Mám skvělý život a nevážím si toho

Anonymní
5.11.20 16:44

Mám skvělý život a nevážím si toho

Ahoj,
Potrebuji se vypsat a nemam to komu rict. Nemusite mi psat, ze jsem krava, protoze to vim sama. O co jde. Je mi 28 let, mam uzasneho manzela, moji vysnenou praci, smlouvu na neurcito, fajn plat, vlastni byt, dve auta, procestovanou cast sveta, velkou financni rezervu, proste zadny problem…loni jsme koupili krasny pozemek na chatu s kouskem lesa, dali jsme ho dokupy a v lete se bude stavet chata. Manzel mi rekl, ze at si reknu, co jak chci, ze necha udelat projekt, at nekoukam na penize..vim, ze spousta mych kamaradek/vrstevnic by chtela mit takovy fajn zivot jako ja. Jen ja si nejsem jista, jestli ho chci :oops: porad si rikam, ze co kdyz mi bude 60 a ja budu neceho litovat? Co kdyz bych se mela sbalit a odstehovat se do Kanady (kam me to z neznameho duvodu hrozne tahne) a tam zacit zivot? Hrozne se ve me lame ten zivot v cizine vs v CR, i kdyz tu mam vsechno. Nejsem rozmazlena panicka, na vse co mame jsem vydelala spolecne s manzelem a tvrde dru. Pri myslence, ze bych tu vse mela nechat byt je mi spatne z toho, ze bych mela opustit manzela - moc jo miluju. On chce zustat v CR. Zazila jste nektera neco podobneho? Jak si to srovnat v hlave?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1304
5.11.20 16:48

Že touha cestovat, žít jinde není nevážení si toho, co máš. Žila jsem v cizině a byť se to mnohým zda nedůležité, je to jedna z nosných věci, která nás s mužem spojuje. Kdykoliv jeden z nás řekne, že ho práce táhne na pár let do ciziny, druhý řekne jen, ok jedeme.

Kanada je super ;) sama musíš vědět, jak moc je to důležité, spíše si dej volno a znovu cestuj, z toho co píšeš by tě víc trápilo být bez muže, než bez života v cizině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
5.11.20 16:50

Ja myslim ze tohle uz tu bylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 16:51

@Len123l pisu sem poprve. Nemas odkaz na diskuzi?

• Citovat
  • Nahlásit
341
5.11.20 16:52
@Anonymní píše:
@Len123l pisu sem poprve. Nemas odkaz na diskuzi?

Mozna to bylo jen podobne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 16:52

@Altavista ja jsem prave taky zila rok v cizine - studovala jsem tam VS…tak vim, ze je to super…a dekuji za rozumny komentar :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
1090
5.11.20 16:55

Nemyslím si, že jsi kráva, akorát tohle za tebe holt nikdo nevyřeší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3637
5.11.20 16:56

Možná by ses měla míň soustředit na sebe a řešit sebe a začít dělat něco pro druhé. Kdo má děti, tak s tím problém většinou nemívá. Asi bych se zaměřila na něco, co by mohlo pomoci druhým, zapojila se do charity, občas jela vypomoct třeba na Ukrajinu nebo do Ugandy přes nějakou neziskovku (Charita např.). Stačí se jít podívat ale i teď do nemocnic a pomoct. Pokud nechceš pomáhat lidem, věnuj se třeba zvířatům nebo ekologii. Život by podle mne neměl být jen o tom „já, já“, ale co udělat proto, aby svět byl lepší místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 17:00

@sediza chodim doucovat deti do detskeho domova a ted behem korony vencim psy a nakupuju dvou starym sousedkam. Na delsi cestu to bohuzel nevypada, nepustili by me v praci.

• Citovat
  • Nahlásit
5553
5.11.20 17:01

Ja na tvém místě, bych si napřed ujasnila důvod. Proč chceš žít v Kanadě? Snaz se na to přijít. Co tě tam tahne? Až na to přijdeš, zeptej se sama sebe, jestli ti stojí se o tohle všechno připravit. Nemyslím majetek, ale manžela a třeba dobrou práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 17:06

@2468 no…asi protoze mi prijde, ze je tam lepsi zivot…tahne me ta kultura, priroda..tezki se to popisuje.

• Citovat
  • Nahlásit
2812
5.11.20 17:07

No nevím, jestli zrovna Kanada vyniká kulturou :P Příroda, to jo.

Hele, i s tím „lepším životem“ bys skončila, jako teď, protože tebe netrápí nedostatek dobrého života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17505
5.11.20 17:12
@Anonymní píše:
@Altavista ja jsem prave taky zila rok v cizine - studovala jsem tam VS…tak vim, ze je to super…a dekuji za rozumny komentar :palec:

Já to taky trochu znám. když jsem se vracela z ciziny, tak jsem se chtěla vrátit. pak jsem se tady zamilovala a zůstala tady. Hlavně kvůli jazykové bariéře u manžela. Dlouho mě to táhlo ven. Ale s dětmi jsem ráda, že jsem tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8472
5.11.20 17:14

Co si poridit mimino? To je dost velky posun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5553
5.11.20 17:15
@Anonymní píše:
@2468 no…asi protoze mi prijde, ze je tam lepsi zivot…tahne me ta kultura, priroda..tezki se to popisuje.

Chápu, tak tohle bych osobně řešila tak, že bych s manželem našla kompromis a kdyby to šlo měsíc až tři odjela do Kanady… Zajistila si tam práci, bydlení atd a zjistila, jestli to je opravdu tak úžasný, jak si člověk v ČR představuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama