Mám se rozvést? Manžel cholerik

Napsat příspěvek
Aenne
23.3.17 00:47

Pokud mu to budete tolerovat, tak z vás postupne vysaje všechno štesti a za pár let z vás bude depresivní troska, konejte hned, víte, takhle se muž, který miluje, nechová, rozumíte tomu, on vás nemiluje, on vás vlastní, jako vlastní pavouk v síti svou mouchu, aby si mohol ventilovat na vás své frustrace, hnev, komplex, oni tihle agresoři stridají nadávky s milotou, sama říkate, že za 10 minut jako kdyby se nic nestalo, ale ono se stalo! To jak se k vám chová váš manžel, nemá nic společné s láskou…a myslete na vaše díte, které nebude mít štasnou mámu, ale uplakanou, depresivní trosku a cholerického tátu, myslíte, že on s tim sám od sebe přestane, protože vidí váše slzy? Nepřestane a bude to jenom horší, pokud nezačnete okamžite konat…a když budete pasívní, tak za pát let budete tak unavená, že už nebude mít sílu neco měnit… :hug:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
23.3.17 01:04

Moje babicka byla primarka na chirurgii + ucila na VS a deda vojak z povolani a maturitu mel dodelanou „jen tak“ z duvodu, ze měl vyssi funkci u vojiska. Nejak podobne to vypadalo.. pak to resili ona hodne v praci, on na zahrade..Sestrenka VS,2decka, snazi si karierne, delala u materske on nevim jestli vyucak. Uplne stejny..

Ono chlapi tohle nemaji radi a dopada to vsude skoro stejne.Bud mu to toleruj nebo odejdi, nakolik se nejedna o „tuntu delnika“ (mela jsem takoveho, na nem se dalo stipat drivi) a nezmeni se. Respektive furt bude pindat, kdyz ho to popadne. Musis si proste rict, ze ti to nevadi, nebo.. Ani jedno z toho neni spravne/nespravne, sama si musis urcit, jestli ti to vyhovuje +-.

Na zaver: Mam dobre vydelavajiciho, VS, zabezpeceneho manzela. I tak si mne nevazi a ponizuje, budeme se rozvadet. S dcerou jsme akorat od nej odesly. Lituji, ze jsem nezustala s delnikem, ktery ma ted klucinu o ktereho se skvele stara a zenskou, kterou miluje i s velkou prdel-i po porodu :srdce:

Je jedno co je zac, ale jaky mas ty z toho pocit :hug: :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
3100
23.3.17 01:57

Podle mě žárlí a to dost. V tomhle se nedá žít. Na výhrůžky nedávej, to dělá každý chlap co má totálně zamindrakovane ego a to ten tvůj má statečně. Na výhrůžky platí se jim vysmát do obličeje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 02:18

To není cholerik, to je nukleární hov.ado :poblion: Žárlí a tak si na tobě honí ego. Otázka zní, zda se s ním rozvést. Já už bych dávno měla podepsané rozvodové papíry a ať si vyhrožuje jak chce. Normálně bych ho nahrála jak vyhrožuje, nadává za přítomnosti dítka a pod., To by si u toho soudu ani neskrl zmetek vygumovany :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
23.3.17 03:05

No já mám taky VŠ a můj muž je řemeslník s výučním listem, když jsem měla státnice byl pro mě podpora a pak byl na mě pyšný, že jsem to zvládla. Práci sehnat byla hrůza a taky jsem ani v oboru práci nesehnala a dělala stále v restauraci ve které jsem dělala při studiu. Když jsem otěhotněla a musela odejít z práce partner převzal iniciativu a přijde mu přirozené se o mě starat jak po finanční stránce, psychické tak i fyzické…někdy ho už moje rozmary taky nebaví, ale sprostě mi nenadává a kdyby ano tak si to nenechám líbit. Myslím si, že Váš manžel trpí nějakou psychickou poruchou a nebo je to prostě deb*l. Přála bych Vám, aby se změnil a byl na Vás hodný, ale spíše se to bude stupňovat…utekla bych od něj pokud je to trošku možné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12043
23.3.17 09:19

Ja se prestavam divit, proc z nekterych deti vyrustaji buranove, hulvati, agresori atd. Zarazi me v kolika rodinach spolu lidi takhle jednaji. Mluvi sproste, k diteti se jeden z rodicu chova hur nez k dobytku :poblion:. Hnus hnus hnus. A pokud to tem chlapum trpite, tak je to i Vase chyba damy. Problemy muzou byt, to se stava. Ale daji se resit bud racionalne nebo bez deti. Vulgarita muze ulitnout, ale vuci diteti nebo jednomu z partneru?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1304
23.3.17 10:09

Tak ten by letel, buran!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22590
23.3.17 10:34
@Anonymní píše:
Moje babicka byla primarka na chirurgii + ucila na VS a deda vojak z povolani a maturitu mel dodelanou „jen tak“ z duvodu, ze měl vyssi funkci u vojiska. Nejak podobne to vypadalo.. pak to resili ona hodne v praci, on na zahrade..Sestrenka VS,2decka, snazi si karierne, delala u materske on nevim jestli vyucak. Uplne stejny..

Ono chlapi tohle nemaji radi a dopada to vsude skoro stejne.Bud mu to toleruj nebo odejdi, nakolik se nejedna o „tuntu delnika“ (mela jsem takoveho, na nem se dalo stipat drivi) a nezmeni se. Respektive furt bude pindat, kdyz ho to popadne. Musis si proste rict, ze ti to nevadi, nebo.. Ani jedno z toho neni spravne/nespravne, sama si musis urcit, jestli ti to vyhovuje +-.

Na zaver: Mam dobre vydelavajiciho, VS, zabezpeceneho manzela. I tak si mne nevazi a ponizuje, budeme se rozvadet. S dcerou jsme akorat od nej odesly. Lituji, ze jsem nezustala s delnikem, ktery ma ted klucinu o ktereho se skvele stara a zenskou, kterou miluje i s velkou prdel-i po porodu :srdce:

Je jedno co je zac, ale jaky mas ty z toho pocit :hug: :kytka: :mavam:

To je hrozný, mrzí mě to. Já mám teda Bc. a chlap „jen“ maturitu, ale nikdy jsme s tím problém neměli. Můj chlap zkušenostmi ve svém oboru strčí do kapsy kdejakého vysokoškoláka. Snad každý den nadává, co mají za nefakčenka v kancelářích a co všechno po nich musí opravovat. Kluci si udělají VŠ a myslí si, že snědli moudro světa.
Já teda zase nemám problém jít dělat do výroby rukama. Zrovna řeším návrat do práce po mateřské a budu ráda za cokoliv, když mi vyjdou vstříc s pracovní dobou, byť jsem před tím dělala v kanceláři :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
23.3.17 10:41
@Aries6 píše:
To je hrozný, mrzí mě to. Já mám teda Bc. a chlap „jen“ maturitu, ale nikdy jsme s tím problém neměli. Můj chlap zkušenostmi ve svém oboru strčí do kapsy kdejakého vysokoškoláka. Snad každý den nadává, co mají za nefakčenka v kancelářích a co všechno po nich musí opravovat. Kluci si udělají VŠ a myslí si, že snědli moudro světa.
Já teda zase nemám problém jít dělat do výroby rukama. Zrovna řeším návrat do práce po mateřské a budu ráda za cokoliv, když mi vyjdou vstříc s pracovní dobou, byť jsem před tím dělala v kanceláři :think:

Takže ho to pěkně žere. Jinak by byl nad věcí. Tohle jsou běžne reakce toho, co mu chybí sebevědomí a tak si ho potřebuje dodávat jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22590
23.3.17 10:55
@Kobliha51 píše:
Takže ho to pěkně žere. Jinak by byl nad věcí. Tohle jsou běžne reakce toho, co mu chybí sebevědomí a tak si ho potřebuje dodávat jinak.

Jako co ho žere? Že musí nad rámec svojí práce opravovat práci někoho, kdo mu to má předložit hotové??? A pak nestíhá to svoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12043
23.3.17 11:51
@Aries6 píše:
Jako co ho žere? Že musí nad rámec svojí práce opravovat práci někoho, kdo mu to má předložit hotové??? A pak nestíhá to svoje.

Ne, ze pinda na VŠ lidi. Pritom to je ocloveku ne o VŠ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22590
23.3.17 12:08
@Šarlota4 píše:
Ne, ze pinda na VŠ lidi. Pritom to je ocloveku ne o VŠ

Tak to jsem špatně napsala, on nadává na těch pár konkrétních, co mají v práci. Ale ruku na srdce, z kolika dnešních vysokoškoláků (a že jich vyleze každý rok až až) vyroste opravdu schopný člověk, který má chuť se učit, zaučovat? Co vidím já, tak se jich dost hned vidí v super kanceláři na vedoucí pozici s mega platem a pak pokazí co se jen dá a nepřipustí si to. :nevim: Dělala jsem ve velké fabrice a vidět to tam bylo dost.
Ale samozřejmě, všechno je jen o konkrétních lidech a konkrétních situacích ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.17 12:25

Hmm, tak se taky přidávám, jako bych četla o nás :(. Až na to, že jsme oba VŠ, takže u nás to o nějaké závisti nebude. mluvím s ním o tom, proč to dělá, proč si na nás honí ego, že to zanechá následky na dětech, posílám mu k přečtení odborné články a bla bla bla, mám pocit, že krom odchodu už jsem zkusila všechno (i když i tím mu často vyhrožuju). Výsledek je však nula nula nic. Chvilku se zdá, že se snaží, když reakce není moc vyhrocená, nechá si říct a je schopen pokračovat v diskusi, někdy raději odejde a někdy to prostě bouchne a je nejen slovně agresivní. Před všema se obhajuje, že má prostě slabé nervy. Nic mu není svaté, k rodičům se chová hrozně, všichni jsou nějací (ten je blbej, to je kre. tén, řidiči jsou píp a tak bych mohla pokračovat do aleluja). O mě by se taky asi nedalo říct, že jsem puťka a submisivní, co si to nechá líbit, přesto ho to nezastaví a své chování opakuje. Vždycky jsem byla pro partnerský vztah založený na úctě, kde se k sobě lidé chovají pěkně a mají doma pohodu, ze všech sil jsem se o to snažila, ale když o to ten druhý nestojí, to se člověk může stavět na hlavu a stejně toho nedosáhne. Kvůli svému muži jsem se i naučila sprostě mluvit (i když mi to ze začátku teda ani přes pusu nelezlo a měla jsem velmi omezený slovník), protože když jsem nechtěla na jeho styl komunikace přistoupit, slovní agresi stupňoval, když jsem nemluvila, nadával taky a dusno vydržel i několik týdnů, odpírání sexu se taky minulo účinkem (nechyběl mu). Řešení tedy pro zakladatelku neznám a sama bych nějaké potřebovala (i když tak nějak tuším, že to dlouhodobě bude neúnosné). Na odchod jsem připravena (teda alespon finančně), ale ještě to nechci vzdát, zatím převažuje to, že je to lepší s ním, jak bez něho, ale jakmile převáží ty negativa nebo jakmile mi šáhne na děcka mizím a v životě už mě neuvidí. anonym Alena

• Nahlásit
  • Citovat
17669
23.3.17 15:33
@Aries6 píše:
Jako co ho žere? Že musí nad rámec svojí práce opravovat práci někoho, kdo mu to má předložit hotové??? A pak nestíhá to svoje.

U toho neni treba zmiňovat vzdělání, pokud z něj nemá trauma a potřebu jim to dat sežrat. Rika se tomu mindrak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
23.3.17 15:38

Alenko, nic se nezlepsi, pokud treba nedostane infarkt a neprehodi se mu vnímání světa. A ty půjdeš niz a niz az zjistíš, ze uz dal nemůžeš. Promluv si s mim a jestli to nepůjde, zabal to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama