Mám se vrátiti k bývalému příteli?

27.7.20 19:22

mám se vrátiti k bývalému příteli

Dobrý den, jdu si k vám pro radu. S ex přítelem jsme od sebe asi skoro rok s tím že jsme spolu byli necelé dva roky. Po celý rok jsme v kontaktu, scházíme se, spíme spolu a vše co se dělá běžně. Už několikrát jsme zkoušeli od sebe odejít, ukončit to a udělat za tím tlustou čáru ale nevydrželo nám to ani jeden den. On my vždy napsal nebo já jemu. Chybíme si a nedokážeme si představit že by jsme se neviděli. On není zrovna tip chlapa co by dával city najevo, takže nevím co si o tom myslí a co vlastně chce :nevim:. Bojím se ho na to zeptat abych ho neztratila úplně. Ráda bych se k němu vrátila, rozešel se se mnou kvůli mému chování, byla jsem žárlivá ale spousta věcí jsem si uvědomila ale bojím se že, on tomu nebude věřit. Myslím si že k sobě prostě patříme a jsme si souzeni nebo aspoň já to tak cítím. Mám vůbec si s ním promluvit? Děkuji za upřímnou odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2
27.7.20 19:25

Ahoj. Já bych si s přítelem promluvila. Aspoň budeš vědět i co on chce :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14752
27.7.20 19:26
@Vilma36 píše:
Ahoj. Já bych si s přítelem promluvila. Aspoň budeš vědět i co on chce :D

já vím co chce, šu. kat se zakladatelkou a mít volný ruce pro cokoliv dalšího, tedy proč měnit ideál? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
27.7.20 19:29

Jak si můžete chybět, když spolu po celý rok vaší samozvané odluky spíte? To je přeci nesmysl! Takže, patříte k sobě, je to pravá láska, jinak byste bez sebe vydrželi! Good luck.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.20 19:32

Bojím se toho že když to na něj vytáhnu a budu se s ním pokoušet o tomhle mluvit, tak uteče :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9297
27.7.20 19:34

@máma123741 On se s tebou rozešel, protože mu vadilo tvoje chování, ale i tak se vidíte každý den, spíte spolu a děláte vše, co se běžně dělá? Bez rozchodu to vypadalo jak? Nezlob se na mě, ale si hloupá, když rozchod, tak se vším všudy ne? Takhle mu tvoje chování nevadí? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12665
27.7.20 19:35
@pohledzdruhestrany píše:
já vím co chce, šu. kat se zakladatelkou a mít volný ruce pro cokoliv dalšího, tedy proč měnit ideál? :nevim:

No presne, zakladatelko, nejsi tak trochu naivka? Ma vsechno, co chce, bez jakehokoli zavazku :nevim: az se naskytne nejaka zajimavejsi, tak bude najednou ticho po pesine ani nemrknes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.20 19:36

@arinecka No to právě nevím, vůbec o tom spolu nemluvíme, vůbec nevím co cítí a chce. Nechce se se mnou přestat vídat, protože mě prý má rád :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7003
27.7.20 19:40
@máma123741 píše:
Dobrý den, jdu si k vám pro radu. S ex přítelem jsme od sebe asi skoro rok s tím že jsme spolu byli necelé dva roky. Po celý rok jsme v kontaktu, scházíme se, spíme spolu a vše co se dělá běžně. Už několikrát jsme zkoušeli od sebe odejít, ukončit to a udělat za tím tlustou čáru ale nevydrželo nám to ani jeden den. On my vždy napsal nebo já jemu. Chybíme si a nedokážeme si představit že by jsme se neviděli. On není zrovna tip chlapa co by dával city najevo, takže nevím co si o tom myslí a co vlastně chce :nevim:. Bojím se ho na to zeptat abych ho neztratila úplně. Ráda bych se k němu vrátila, rozešel se se mnou kvůli mému chování, byla jsem žárlivá ale spousta věcí jsem si uvědomila ale bojím se že, on tomu nebude věřit. Myslím si že k sobě prostě patříme a jsme si souzeni nebo aspoň já to tak cítím. Mám vůbec si s ním promluvit? Děkuji za upřímnou odpověď

Asi jsem to nějak nepochila.. Jak a kdy jste se rozešli? A to pořád spolu spíte? Šla bych se asi schovat někam za roh, tam si pořádně nafackovala a pak bych se zamýšlela nad vztahem nebo spíše nevztahem. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.20 19:41
@Plmo píše:
Asi jsem to nějak nepochila.. Jak a kdy jste se rozešli? A to pořád spolu spíte? Šla bych se asi schovat někam za roh, tam si pořádně nafackovala a pak bych se zamýšlela nad vztahem nebo spíše nevztahem. :nevim:

Rozešli jsme se vlastně minulý rok v srpnu a před tím jsme spolu byli 2 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12665
27.7.20 19:43
@máma123741 píše:

A v cem to rozejiti spocivalo?? Kdyz se nadale schazite, spite spolu, rikate si, ze se mate radi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.20 19:45
@unuděná píše:
A v cem to rozejiti spocivalo?? Kdyz se nadale schazite, spite spolu, rikate si, ze se mate radi :nevim:

No já jsem byla dost žárlivá, nevěřila jsem mu že mě nepodvádí. :( Teď už bych taková nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12665
27.7.20 19:46
@máma123741 píše:
No já jsem byla dost žárlivá, nevěřila jsem mu že mě nepodvádí. :( Teď už bych taková nebyla.

Coz neni odpoved na to, na co jsem se ptala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.20 19:48
@unuděná píše:
Coz neni odpoved na to, na co jsem se ptala.

Já sama totiž nevím :nevim:
Já jsem s ním rozcházet nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4167
27.7.20 19:50
@máma123741 píše:

Kdybys s ním ted nespala, co by vám zbylo? Nech si ho na sex než najdeš jiného a neřeš to. On to dělá zrovna tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama