Mám si nabarvit vlasy před schůzkou?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 09:00
Mám si nabarvit vlasy před schůzkou?

Mám dotaz, možná pro někoho hloupý. Dnes odpoledne mám rande a už mi celkem dost prosvítají šediny. Zatím jsem se nestihla nabarvit…Vlasy si barvím hennou. Šli byste se šedinami nebo si je mám ještě rychle nabarvit? :think:
Prosím anonym!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Luucy
Kecalka 156 příspěvků 20.04.19 09:13

Koupila bych nejaky vymyvaci preliv ;)

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 20.04.19 09:16

No jestli to stíháš, proč by sis je nenabarvila? Akorát bacha čerstvá henna někomu může fest smrdet, já se z toho smradu dokonce :poblion: a to něco vydržím :lol: kdyztak v drogerce maj takové spreje, nastrikas, zakryjou odrosty a sediny a jak si pudeš umejt hlavu tak se hned smejou.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 20.04.19 09:18

Nabarvit ;)

Russet
Neúnavná pisatelka 15803 příspěvků 20.04.19 09:19
@Anonymní píše:
Mám dotaz, možná pro někoho hloupý. Dnes odpoledne mám rande a už mi celkem dost prosvítají šediny. Zatím jsem se nestihla nabarvit…Vlasy si barvím hennou. Šli byste se šedinami nebo si je mám ještě rychle nabarvit? :think:
Prosím anonym!

Zkusila bych ten sprej na odrůstající vlasy. Nebarvila bych nahonem. Kdyby to náhodou chytlo blbě. Ale zas chlap, co o tebe má zájem, asi neuteče poté, co ses jednou blbě nabarvila. Jsou poměrně barvoslepí :jazyk: Vzala bych si kšiltovku.

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 24363 příspěvků 20.04.19 09:20
@Anonymní píše:
Prosím anonym!

Za tu dobu, co sedíš na netu, už jsi mohla být nabarvená třikrát… :)

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 24363 příspěvků 20.04.19 09:21
@Russet píše:
Zkusila bych ten sprej na odrůstající vlasy. Nebarvila bych nahonem. Kdyby to náhodou chytlo blbě. Ale zas chlap, co o tebe má zájem, asi neuteče poté, co ses jednou blbě nabarvila. Jsou poměrně barvoslepí :jazyk: Vzala bych si kšiltovku.

Na rande bych tedy nikdy v kšiltovce nešla, ale chápu, že každý to má jinak… 8)

kve-tinka
Závislačka 4988 příspěvků 3 inzeráty 20.04.19 09:22

Nabarvit!!! ;)

Russet
Neúnavná pisatelka 15803 příspěvků 20.04.19 09:25
@free333 píše:
Na rande bych tedy nikdy v kšiltovce nešla, ale chápu, že každý to má jinak… 8)

No tak když se hodíš do gala, tak asi kšiltovka nebude to pravé. Ale zakladatelka si nestíhá obarvit vlasy a v den rande „zjistí“, že má odrosty. Takže ta asi nebude zrovna šatičkový typ…

EvulinkaH
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 20.04.19 09:30

Pokud se barvíš hennou, tak nebarvit-jednak to dost smrdí, takže bys byla nervózní, jednak můžou zůstat fleky na čele, uších i prstech. Zamaskovala bych to tím barevným sprejem.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 20.04.19 09:31

Hlavne pouzij vyzkousenou znacku a odstin.

Malaga
Nadpozemská drbna 25754 příspěvků 20.04.19 09:32

Tak záleží co očekáváš…

Monchichik
Echt Kelišová 8276 příspěvků 20.04.19 09:37

Tak s odrůstajícími šedinami bych nechodila vůbec nikam, natož na rande. Samozřejmě nabarvit ;)

My Melody
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 20.04.19 09:39
@Anonymní píše:
Prosím anonym!

Nabarvi osvedcenou hennou, ale neexperimentuj, ja takhle experimentovala s barvami pred schuzkou a prijela jsem na rande se zelenkavym odstinem, smichala jsem dokopy hrzavy a cerny henna krem a vysledna barva byla hnedo zelena. :( :D

My Melody
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 20.04.19 09:48
@Russet píše:
No tak když se hodíš do gala, tak asi kšiltovka nebude to pravé. Ale zakladatelka si nestíhá obarvit vlasy a v den rande „zjistí“, že má odrosty. Takže ta asi nebude zrovna šatičkový typ…

A co klobouk?
Nejlip nejaky extravagantni, :mrgreen: pulmetrovy a nikto ji nebude koukat na vlasy, kazdy bude cumet na klobouk, aktualne treba s velikonocni, vajickovou dekoraci :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama