Mám si zajít na gynekologii ?

Anonymní
7.11.19 18:06

mám si zajít na gynekologii ?

Ahoj holky, mám dotaz začala jsem brát svojí první HA flaya měla jsem k ni odpor ale nějak jsem se k ni přemluvila je mi 20let.
normálně jsem si dala první prášek tak jak se má, cyklus mám 5 dní a také to tak bylo, ale od prvního prášku mám hrozné bolesti v podbříšku a od te doby co mi do skončilo jsem dost výrazně cca týden špinila a teď zas krvácím po týdnu. Nevím jestli je to normalní nebo ne. a nebo mám zajít na gyndu?

děkuji a omlouvám se za chyby

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3925
7.11.19 18:09

U HA je všechno nenormální v podstatě normální… kéž by mi kdysi někdo řekl, ať to svinstvo zahodím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
7.11.19 18:28

A proč bereš HA, když k ní máš vlastně odpor? :nevim: Vysaď to svinstvo a máš klid. Jinak na gyndu nemusíš, všude píšou že trvá cca 3 cykly, než si tělo zvykne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.19 18:43

Když jsem začínala já, tak mne ze začátku dost bolely prsa a první pilulkou, kterou jsem si vzala první den menstruace, se krvácení úplně zastavilo. Často se mi stávalo, že jsem cca týden před tím, než jsem měla mít pauzu, začala špinit. Nyní jin beru asi třičtvrtě roku a vše se urovnalo. Myslím si, že tělo potřebuje čas se s takovou změnou vyrovnat. Zatím bych to neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.19 18:58

Mně se to srovnala po měsíci a půl přibližně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie