Mám silnou menstruaci už 9. den

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.6.22 17:55

Mám silnou menstruaci už 9. Den

Ahoj, po týdnu zpoždění jsem dostala menstruaci, ty první 3 dny byla spíš slabší, ale od té doby mi přijde, že se zvyšuje na intenzitě, dnes ji mám už 9 den a pořád dost silnou, že to nevypadá, že by měla skončit. Nikdy jsem takhle dlouho menstruaci neměla a i cyklus normálně mívám pravidelný. Nevíte čím to muže být? Mám teď zkouškové, tak mě napadlo, že ze stresu, ale fakt nevím. Máte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
555
27.6.22 18:13

Příčin může být plno. Každopádně tohle už je stav, který by jsi měla řešit na gynekologii. Můžeš mít třeba cystu, nebo nějakou hormonální poruchu. Tak ať si nepřivodíš chudokrevnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21627
27.6.22 18:20

Stres, vedro, skvrny na slunci a nebo nějaké zdravotní obtíže…

Vydrž a uvidíš příští měsíc. Resektive začala bych do sebe cpát ovoce a zeleninu horem dolem, aby si měla dostatek vitamínu C, který mírní krvácení a uvidíš jaký bude příští cyklus.

Pokud bude taky nějakej divnej, tak se objednej na gynekologii.

Pokud to zítra, či pozítří nepřestane, tak na tu gynekologii jdi rovnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2014
27.6.22 20:56

Jeste vydrz, zkus brat Ascorutin 2-2-2 a pokud ani po 14.dnu menstruace to neprejde, maz na gyndu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.22 09:40

Přesně takovou jsem měla jednu „menstruaci“: první 3 dny slabé, pak 7 dní silného krvácení. Jsem ale dvakrát tak stará jako Ty. Hned jsem mazala na gyndu, byla jsem trochu zesláblá ze ztráty tolika krve: byly to polypy. Ale to zjistili až po jejich odstránění 5minut. operací, lékař ve mně nic neviděl.
Hm, v den, co jsem šla na gyndu, byl poslední den krvácení. Gynekolog mi řekl: „No z něčeho to bude!“ Tak na ní maž! A neboj se, většinou to nebude nic špatného. Spíš to má tendenci opakovat se (u mne zatím chvalabohu ne).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat