Mám sexuální úchylku - lákají mě mladí kluci

Anonymní
31.7.13 20:40

Mám sexuální úchylku

Ahoj slečny, ženy, maminky,

předně se omlouvám za anonymní zpověď a prosím o zachování anonymity.
Už nějakou dobu se potýkám s problémem, který vznikl teprve nedávno. Začali se mi v mém věku téměř 30 let líbit hodně mladší kluci, z pravidla tak od 16-22 let. Dnes se mi zdál sen, že jsem byla zamilovaná do 16 letého kluka, který chodil do prváku na střední škole. Už si opravdu přijdu jako nemocná. Začalo teprve před asi čtvrt rokem, kdy se mi začal líbit zpěvák jedné chlapecké skupiny (20 let). Od té doby si všímám a sexuálně mě přitahují pouze mladší kluci. Před tím jsem běžně měla vztahy se stejně starými nebo staršími partnery.

Začíná mě to docela trápit a přemýšlím, zda bych neměla navštívit psychologa nebo možná sexuologa? Nebo to přejde? Dřív jsem byla úplně normální holka a teď tohle. Opravdu mě to trápí.

Děkuji za rady.

Třeba Martina

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21860
31.7.13 20:42

A co je na tom, když je baba starší? Zkušenost, no, jsou i mlaďoši, co je starší baby lákaj, nevím, proč bys to měla brát jako nějakou vadu (v případě, že nemáš manžela a děti), holt si chceš užít, láká tě to, no a?? Vůbec to neřeš, najdi si nějakýho zajíce a buď ráda, že máš chutě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
31.7.13 20:43

No tak pokud ty sama s tím máš problém a cítíš se špatně tak situaci s pomocí psychologa a sexuologa řeš, uvidíš kde je problém. Jako spoléhat se na to že něco přejde je celkem k ničemu postup většinou :nevim:

Btw. mně to až tak divný nepřijde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3831
31.7.13 20:45

Ahoj, já to tak mám odjakživa. Vždycky mě přitahovali mladší kluci, v 18-ti jsem chodila s 15-ti letým a byla to láska jako trám. Vlastně jsem staršího neměla nikdy.
Dneska mi je 27 let a mám o šest let mladšího manžela a společně jedno dítě. A klape nám to. Jsme trnem v oku mnoha lidem, ale je nám spolu opravdu dobře. Tam, kde já jsem dospělá, je on puberťák a naopak.

Myslím, že je to možná daný i způsobem myšlení, třeba jsme ještě nedospělý (myslím ty, já a další, co to takhle mají) nebo že by dokazováním si, že nejsme ještě tak staré?? Nevím, ale myslím, že není zač se stydět jen proto, že tě přitahují mladší kluci. Jen pozor na ty, co jsou pod zákonem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
31.7.13 20:46

Říká se, že ženská kolem 30 je na sexuálním vrcholu, kdežto chlapi jsou na vrcholu kolem 20, ne? :D způsobuje ti to nějaké problémy? jsi vdaná? problém bych viděla, kdyby to byli malí kluci, ale to, co píšeš, jsou už dospělí, i když ucha :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2449
31.7.13 20:47

Pro me je taky lepsi představa, ze to delam s 18ti letym klukem, nez s padesatnikem :poblion: To je mi 29 :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.13 20:50

Vdaná ani zadaná nejsem, jsem i bez dětí. Problém to pro mě celkem je, protože bych ráda našla už muže pro život a měla dítě. Jenže mě muži, co mi nadbíhají vůbec nepřitahují a vidím to jako velký problém.

Zakladatekla

• Nahlásit
  • Citovat
3347

Ja nevim kdyz je to platonicke tak je to fuk ne. Tak se kochej. Prozradis kolik ti je. Treba by to nebyl zas tak strasnej vekovej rozdil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11692

Každý má nějakou úchylku, píšeš od 16 let tak to je v pořádku… Já bych se tím nijak netrápila, myslím, že vidět do hlavy jiným lidem, ještě by jsme se divili co všechno tam mají za úchylky :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.13 20:52

@Vrtul Je mi 29. :oops: :roll:

Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.7.13 20:53

No tak já se přidám, ale mám to opačně.
Je mi 35 a po dlouhodobé špatné zkušenosti s mladším partnerem (ale nemusel to být spouštěč) mám v tuhle chvíli asi úchylku na starší, ideálně cca 50…
Přijdou mi mužný, vyzrálý, prostě sexy… :,(
ale hledejte partnera pro život v týhle kategorii, žejo.

• Nahlásit
  • Citovat
4466
31.7.13 20:54

Prosím tě, jaká úchylka? Prostě se ti líbí. Hlavně, že mají občanku a není co řešit :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
31.7.13 20:55

Jejda :lol: jak ja byc si dala nejakeho mladeho nezkuseneho zajocha :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.13 20:56

Taky mám uchylku sice né takovouhle ale je ujetá a vím že se nikdy nevyplní tak si to vzdy dopřávám jen ve snu :lol: jedná se o unos, násilí a zamilovaný darebák :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.7.13 20:56

@Žirafátko No, ona to úchylka je a je to dokonce i odborně nazváno. :oops:

Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie