Mám se s ním rozejít? ano nebo ne

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 18:43

Mám se s ním rozejít? ano nebo ne

S přítelem spolu budeme už třetí rok. On do mě byl zamilovaný rok před tím. Já jsem ho nechtěla, ale potom jsem mu na ten vztah kývla. Několikrát mi řekl, že mě miluje a takové ty věci. Já jsem mu to nikdy neřekla, prostě to necítím. Vím, že spousta z Vás se bude ptát, proč s ním vlastně jsem. Já sama to úplně nevím. Před nějakou dobou měl úmrtí v rodině (nejbližší rodina) a ja jsem se s ním prostě nemohla jen tak rozejít, když byl na prášky z úmrtí. Mě ten vztah asi dost ničí, asi jsem posera, ze jsem se s ním ještě nerozešla, ale on je to můj hodně dobrý kamarád a udělá pro mě všechno, co chci, i to, co nechci a nechtěla bych o něj přijít. Mluví o svatbě, společném bydlení, a že už se těší, jak budeme mít děti a mě je z toho spíš špatně. Myslím, že jsem si sama odpověděla už v průběhu tohoto příspěvku. :) Upřímně mám i trochu strachu jeho reakce, až mu to řeknu. Ve smyslu, že se bojím, aby si něco neudělal. Problém je i ve mě, já to vím. Mám nepěkný vztah s otcem, který se mi promítá do osobního života a vztahů s opačným pohlavím. Je to můj první vážný vztah v životě, je mi přes 20. Ostatní vztahy byly spíš kamarádství s výhodami. Ptám se čistě na Váš názor na věc. Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2428
16.10.21 18:49

Ukonči to! Dej vám oběma šanci potkat partnera/ku, který o toho druhého bude skutečně stát. Jednostranný vztah nic nepřinese, sice tě miluje, bude se trápit, ale časem to přebolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23794
16.10.21 18:50

Ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
16.10.21 18:55

Ukončila bych to hned dneska, nechápu jak můžeš někoho 3 roky takhle tahat za nos.. dej mu přečíst tohle a taky mu bude ze vztahu s tebou špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9370
16.10.21 18:56

Rozejdi se s nim…Ty si nezaslouzis byt s nekym koho nemilujes a on si nezaslouzi byt ve vztahu, kde neni milovan.Oba byste se jen trapily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.21 07:28

Ano rozejdi…
Ja sice rikam, ze ona tam nejaka laska musi byt aby spolu dva spali, ale po 2 letech vztahu clovek uz vi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2338
17.10.21 12:47

Ukonči to, zaslouží si ženu, která mu dá v to co on ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2338
17.10.21 12:47

@jednažena moc pěkně řečeno :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
17.10.21 13:51

Pokud už jen nad rozchodem přemýšlím, tak ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
19.10.21 07:51

Nechej ho. Měla jsem to podobně pět let a byla fakt nešťastná. Jsme spokojenější bez sebe, i když to že začátku bolelo. Může se ti stát, že se zamiluješ jinde, vztah stejně ukončíš nebo budeš přítele podvádět. A ta druhá varianta za to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9370
19.10.21 13:19
@onajeblond píše:
@jednažena moc pěkně řečeno :palec:

Děkuju ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
23.10.21 04:30

Jejda, takhle “mrhat” casem ve 20 a planovat spolecnou budoucnost s nekym, koho nemilujes? To vubec nedava smysl. Ja chapu, ze se bojis mu to rict, ale fakt bys mela co nejdriv, lehci to uz nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
23.10.21 16:24

Rozejdi se s ním hned, za nos si ho tahala už dlouho. Nedělej nikomu planý naděje ani tobě by se to nelíbilo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat