Mám škaredá prsa s vystouplými bradavkami

Anonymní
2.1.20 16:44

Mám škaredá prsa s vystouplými bradavkami

Ahoj, prosím o zachování anonymity.
Trápí mne velikost mých prsou, hlavně bradavek. Mám je hodně vystouplé, a to prostě pořád, přijde mi to hnusné a stydím se po cvičení před ostatními ženami i převlékat nebo sprchovat. Jde s tím něco dělat nebo se s tím musím smířit?
Fotky zde:
https://susanaa.rajce.idnes.cz/foto/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
2.1.20 16:49

...

Jako chlap rikam, ze resis blbosti :) Ale melo by se s tim neco delat, mela bys na ne byt pysna :) Holky mejte se rady…

• Nahlásit
  • Citovat
318
2.1.20 16:50

Na velikosti a tvaru nevidím nic špatného-nevim však kolik Vám je. Ty bradavky nevím jestli se dají nějak řešit. Myslím, ale, že celkove je to ok, ale chápu, že se stydite…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1989
2.1.20 16:52

Máš úplně normální prsa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Waterfall
2.1.20 16:59

:roll: Prosímtě nabídni je nějakému chlapovi, ať tě za ně zatahá, zvlhni a nech si vyšukat takové kraviny z hlavy ;)

Jsou cajk

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.1.20 17:01

Je mi 42.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.1.20 17:02

Neblbni mám to taky tak a mýmu chlapovi se to hodně líbí. Vystouplé bradavky jsou sexy. Vypadají, jako bys byla vzrušená. Máš podle mě krásný prsa.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.1.20 17:04
@Anonymní píše:
Je mi 42.

Jako chlap rikam podruhe, ze resis blbosti ;-) Ja tipoval nejakou „nactku“…

• Nahlásit
  • Citovat
22037
2.1.20 17:04
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o zachování anonymity.
Trápí mne velikost mých prsou, hlavně bradavek. Mám je hodně vystouplé, a to prostě pořád, přijde mi to hnusné a stydím se po cvičení před ostatními ženami i převlékat nebo sprchovat. Jde s tím něco dělat nebo se s tím musím smířit?
Fotky zde:
https://susanaa.rajce.idnes.cz/foto/

Nesmís koukat na silikonové melouny. Podle mě normální prsa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
2.1.20 17:05

Hod sem jeste fotku frndy, at to mame komplet :lol:. Tohle resis ve 42 letech, no pane jo… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 17:09

Mam stejna a vystuzena podprsenka to jisti (aby na tricku nebyly videt bradavky). Ale myslim, ze panove by to se slabou podprsenkou urcite ocenili vic :mrgreen: Mas hezka prsa, tak si kup hezke krajkove pradlo, tricko do vystrihu a narovnat zada :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.1.20 17:20

Zakladatelko, v klidu! Ja mam opacny problem, mam je vpaceny, tudiz kde nic, tu nic. Co bych dala za ty tvoje :P

• Nahlásit
  • Citovat
24

PROBOHA !

Moje sestra nemá ŽÁDNÉ, nic, deska, a to bylo trápení. Ještě to nic po 3 dětech spadlo a kouká dolů. Má okolo sebe tolik chlapů, že ten její se na žádnou jinou radši ani nepodívá, aby mu to nenandala.

NEMÁŠ SE ZA CO STYDĚT. TOHLE CO VIDÍM NA FOTKÁCH, TO JE NADPRŮMĚR! Navíc takové bradavky jsou pro chlapy velmi vzrušující.

Holka, kam si dala oči… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Na 42 máš luxusní kozy. Nechápu, co bys chtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
284
2.1.20 17:25

Ahoj, ukázala jsem to manželovi a ten říkal, že v pohodě, že na tom nevidí nic hrozného, je mu 35.Podle mě máš prsa v pohodě. A ty bradavky pokud ti vadí, tak zkus nějakou konzultaci na plastice, jestli se s tím dá něco dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama