bych mu třeba napsala,ale nechci být nějaká vlezla

Příspěvek upraven 12.07.18 v 19:13

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 12.07.18 19:13

@zzzjancena Nooo, po pul roce, co by u me borec bydlel, je ta otazka asi sakra na místě :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama