Mám šílený strach z covidu, ale i z vakcíny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.12.21 22:06

mam sileny strach z covidu ale i z vakciny

Ahojky vsem

uz asi mesic se stim potykam a nevim co mam delat…

ja osobne jsem proti ockovani proste mi neco vnitrniho rika ze si nemam davat tu vakcinu…ale na druhou stranu mam strach ze se nakazim a ze nedejboze skoncim na ventilatoru…

Pracuji s lidma jako maserka… a uz jsem zkousela mit rousku pri masazi.. a dneska jsem ji mela asi dohromady dve hodiny na obliceji… no a dojdu vma domu a pocituji skrabani a lechtani v krku a pocit na kasel… ze ani nejsem schopna se najist :(

a nevim kudy kam…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35893
2.12.21 22:08
@Anonymní píše:
Ahojky vsem

ja osobne jsem proti ockovani proste mi neco vnitrniho rika ze si nemam davat tu vakcinu…ale na druhou stranu mam strach ze se nakazim a ze nedejboze skoncim na ventilatoru…

Pracuji s lidma jako maserka… a uz jsem zkousela mit rousku pri masazi.. a dneska jsem ji mela asi dohromady dve hodiny na obliceji… no a dojdu vma domu a pocituji skrabani a lechtani v krku a pocit na kasel… ze ani nejsem schopna se najist :(

a nevim kudy kam…

Nemuzes proste psat do jedne z milionu diskusi, co tu jsou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 22:09
@vokishka píše:
Nemuzes proste psat do jedne z milionu diskusi, co tu jsou?

Omlouvam se no :(

• Citovat
  • Nahlásit
6184
2.12.21 22:12

Mě už všichni co jsou vys. raný z tý de. bilní vakcíny vytáčej do běla. Vakcín je tři pr.dele proti všemu možnýmu a tady si dělaj starosti z proticovidovky.. a že si lidi nedělaj starosti s chlastem, cigárama, riskantní jízdou v autě, blbým jídlem a mohla bych pokračovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
2.12.21 22:22

Covid to být může a nemusí… Pro klid duše si udělej antigenni test a uvidíš, ale moc to podle mě prožíváš, ale není divu když to člověk slyší že všech stran…já jsem covid měla, slabší průběh ( díky Bohu), a na virózy trpím často teda a covid byl oproti těm mým virozam prd, tím to ale nezlehcuji samozřejmě, očkována taky nejsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29873
2.12.21 22:24
@Anonymní píše:
Ahojky vsem

a nevim kudy kam…
:roll: a to ses začala bát teď??? :nevim: :zed: vždyť covid je tu s námi už rok a třičtvrtě!
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1019
2.12.21 22:25

Mně se do očkování taky nijak zvlášť nechtělo, spíš jsem čekala - bylo to v létě, že covid zmizí a nebude to už potřeba.
Pak jsem si vyhodnotila, že riziko komplikací po očkování je u mě řádově menší, než riziko blbého průběhu covidu, tak jsem to absolvovala, a teď jsem ráda.
„šílený strach“ jsem teda neměla ani z jednoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2297
2.12.21 22:29

Prosim te a kdyz te to ted klepne a pojedes do spitalu, tak tam budes vse kontrolovat co ti davaj a pichaj a jak dlouho je to proverene a jake to ma vedlejsi ucinky atd? Ne budes tam jak prase na porazce a libat jim pudel kdyz te zachranej. A z vakciny mas strach? Jste lidi normalni? Uz toho mam taky dost. Kazdej kdo kdy jel do Afriky do sebe napr al naraz ockovani a ani nevedel na co vsechno a najednou jste vsichni exprti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@stinga píše: :roll: a to ses začala bát teď??? :nevim: :zed: vždyť covid je tu s námi už rok a třičtvrtě!

Je to zvlastni pravda to resit az ted mila @stinga ale ted mam pocit ze je to horsi nez to bylo… uz i kvuli zakazum atd..
na druhou stranu si rikam ze je nejaky virus oni udelaji vaktinu tak by ten virul mel byt menci a nerit se tolik acisla stale narustaji a jsou nemocni i ti ockovani…

• Citovat
  • Nahlásit
3150

Přeji brzké uzdravení. Udělej si test.
Ale jak to pracovně vidíš dál, když se tak strašně bojíš? Zamkneš se doma a budeš masírovat on-line?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6737
2.12.21 22:30
@Anonymní píše:
Ahojky vsem

a nevim kudy kam…

Tak to něco vnitřního neposlouchej, to ti napovídá nějaký orgán, který moc nepřemýšlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29873
2.12.21 22:32
@Anonymní píše:
Je to zvlastni pravda to resit az ted mila @stinga ale ted mam pocit ze je to horsi nez to bylo… uz i kvuli zakazum atd..
na druhou stranu si rikam ze je nejaky virus oni udelaji vaktinu tak by ten virul mel byt menci a nerit se tolik acisla stale narustaji a jsou nemocni i ti ockovani…

ale zákazy tady už také byly a přísnější, než teď?
já tě nechci urazit, ale nechápu, zřejmě jsi byla pořád klidná a teď se bojíš? to mi nedává smysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 22:32
@stín katedrál píše:
Přeji brzké uzdravení. Udělej si test.
Ale jak to pracovně vidíš dál, když se tak strašně bojíš? Zamkneš se doma a budeš masírovat on-line?

No to otazka za milion :D nevim co budu delat… ale vim ze okud nekdo jde do jakychkoliv sluzeb tak je rouska nebo respirator jasny ne??

• Citovat
  • Nahlásit
983
2.12.21 22:33

To škrábání v krku je z té roušky hnusné.. Taky to mívám, když ji mám delší dobu na sobě :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.12.21 22:33

Covid celosvětově prodělalo nějakých 250 milionů lidí, 5 milionů umřelo a spousta dalších má trvalé následky. Oproti tomu nějaké 3 miliardy lidí dostaly vakcínu, která nějak funguje, i když ne stoprocentně, a úmrtí nebo vážné komplikace v souvislosti s vakcínou jsou vzácné.

No a když se nenaočkuješ, máš daleko vyšší pravděpodobnost, že skončíš s covidem v nemocnici a budeš je prosit, aby tě prolévali chemií horem dolem a zkoušeli na tobě experimentální léčbu. Takže si moc nepomůžeš, ani když to přežiješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat