Mám si najít nového kocoura?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.02.18 18:25
Mám si najít nového kocoura?

Děvčata, už delší čas to tady pročítám a tak vím, že jste expertky na všechno. Potřebovala bych od vás tedy radu, nebo zkušenost. S manželem jsme se poznali před dvaceti lety a víc než patnáct let jsme manželé. Naše manželství má vzlety i pády ale vesměs si nemůžu na nic zásadního stěžovat. Chybí mi pořádný sex a chtěla bych ho asi vyzkoušet jinde. Předesílám, že nikdo se v mém okolí zatím nevyskytuje. Důvodem je moje neuspokojenost, manžel ho má celkem malého, kdysi jsme naměřili 12-13 centimetrů. Myslíte, že to mám risknout a zkusit sex s pořádně vybaveným, nebo se mám držet toho svého a zapomenout na tyhle myšlenky. Prosím anonymně, citlivé údaje. L.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4975 příspěvků 24.02.18 18:30

Já jsem pro věrnost.

Božislava
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 24.02.18 18:34
@Anonymní píše:
Děvčata, už delší čas to tady pročítám a tak vím, že jste expertky na všechno. Potřebovala bych od vás tedy radu, nebo zkušenost. S manželem jsme se poznali před dvaceti lety a víc než patnáct let jsme manželé. Naše manželství má vzlety i pády ale vesměs si nemůžu na nic zásadního stěžovat. Chybí mi pořádný sex a chtěla bych ho asi vyzkoušet jinde. Předesílám, že nikdo se v mém okolí zatím nevyskytuje. Důvodem je moje neuspokojenost, manžel ho má celkem malého, kdysi jsme naměřili 12-13 centimetrů. Myslíte, že to mám risknout a zkusit sex s pořádně vybaveným, nebo se mám držet toho svého a zapomenout na tyhle myšlenky. Prosím anonymně, citlivé údaje. L.

Tak ono už existují operace na prodloužení penisu, jestli Ti jde jen o tohle.

Anonymní  24.02.18 18:39

Vyzkoušet sex s někým jiným… vlastní zkušenost, ovšem měli jsme jiný problém…přítel na sex není… Já se nyní nějak zklidnila…, mám mimčo, takže není ani chuť..před ním mi to dost chybělo..

Tableta
Závislačka 3627 příspěvků 24.02.18 18:41

Pořádně vybavený muž, jak to nazýváš, ti nezaručí pořádný sex :) Taky jsem pro věrnost, takže ti spíš doporučuju koupi nějaké pomůcky.

Petruna21
Echt Kelišová 9426 příspěvků 24.02.18 18:41

Tak teď si mě pobavila, já myslela podle nadpisu že hledáš kocoura jako zvíře a ne chlapa s větším pérem :mrgreen:

Anonymní  24.02.18 18:42

Vím, že existuje spousty přípravků na prodloužení penisu. Manžel ale ví o své nevybavenosti, kdysi se prý nad jeho velikostí podivila jeho mamka a je na tohle téma hodně citlivý. Jakákoliv debata na tohle téma je tak zakázaná. L.

Anonymní  24.02.18 18:44

Pomůcky mám, ale už mi nestačí.

Jannnča
Závislačka 3767 příspěvků 24.02.18 18:54

P R Á Z D N I N Y :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:…bože, ať už zase začne škola.
Který jsi kraj? ;)

PetrBk
Kecalka 234 příspěvků 24.02.18 19:10

Je vám doufám jasný, že ty kraviny na zvětšení pepíka nefungujou? Možná trochu ty prodlužovače, které se musí nosit tisíce hodin a výsledek no…

Operace? Jaká? Taková ta co povystrčí penis o 1cm z pánevního dna? Pecka :mrgreen:

Anonymní  24.02.18 19:26

@Jannnča, Zadala jsem špatně téma? Je na něm něco k nepochopení? Ne u nás nejsou prázdniny, navíc, každé dítě je má už jinak.
Prostě mi to normálně chybí, ten pocit vyplněnosti, jestli mě chápete. Já to nikdy nezažila. Kamarádky vypráví, jak je kolikrát sex s manželem bolí, když víc tlačí, nebo se rozdovádí. U nás můžeme vyzkoušet cokoliv a nikdy prostě ten pocit zaplněnosti nemám.

PetrBk
Kecalka 234 příspěvků 24.02.18 19:44

A po 20ti letech to najednou vadí? :think:

Russet
Kelišová 7327 příspěvků 24.02.18 20:07
@Anonymní píše:
Děvčata, už delší čas to tady pročítám a tak vím, že jste expertky na všechno. Potřebovala bych od vás tedy radu, nebo zkušenost. S manželem jsme se poznali před dvaceti lety a víc než patnáct let jsme manželé. Naše manželství má vzlety i pády ale vesměs si nemůžu na nic zásadního stěžovat. Chybí mi pořádný sex a chtěla bych ho asi vyzkoušet jinde. Předesílám, že nikdo se v mém okolí zatím nevyskytuje. Důvodem je moje neuspokojenost, manžel ho má celkem malého, kdysi jsme naměřili 12-13 centimetrů. Myslíte, že to mám risknout a zkusit sex s pořádně vybaveným, nebo se mám držet toho svého a zapomenout na tyhle myšlenky. Prosím anonymně, citlivé údaje. L.

Jo, riskni, ale kocour ho nebude mít ani těch 12 cm :zed:

Russet
Kelišová 7327 příspěvků 24.02.18 20:08
@Anonymní píše:
@Jannnča, Zadala jsem špatně téma? Je na něm něco k nepochopení? Ne u nás nejsou prázdniny, navíc, každé dítě je má už jinak.
Prostě mi to normálně chybí, ten pocit vyplněnosti, jestli mě chápete. Já to nikdy nezažila. Kamarádky vypráví, jak je kolikrát sex s manželem bolí, když víc tlačí, nebo se rozdovádí. U nás můžeme vyzkoušet cokoliv a nikdy prostě ten pocit zaplněnosti nemám.

Třeba není problém v něm…

Anonymní  24.02.18 20:25

@PetrBk, no vadilo mi to asi vždycky, ale nějak nebylo tolik času o tom přemýšlet (i když tohle rozhodně není poprvé, kdy na to myslím). Budovali jsme hnízdo, kariéra, děti, pak zase kariéra. Mě navíc sex přestal během těch let úplně bavit, ne že by mi tedy nechyběl, ale manžel ho celkem vyžaduje a potřebuje a ještě ke všemu má pocit, že si to já taky přece musím užívat. Jenže já pak spíš bulím do polštáře.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Reklama