Mám se oholit? Co holky?

Karel H.
9.2.21 14:38

Mám se oholit? Co holky ?

Dobrý den, chtěl bych se vás žen klidně mužů zeptat. Je mi 18 let a mám přítelkyni a vypadáto že budeme mít brzo sex. Ale ona už je zkušená a já poprvé. Mám ho docela velkého toho se nebojím ale mám ho hodně zarostlý nikdy neholený, nestříhaný už i při honění mi to vadí :roll: trochu. Tak se ptám mám ho oholit když tak jak, nebo? Jinak 17 cm snad stačí ne? :lol:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
6476
9.2.21 14:41

Zastrihnutim nic nezkazis. 17 cm je OK

• Nahlásit
6275
9.2.21 15:07

Neholenej je :poblion: Tak aspoň zastřihnout, když už nic.

• Nahlásit
2267
9.2.21 15:08

Jo upravit, zkus zastřihnout nebo oholit a 17 je ok :)

• Nahlásit
30441
9.2.21 15:09
@Karel H. píše:
Dobrý den, chtěl bych se vás žen klidně mužů zeptat. Je mi 18 let a mám přítelkyni a vypadáto že budeme mít brzo sex. Ale ona už je zkušená a já poprvé. Mám ho docela velkého toho se nebojím ale mám ho hodně zarostlý nikdy neholený, nestříhaný už i při honění mi to vadí :roll: trochu. Tak se ptám mám ho oholit když tak jak, nebo? Jinak 17 cm snad stačí ne? :lol:

Jsem pro copánky… :)

• Nahlásit
507
9.2.21 15:14

Za mě teda neholit, nestříhat, vždyť nejsi ženská.

• Nahlásit
296
9.2.21 15:16

Za mě oholit.

• Nahlásit
Anonymní
9.2.21 15:23

Za mě buď vůbec, nebo zastřihnout, oholené je (za mě) fakt divné, nehledě na to, že už druhý den (nebo ten den večer) tam budeš mít strniště a drahá polovička od toho může mít rozškrabané zas její ústrojí.

Ale záleží, jaká je ona. Tak trochu bych si myslela, že jestli je to módící se dáma, co nevyjde z domu bez make-upu ani s košem, potrpí si na umělé/nalakované nehty a vůbec všechno, tak bude i od tebe očekávat upravenost (být oholený).
Jestli takové věci moc neřeší, tak bych si myslela, že bude raději i za přírodnějšího tebe.

• Nahlásit
42
9.2.21 15:23

Myslíš, že bude ráda, když ho bude hledat někde v buši? :lol: Za mě nee. :poblion:

• Nahlásit
42
9.2.21 15:25
@Anonymní píše:
Za mě buď vůbec, nebo zastřihnout, oholené je (za mě) fakt divné, nehledě na to, že už druhý den (nebo ten den večer) tam budeš mít strniště a drahá polovička od toho může mít rozškrabané zas její ústrojí.Ale záleží, jaká je ona. Tak trochu bych si myslela, že jestli je to módící se dáma, co nevyjde z domu bez make-upu ani s košem, potrpí si na umělé/nalakované nehty a vůbec všechno, tak bude i od tebe očekávat upravenost (být oholený).
Jestli takové věci moc neřeší, tak bych si myslela, že bude raději i za přírodnějšího tebe.

No moc nevím, jak tazo teorie bude fungovat v praxi :think: Já jsem přesně druhý případ a neupravené chlapy neberu. Chtělo by to anketu :mrgreen:

• Nahlásit
Anonymní
9.2.21 15:26

Zastrihnout zastrihavacem na fousy?
Neni to takove divne hladke a nejsou tam ani dlouhe chlupy. Mi to vyhovuje nejvic (manzelova uprava)

• Nahlásit
Anonymní
9.2.21 15:26
@Snowoman píše:
No moc nevím, jak tazo teorie bude fungovat v praxi :think: Já jsem přesně druhý případ a neupravené chlapy neberu. Chtělo by to anketu :mrgreen:

Šak neříkám, že to platí absolutně, ale myslím, že jako takové hrubé vodítko by to mohlo fungovat. :nevim:

• Nahlásit
30441
9.2.21 15:29
@Snowoman píše:
No moc nevím, jak tazo teorie bude fungovat v praxi :think: Já jsem přesně druhý případ a neupravené chlapy neberu. Chtělo by to anketu :mrgreen:

Tak hlavně by to chtělo zeptat se té slečny, s kterou bude sex… :)

Myslím, že když chce zakl. souložit, že by měl být schopen toto vykomunikovat, stejně jako třeba i případnou antikoncepci.

Spíš mi to přijde jako Troll, protože hypoteticky, kdo se chystá na první sex, tak už snad má za sebou i nějaké mazlení atd. a když slečna má prý zkušenosti, tak nevěřím tomu, že by se už na jeho chloubu nekoukla… :lol:
A pak je přirozené, tohle vykomunikovat…

Ale že by si řekli, ted spolu chodíme a dnes bude sex a poprvé se uviděli, to je takové divné… 8)

• Nahlásit
507
9.2.21 15:32

Troll netroll, ale to se opravdu všichni vaši muži holí?

• Nahlásit
Anonymní
9.2.21 15:35
@free333 píše:
Tak hlavně by to chtělo zeptat se té slečny, s kterou bude sex… :)

Myslím, že když chce zakl. souložit, že by měl být schopen toto vykomunikovat, stejně jako třeba i případnou antikoncepci.

Spíš mi to přijde jako Troll, protože hypoteticky, kdo se chystá na první sex, tak už snad má za sebou i nějaké mazlení atd. a když slečna má prý zkušenosti, tak nevěřím tomu, že by se už na jeho chloubu nekoukla… :lol:
A pak je přirozené, tohle vykomunikovat…

Ale že by si řekli, ted spolu chodíme a dnes bude sex a poprvé se uviděli, to je takové divné… 8)

Ano myslím že jednou když si myslela že spím tak mi nazvedla trenky a koukla se já dělal že spím potom hned volala kamarádce tak nevím :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat