Mám smůlu na chlapy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 15:59
Mám smůlu na chlapy

Mám smůlu na chlapy. Neustale si vybírám špatne partnery. S jedním mám dítě. Plno holek má štěstí a najde toho pravého napoprvé. Vidím to u nás v rodině, že to tak jde. Já ale neustale mám smůlu. Zájem maj o mě jen ti špatní. Pokecáme někdo? Díky za zachování anonymu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
lucik2011
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 19.10.14 16:08

A v čem jsou ti chlapi špatní?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 16:09

Jsou to sobci.

ChochaR
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 2 inzeráty 19.10.14 16:10

Já taky natrefila až na několikátý pokus a v momentě kdy jsem nikoho nechtěla… :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 16:13

@ChochaR Nejvíc mě štve, že mám dítě s takovým sobcem. Vždy mi pomáhal a myslel na mě. Teď už vidí jen sebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 16:14

@ChochaR Nejvíc mě štve, že mám dítě s takovým sobcem. Vždy mi pomáhal a myslel na mě. Teď už vidí jen sebe.

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 19.10.14 16:14

A jaktože se tak změnil?

janica252
Kelišová 5502 příspěvků 19.10.14 16:15

No, asi to nechceš slyšet, ale nemáš smůlu na chlapy, prostě si vybíráš špatné typy, aspoň já tomu věřím… Proto jich máš víc špatných, dokud si to nepřenastavíš v sobě, tak se nic nezmění…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 16:17

Omlouvam se za chyby. Hlídám svoje batolatko.To je můj milacek. Ještě že ho mám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 16:18

@janica252 Začínám tomu věřit. Ti moji partneři jsou jak přes kopírák. Přitahuju je.Co mám dělat? Prosím pořád.

eumedon
Extra třída :D 14439 příspěvků 19.10.14 16:19
@janica252 píše:
No, asi to nechceš slyšet, ale nemáš smůlu na chlapy, prostě si vybíráš špatné typy, aspoň já tomu věřím… Proto jich máš víc špatných, dokud si to nepřenastavíš v sobě, tak se nic nezmění…
:pankac:
Malaga
Nadpozemská drbna 25339 příspěvků 19.10.14 16:22
@Anonymní píše:
@ChochaR Nejvíc mě štve, že mám dítě s takovým sobcem. Vždy mi pomáhal a myslel na mě. Teď už vidí jen sebe.

Když se on změnil, ty ses nezměnila?

ChochaR
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 2 inzeráty 19.10.14 16:24

Jak už tady padlo…musíš se poohlížet po jiných typech chlapů… :)

Gerberka
Závislačka 3238 příspěvků 19.10.14 16:24

Osobně si myslím, že jak mezi chlapama, tak mezi ženskýma existují typy, kteří jsou sobci, myslí jenom na sebe (jak ty říkáš) - a to nejenom chlapi, ale fakt i ženský. A pak jsou ti, kteří jsou hodní, milí, obětaví ;)…Čili to nelze takto všeobecně tvrdit nebo říct, že „všichni jsou sobci“ atd. atd.. Pěkně sobecký dovedou být i ženský, pár jich z okolí znám (a i z práce..).

Proč si jako „vybíráš stejné typy chlapů“ - to je těžko říct. :nevim:

Já jsem nikoho nechtěla ani nehledala a s prvním chlapem, se kterým jsem v podstatě doopravdy chodila, tak je 20 let mým manželem…

píšeš to jako hodně všeobecně, že „je sobec“ - ale v čem, jak, proč, jak se to projevuje atd…Ono když se to tak vezme - každý je někdy „sobec“ a myslí „tak trochu“ jenom na sebe…(i já teda osobně ;))

Janiiska
Závislačka 3921 příspěvků 19.10.14 16:25

Není třeba chyba v tobě? Že bys pořád nacházela ty stejné typy chlapů, ono všichni nejsou stejní, ale když se ti děje jedno a to samé, tak v nečem problém bude.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >