Mám si ho vzít, nebo ne?

Anonymni
5.4.09 21:40

Mám si ho vzít nebo ne ?

Zdravím vás holky a prosím o radu, žiju s přítelem cca 4 roky a máme dvě děti (23měsíců a 9 měsíců). Když jsme se s přítelem seznámili bylo to moc hezké, rozuměli jsme si, byl vtipný, byla jsem prostě zamilovaná, ale ve chvíli když jsem čekala první miminko, změnil se… změnil se tak, že jeho režim vypadal následovně, ráno odešel do práce a vrátil se hodně pozdě večer a někdy byl i opilý… byl se mnou a s maličkým jen o víkendu.. když jsem se ho ptala proč chodí pořád opilý, říkal, že uzavírá obchody a že to jine nejde než v hospodě. Doufala jsem,že se to změní. Ale když jsem porodila po měsíci jsem se zbalila o odešla s maličkým k rodičům. Pak mi to bylo hrozně líto, volali jsme si, mailovali a zase znovu ty sladké řečičky, kterým jsem uvěřila. Po 6 měsících od prvního porodu jsem otěhotněla znovu. Byla jsem moc ráda, že se mi, nám narodí miminko, ale situace je ještě složitější, trochu se to srovnalo, opilý každý den nechodí, ale ta komunikace vázne, vázne a moc… nemá na mě vůbec čas, nehraje si s dětma nehlídá je, vždycky říká, že on vydělává a já že se mám starat o děti, neodpočinu si. Plánoval svatbu, ale odmítla jsem ho… hádáme se, chtěla bych navštívit poradnu. Zůstat s ním chci, neboť chci zachovat dětem tátu, ale jsem nešťastná ve vztahu a on tvrdí, že jsem se taky změnila po porodu. Mám si ho holky vzít ? Stejně s ním budu kvůli dětem i zajištění, nemám kam jinam jít. Nespíme spolu už vůbec, jednou za dva měsíce, a ani mě to nějak nebaví…
Poradte mi prosím… Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7094
5.4.09 21:51

No, jestli to, co píšeš, myslíš vážně, tak si ho opravdu neber…jako poslední možnost bych mu dala tu poradnu.
Zachovat dětem tátu…táta si s dětma hraje, učí je nové věci, blbne s nima a ukazuje jim, jaký je vlastně „normální“ vztah muž - žena.
Takže pokud Ti vyhovuje, že Tvým dětem jednou případné stejné chování jejich partnera přijde ok, protože v tom vyrůstali, tak s ním kvůli zajištění klidně zůstaň.
Asi je taky důležité ujasnit si priority. Jestli to hmotné „zajištění“ je pro Tebe a děti důležitější než láska, podpora, pomoc v domácnosti, rodinná pohoda, sex…

Držím palce, ať se buď tátou rychle stane díky odborné pomoci, nebo se brzy najde skvělý nový táta a přítel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.4.09 22:07

hledat novýho tátu se mi opravdu nechce, bála bych se že začnou stejné potíže nebo podobné jako v tomto vztahu. A i když si s nimi teď moc nehraje, třeba bude dobrý táta až děti více povyrostou. Moje máma mi říkala,ž e chlapi na ty malý dětičky moc nejsou, ale až povyrostou ?? až začnou mluvit,Je to těžký. Nechcijim dělat bordel v hlavičkách, mají tátu rádi i tak… jsou rádi doma ve svém pokojíku. A co se týče našeho vztahu, doufejme, že se vyřeší, asi to záleží na mě, když budu hodná a poslušná žena… jak on říká… Ale já jsem spíše ten typ, že si nenechám nic líbit. Já prostě nevím co dělat.. asi potřebuju odbornou péči… :D
zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
1027
5.4.09 22:13
Anonymni píše:
asi to záleží na mě, když budu hodná a poslušná žena… jak on říká… Ale já jsem spíše ten typ, že si nenechám nic líbit. Já prostě nevím co dělat.. asi potřebuju odbornou péči… :D
zakladatelka

Bacha na to - takto většinou začíná i domácí násilí, když muž svoje chyby svaluje na ženu..... takového chlapa bych si raději nebrala. Budeš-li s ním- dobrá, ale koukej se abys měla zadní vrátka otevřená :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
5.4.09 22:13

Máš pravdu, odbornou péči potřebuješ rozhodně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
5.4.09 22:14

Máma ti kecala :wink: Jsou chlapi, co jsou tátové od narození svých dětí, ne-li ještě dřív, jasně, ne všichni, někteří k tomu musí dospět časem, ale v hospodě se na to, jak být táta přichází dost blbě! :?

Hodná a poslušná žena znamená co? 8O

Jestli máš možnost jít aspoň k rodičům, vem děti a jdi, urovnej si myšlenky o samotě bez něj a uvidíš. Ale já osobně bych s takovýmhle chlapem nezůstala ani omylem!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
5.4.09 22:23

souhlasím s gandelion.
Tvůj přítel s poradnou souhlasí, nebo jste o tom ještě nemluvili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3826
5.4.09 23:39

Teda zakladatelko,jestli je to míněno vážně,tak asi opravdu pomoc potřebuješ.
Tohle přeci nemůžeš brát za normální rodinu a už vůbec ne tátu?
A maminka ti asi opravdu lhala,to možná bývalo za tvého dětství,ale ted je doba jiná (samozřejmě jsou vyjímky). A také těch 23měsíců není zrovna miminko,myslím že už je to dost komunikativní a samostatný človíček.
Dle mého,jestli s ním zůstaneš,odnesou to hlavně děti. Ony vycítí a maličké neshody mezi rodiči,co potom hádky a nezájem ze strany otce.

Z řečí o poslušné ženě mi vstávají chlupy na těle a časté návštěvy restaurčních zařízení,to raději nekomentuji.

Opravdu si myslíš,že být s ním kvůli dětem,je dobrá volba?

A odpověd na otázku k tématu. Ne,neber. Nic se tím rozhodně nevyřeší a určitě nezlepší. Takhle máš jednodušší případný odchod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
6.4.09 00:42

nechápu proč ho chceš?proto že je opilej a o Vás nemá zájem??Nebud hloupá,nic se tím nezmění,spíš naopak to bude ještě horší.určitě na tebe někde ten pravej čeká a šla bych od toho vašeho táty co nejdřív pryč,škoda promarněnýho času a lepší je odejít než to ty děti budou chápat.Držim ti moc palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
6.4.09 07:05

No nevím, spousta holek tu řeší, jestli se s takovým člověkem rozvést nebo ne a ty řešíš, jestli si ho máš vzít 8O Podle mě brát by si měl člověk někoho, koho miluje a chce s ním být, ne někoho takového…

Taky si nemyslím, že když není dobrý otec teď, tak se jím časem nějak sám od sebe stane. Jak asi, když k těm dětem nebude mít vztah? A jak dlouho chceš čekat? Dvouleté dítě ho nebaví - tak možná bude pětileté? Desetileté? Patnáctileté? A děti to budou vyžírat, protože budou čekat, až tatínka začnou zajímat?

Teda, i mě by zajímalo, jak vypadá taková hodná a poslušná žena 8O To vždycky nestačím zírat, jaké perly jsou někteří pánové schopni vypustit… :roll:

Ale tu poradnu určitě zkuste, za to nic nedáte, třeba se příteli rozsvítí. A když to nepomůže, tak pryč, a co nejrychleji, jak říká Kamča - než to ty děti budou chápat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
6.4.09 07:17

Ještě co se týče té opilosti a uzavírání obchodů - i v hospodě mívají občas nějaké nealko, popř. se dá pít s mírou - pokud není předmětem obchodu to, že se sází, kdo víc vydrží :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.4.09 08:17

Určitě si ho neber.
Tak máš jedinou šanci, aby měl důvod se zlepšit. A pokud ne, máš vrátka
volná. Rozhodně mu nevlítni do klícky.
Když se tak moc změnil po narození dítěte, jak se asi změní po svatbě ?
Rozhodně nepočítej s tím, že k lepšímu. To jenom chlapi slibují, a my ženské si to přejem. Skutečnost je ale jiná. Jakmile chlap má jistotu, že jsi jeho, přestane se snažit úplně, stane se tak sebejistým, že je mu tvůj názor a tvé problémy úplně lhostejné.
Některej, přestane zvát svou ženu na večeře, jinej ji přestane nosit kytky,
a jinej přestane chodit domů, přispívat ženě na domácnost.
Ovšem ty první případy se s těmi druhými nedají srovnat.
Vyjímky samozřejmě existují, ale to by jsi už dávno poznala.

• Nahlásit
  • Citovat
2661
6.4.09 09:56

Je těžké posoudit vaši situaci podle pár řádků, ale podle mého:

Já bych si ho rozhodně nebrala. Jestli se takhle chová před svatbou, po svatbě se to určitě nezlepší. Řekla bych, že spíš naopak.

Chápu, že je těžké odejít, osamostatnit se. Rozhodně bych vyhledala odborníka. Ideálně vy oba.

Obchody a pití. To jsou opravdu jen směšné výmluvy. A ta věta o hodné a poslušné manželce, to je tedy síla.

No nemáš to lehké, v každém případě ti přeju hodně štěstí a zdravý rozum při rozhodování. Ať vám to dopadne co nejlépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
6.4.09 09:59

Podle me si te tou svatbou chce pojistit, ze od nej tak lehce neodejdes. :nevim: Rozhodne bych si ho nebrala, zkusila bych poradnu a nechavala si otevrena zadni vratka.
Svatbou se k lepsimu urcite nezmeni a tata by mel byt od porodu a ne az „se mu zacne chtit“ :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35465
6.4.09 10:28

Teda ted si ho fakt neber … a zkus to pouzit jako paku, abys ho dostala do poradny..... hlavne se nesebeobetuj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama