Mám se na ten vztah už vykašlat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.11.19 12:51

Mám se na ten vztah už vykašlat?

Ahoj dámy, mám vztah už dva roky(muj první vztah)mě je 18 a jemu 19,nevim co se deje ale prestavam k němu něco citit, nevim čím to je ale spis mě začíná stvat a to mě hodně odrazuje protože hrozne zarli, na každou blbost, furt se mě vyptava na kraviny jakoby mě podeziral..například nedavno k nám přišla návštěva(mladej kluk)nikdo nebyl doma tak jsem mu zapla telku a chvili jsme si povidali o skole a o sportu, pak jsem odesla do svého pokoje a napsala svému příteli zprávu, ze jsme meli návštěvu nějakého kluka, napsal mi, ze jsem krava a ze si mám jít za nim, pritom mě vubec nezajima a o nic neslo, já mu to pak venku vysvetlovala a on si mlel to svoje a to už není poprvé co na mě vyjíždí kvůli kravinam…a asi kvůli tomu už k němu přestávám něco citit a nevim jestli to mám hodit za hlavu a najít si jiného i když vim ze on to semnou bere fakt vážně a hodně mě miluje a nechce mě ztratit..proste nejsem s nim už delší dobu stastna

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1263
16.11.19 12:58

Ses mlada, bez dal :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
16.11.19 15:45

Rika ti kravo a miluje te? Mela bys mu jasne nastavit hranice, pokud te opravdu miluje, tak je bude dodrzovat. Pokud ne, tak urcite rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10712
17.11.19 00:30

Nechápu proč mu píšeš, že jste měli návštěvě kluka… Nicméně to je na rozchod, jsi mladá, najdeš dalšího ;). Aspoň víš, na co si máš dát příště pozor ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.19 11:28

Protože kdyby se to dozvěděl třeba od mého brachy, tak by to bylo ještě horsi :( @AnastazieB

• Citovat
  • Nahlásit
77
24.11.19 12:40
@Anonymní píše:
Ahoj dámy, mám vztah už dva roky(muj první vztah)mě je 18 a jemu 19,nevim co se deje ale prestavam k němu něco citit, nevim čím to je ale spis mě začíná stvat a to mě hodně odrazuje protože hrozne zarli, na každou blbost, furt se mě vyptava na kraviny jakoby mě podeziral..například nedavno k nám přišla návštěva(mladej kluk)nikdo nebyl doma tak jsem mu zapla telku a chvili jsme si povidali o skole a o sportu, pak jsem odesla do svého pokoje a napsala svému příteli zprávu, ze jsme meli návštěvu nějakého kluka, napsal mi, ze jsem krava a ze si mám jít za nim, pritom mě vubec nezajima a o nic neslo, já mu to pak venku vysvetlovala a on si mlel to svoje a to už není poprvé co na mě vyjíždí kvůli kravinam…a asi kvůli tomu už k němu přestávám něco citit a nevim jestli to mám hodit za hlavu a najít si jiného i když vim ze on to semnou bere fakt vážně a hodně mě miluje a nechce mě ztratit..proste nejsem s nim už delší dobu stastna

A můžu se zeptat, co to bylo za kluka a co tam dělal??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat