Mám si najít nového kocoura?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 18:25
Mám si najít nového kocoura?

Děvčata, už delší čas to tady pročítám a tak vím, že jste expertky na všechno. Potřebovala bych od vás tedy radu, nebo zkušenost. S manželem jsme se poznali před dvaceti lety a víc než patnáct let jsme manželé. Naše manželství má vzlety i pády ale vesměs si nemůžu na nic zásadního stěžovat. Chybí mi pořádný sex a chtěla bych ho asi vyzkoušet jinde. Předesílám, že nikdo se v mém okolí zatím nevyskytuje. Důvodem je moje neuspokojenost, manžel ho má celkem malého, kdysi jsme naměřili 12-13 centimetrů. Myslíte, že to mám risknout a zkusit sex s pořádně vybaveným, nebo se mám držet toho svého a zapomenout na tyhle myšlenky. Prosím anonymně, citlivé údaje. L.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5446 příspěvků 24.02.18 18:30

Já jsem pro věrnost.

Božislava
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 24.02.18 18:34
@Anonymní píše:
Děvčata, už delší čas to tady pročítám a tak vím, že jste expertky na všechno. Potřebovala bych od vás tedy radu, nebo zkušenost. S manželem jsme se poznali před dvaceti lety a víc než patnáct let jsme manželé. Naše manželství má vzlety i pády ale vesměs si nemůžu na nic zásadního stěžovat. Chybí mi pořádný sex a chtěla bych ho asi vyzkoušet jinde. Předesílám, že nikdo se v mém okolí zatím nevyskytuje. Důvodem je moje neuspokojenost, manžel ho má celkem malého, kdysi jsme naměřili 12-13 centimetrů. Myslíte, že to mám risknout a zkusit sex s pořádně vybaveným, nebo se mám držet toho svého a zapomenout na tyhle myšlenky. Prosím anonymně, citlivé údaje. L.

Tak ono už existují operace na prodloužení penisu, jestli Ti jde jen o tohle.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 18:39

Vyzkoušet sex s někým jiným… vlastní zkušenost, ovšem měli jsme jiný problém…přítel na sex není… Já se nyní nějak zklidnila…, mám mimčo, takže není ani chuť..před ním mi to dost chybělo..

Tableta
Závislačka 3928 příspěvků 24.02.18 18:41

Pořádně vybavený muž, jak to nazýváš, ti nezaručí pořádný sex :) Taky jsem pro věrnost, takže ti spíš doporučuju koupi nějaké pomůcky.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 24.02.18 18:41

Tak teď si mě pobavila, já myslela podle nadpisu že hledáš kocoura jako zvíře a ne chlapa s větším pérem :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 18:42

Vím, že existuje spousty přípravků na prodloužení penisu. Manžel ale ví o své nevybavenosti, kdysi se prý nad jeho velikostí podivila jeho mamka a je na tohle téma hodně citlivý. Jakákoliv debata na tohle téma je tak zakázaná. L.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 18:44

Pomůcky mám, ale už mi nestačí.

Jannnča
Závislačka 3772 příspěvků 24.02.18 18:54

P R Á Z D N I N Y :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:…bože, ať už zase začne škola.
Který jsi kraj? ;)

PetrBk
Kecalka 306 příspěvků 24.02.18 19:10

Je vám doufám jasný, že ty kraviny na zvětšení pepíka nefungujou? Možná trochu ty prodlužovače, které se musí nosit tisíce hodin a výsledek no…

Operace? Jaká? Taková ta co povystrčí penis o 1cm z pánevního dna? Pecka :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 19:26

@Jannnča, Zadala jsem špatně téma? Je na něm něco k nepochopení? Ne u nás nejsou prázdniny, navíc, každé dítě je má už jinak.
Prostě mi to normálně chybí, ten pocit vyplněnosti, jestli mě chápete. Já to nikdy nezažila. Kamarádky vypráví, jak je kolikrát sex s manželem bolí, když víc tlačí, nebo se rozdovádí. U nás můžeme vyzkoušet cokoliv a nikdy prostě ten pocit zaplněnosti nemám.

PetrBk
Kecalka 306 příspěvků 24.02.18 19:44

A po 20ti letech to najednou vadí? :think:

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9290 příspěvků 24.02.18 20:07
@Anonymní píše:
Děvčata, už delší čas to tady pročítám a tak vím, že jste expertky na všechno. Potřebovala bych od vás tedy radu, nebo zkušenost. S manželem jsme se poznali před dvaceti lety a víc než patnáct let jsme manželé. Naše manželství má vzlety i pády ale vesměs si nemůžu na nic zásadního stěžovat. Chybí mi pořádný sex a chtěla bych ho asi vyzkoušet jinde. Předesílám, že nikdo se v mém okolí zatím nevyskytuje. Důvodem je moje neuspokojenost, manžel ho má celkem malého, kdysi jsme naměřili 12-13 centimetrů. Myslíte, že to mám risknout a zkusit sex s pořádně vybaveným, nebo se mám držet toho svého a zapomenout na tyhle myšlenky. Prosím anonymně, citlivé údaje. L.

Jo, riskni, ale kocour ho nebude mít ani těch 12 cm :zed:

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9290 příspěvků 24.02.18 20:08
@Anonymní píše:
@Jannnča, Zadala jsem špatně téma? Je na něm něco k nepochopení? Ne u nás nejsou prázdniny, navíc, každé dítě je má už jinak.
Prostě mi to normálně chybí, ten pocit vyplněnosti, jestli mě chápete. Já to nikdy nezažila. Kamarádky vypráví, jak je kolikrát sex s manželem bolí, když víc tlačí, nebo se rozdovádí. U nás můžeme vyzkoušet cokoliv a nikdy prostě ten pocit zaplněnosti nemám.

Třeba není problém v něm…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 20:25

@PetrBk, no vadilo mi to asi vždycky, ale nějak nebylo tolik času o tom přemýšlet (i když tohle rozhodně není poprvé, kdy na to myslím). Budovali jsme hnízdo, kariéra, děti, pak zase kariéra. Mě navíc sex přestal během těch let úplně bavit, ne že by mi tedy nechyběl, ale manžel ho celkem vyžaduje a potřebuje a ještě ke všemu má pocit, že si to já taky přece musím užívat. Jenže já pak spíš bulím do polštáře.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama