Mám si najít nového kocoura?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 18:25
Mám si najít nového kocoura?

Děvčata, už delší čas to tady pročítám a tak vím, že jste expertky na všechno. Potřebovala bych od vás tedy radu, nebo zkušenost. S manželem jsme se poznali před dvaceti lety a víc než patnáct let jsme manželé. Naše manželství má vzlety i pády ale vesměs si nemůžu na nic zásadního stěžovat. Chybí mi pořádný sex a chtěla bych ho asi vyzkoušet jinde. Předesílám, že nikdo se v mém okolí zatím nevyskytuje. Důvodem je moje neuspokojenost, manžel ho má celkem malého, kdysi jsme naměřili 12-13 centimetrů. Myslíte, že to mám risknout a zkusit sex s pořádně vybaveným, nebo se mám držet toho svého a zapomenout na tyhle myšlenky. Prosím anonymně, citlivé údaje. L.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 24.02.18 18:30

Já jsem pro věrnost.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 24.02.18 18:34
@Anonymní píše:
Děvčata, už delší čas to tady pročítám a tak vím, že jste expertky na všechno. Potřebovala bych od vás tedy radu, nebo zkušenost. S manželem jsme se poznali před dvaceti lety a víc než patnáct let jsme manželé. Naše manželství má vzlety i pády ale vesměs si nemůžu na nic zásadního stěžovat. Chybí mi pořádný sex a chtěla bych ho asi vyzkoušet jinde. Předesílám, že nikdo se v mém okolí zatím nevyskytuje. Důvodem je moje neuspokojenost, manžel ho má celkem malého, kdysi jsme naměřili 12-13 centimetrů. Myslíte, že to mám risknout a zkusit sex s pořádně vybaveným, nebo se mám držet toho svého a zapomenout na tyhle myšlenky. Prosím anonymně, citlivé údaje. L.

Tak ono už existují operace na prodloužení penisu, jestli Ti jde jen o tohle.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 18:39

Vyzkoušet sex s někým jiným… vlastní zkušenost, ovšem měli jsme jiný problém…přítel na sex není… Já se nyní nějak zklidnila…, mám mimčo, takže není ani chuť..před ním mi to dost chybělo..

Tableta
Závislačka 4108 příspěvků 24.02.18 18:41

Pořádně vybavený muž, jak to nazýváš, ti nezaručí pořádný sex :) Taky jsem pro věrnost, takže ti spíš doporučuju koupi nějaké pomůcky.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 24.02.18 18:41

Tak teď si mě pobavila, já myslela podle nadpisu že hledáš kocoura jako zvíře a ne chlapa s větším pérem :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 18:42

Vím, že existuje spousty přípravků na prodloužení penisu. Manžel ale ví o své nevybavenosti, kdysi se prý nad jeho velikostí podivila jeho mamka a je na tohle téma hodně citlivý. Jakákoliv debata na tohle téma je tak zakázaná. L.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 18:44

Pomůcky mám, ale už mi nestačí.

Jannnča
Závislačka 3772 příspěvků 24.02.18 18:54

P R Á Z D N I N Y :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:…bože, ať už zase začne škola.
Který jsi kraj? ;)

PetrBk
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 24.02.18 19:10

Je vám doufám jasný, že ty kraviny na zvětšení pepíka nefungujou? Možná trochu ty prodlužovače, které se musí nosit tisíce hodin a výsledek no…

Operace? Jaká? Taková ta co povystrčí penis o 1cm z pánevního dna? Pecka :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 19:26

@Jannnča, Zadala jsem špatně téma? Je na něm něco k nepochopení? Ne u nás nejsou prázdniny, navíc, každé dítě je má už jinak.
Prostě mi to normálně chybí, ten pocit vyplněnosti, jestli mě chápete. Já to nikdy nezažila. Kamarádky vypráví, jak je kolikrát sex s manželem bolí, když víc tlačí, nebo se rozdovádí. U nás můžeme vyzkoušet cokoliv a nikdy prostě ten pocit zaplněnosti nemám.

PetrBk
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 24.02.18 19:44

A po 20ti letech to najednou vadí? :think:

Russet
Extra třída :D 12103 příspěvků 24.02.18 20:07
@Anonymní píše:
Děvčata, už delší čas to tady pročítám a tak vím, že jste expertky na všechno. Potřebovala bych od vás tedy radu, nebo zkušenost. S manželem jsme se poznali před dvaceti lety a víc než patnáct let jsme manželé. Naše manželství má vzlety i pády ale vesměs si nemůžu na nic zásadního stěžovat. Chybí mi pořádný sex a chtěla bych ho asi vyzkoušet jinde. Předesílám, že nikdo se v mém okolí zatím nevyskytuje. Důvodem je moje neuspokojenost, manžel ho má celkem malého, kdysi jsme naměřili 12-13 centimetrů. Myslíte, že to mám risknout a zkusit sex s pořádně vybaveným, nebo se mám držet toho svého a zapomenout na tyhle myšlenky. Prosím anonymně, citlivé údaje. L.

Jo, riskni, ale kocour ho nebude mít ani těch 12 cm :zed:

Russet
Extra třída :D 12103 příspěvků 24.02.18 20:08
@Anonymní píše:
@Jannnča, Zadala jsem špatně téma? Je na něm něco k nepochopení? Ne u nás nejsou prázdniny, navíc, každé dítě je má už jinak.
Prostě mi to normálně chybí, ten pocit vyplněnosti, jestli mě chápete. Já to nikdy nezažila. Kamarádky vypráví, jak je kolikrát sex s manželem bolí, když víc tlačí, nebo se rozdovádí. U nás můžeme vyzkoušet cokoliv a nikdy prostě ten pocit zaplněnosti nemám.

Třeba není problém v něm…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 20:25

@PetrBk, no vadilo mi to asi vždycky, ale nějak nebylo tolik času o tom přemýšlet (i když tohle rozhodně není poprvé, kdy na to myslím). Budovali jsme hnízdo, kariéra, děti, pak zase kariéra. Mě navíc sex přestal během těch let úplně bavit, ne že by mi tedy nechyběl, ale manžel ho celkem vyžaduje a potřebuje a ještě ke všemu má pocit, že si to já taky přece musím užívat. Jenže já pak spíš bulím do polštáře.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >